09.09.19, 18:12
Mam w myślach pewnego mężczyznę M. Nasze drogi rozeszły się już jakiś czas temu, kontakt się nagle urwał. Mimo to bardzo utkwił mi on w pamięci bo nasza znajomość nie miała szansy na rozwój.
Czy jeszcze się spotkamy i czy będzie z tego relacja, związek. Czy on obecnie jest sam?
Dziekuję
Edytor zaawansowany
  • oyala 10.09.19, 16:00
    Odnoszę wrażenie, że czas, który upłynął od rozstania spowodował, że nie ma już między wami oddziaływania.
    Karty właściwie niezrozumiale do interpretacji: Słońce + Rycerz mieczy + Rycerz monet - nie układają się w logiczną całość, aby coś z tego wywnioskować. Nostalgicznie myślisz o tym co było, ale to wszystko. Raczej nie ma szans na wznowienie, albo się przypadkowo spotkacie, to nic z tego nie będzie.
    Pytanie o jego obecne życie wykracza poza zasady Tarota.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.
  • calineczka2200 10.09.19, 18:21
    Tak może być, trochę czasu juz minęło, a miedzy nami nie było nic szczególnego. To w takim razie zobacz co mnie czeka w uczuciach do końca roku, czy mi serduszko mocniej zabije wink
  • oyala 11.09.19, 15:06
    8 mieczy + 7 monet + Pustelnik - do końca 2019 r. słabe możliwości na zakochanie. Na razie będziesz sama/odosobniona i będziesz czekać.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka