Dodaj do ulubionych

Jedno pytanie, dwie odpowiedzi

25.08.19, 12:36
A jak jest z różnymi odpowiedziami na to samo pytanie? Jeśli pytanie podobne, a odpowiedzi odwrotne? To która jest tą właściwą?
Edytor zaawansowany
 • oyala 26.08.19, 16:16
  Nie zadaję tych samych pytań ani alternatywnych. Pytanie musi być jedno, konkretne w temacie. Nie potrafię więc ustosunkować się do tej kwestii.


  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • iwonciaija 28.08.19, 11:27
  Chodzi o to, że zadałam jedno konkretne pytanie dwóm osobom- jedna długo nie odpowiadała na wiadomość i zdecydowałam się zapytać kogoś innego. I odpowiedzi były różne. Jedna pozytywna. A druga bardzo zła.
  Skąd taka rozbieżność? Nie pytałam non stop, ani też wielu osób w tym samym czasie.
  Pytanie identyczne. Nie byłam też nastawiona na coś.
 • oyala 28.08.19, 16:37
  Rozumiem, że ty zwróciłaś się z tym samym pytaniem do dwóch różnych "wróżek" i każda z nich dała tobie inną (przeciwstawną) odpowiedź.
  Nie wiem skąd rozbieżność, nie wiem na ile te osoby poważnie/uczciwie traktują Tarota, nie wiem czy naprawdę rozłożyły karty i czy te karty były tego samego rodzaju (chodzi mi o to, czy obie używały talii Tarota (czy różne). W tej sytuacji nie brałabym żadnej z tych odpowiedzi po uwagę. Piszesz, że minął długi czas, może zaistniały jakieś zmiany/podejście/spojrzenie/odczucia/sytuacje etc. mające wpływ na tą różnicę.
  Zbyt wiele możliwości/przypuszczeń, aby znaleźć przyczynę.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka