Dodaj do ulubionych

odezwie się jeszcze?

15.09.19, 01:30
Witam serdecznie, bliski mi znajomy obiecał mi, że odezwie się do mnie we wrześniu celem umówienia na spotkanie. Mamy już połowię września i wciąż cisza z jego strony. Czy się jeszcze odezwie do mnie? Jaka jest przyczyna jego milczenia? Dziękuję i serdecznie pozdrawiam
Edytor zaawansowany
 • oyala 15.09.19, 15:39
  1/ 7 buław + 7 monet + 4 kielichów - karty nie wskazują, aby on miał odezwać się w tym czasie. Pokazuje się tutaj niechęć, odwlekanie, opór przed kontaktem, bierność, marazm, brak zainteresowania.

  2/ 7 buław + Wieża + Sprawiedliwość - ponownie 7 buław, czyli potwierdza się niechęć, opór, odmowa. Być może naciskałaś na ten kontakt - tak on to odebrał - i dla świętego spokoju obiecał odezwać się. Raczej nie miał takiego zamiaru, pozostałe karty sugerują, że przeszkodą/przyczyną mogą być nieprzyjemne sprawy (np. kłótnie, nieporozumienia), które były, albo coś kiedyś zburzyło wasze poprawne stosunki lub spotkanie takie - wg niego - będzie zagrażać jego obecnej sytuacji życiowej. On również może nie widzieć powodu/celu spotkania i kontakt taki uważa za stratę czasu.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • mystella 15.09.19, 18:13
  oyala napisała:

  Bardzo dziękuję za postawienie kart.
  >
  > 2/ 7 buław + Wieża + Sprawiedliwość - ponownie 7 buław, czyli pot
  > wierdza się niechęć, opór, odmowa. Być może naciskałaś na ten kontakt - tak on
  > to odebrał - i dla świętego spokoju obiecał odezwać się. Raczej nie miał takieg
  > o zamiaru, pozostałe karty sugerują, że przeszkodą/przyczyną mogą być nieprzyje
  > mne sprawy (np. kłótnie, nieporozumienia), które były, albo coś kiedyś zburzyło
  > wasze poprawne stosunki lub spotkanie takie - wg niego - będzie zagrażać jego
  > obecnej sytuacji życiowej. On również może nie widzieć powodu/celu spotkania i
  > kontakt taki uważa za stratę czasu.

  Nie naciskałam na kontakt nigdy - to on sam wyszedł z inicjatywą spotkania. Kłótni też między nami żadnych nie było. Osobiście jednak uważam, że on już jest w związku i boi się, że będę go uwodzić czy coś w tym stylu, dlatego blokuje się. Nie rozumiem tylko, po co sam zaproponował spotkanie i że się odezwie we wrześniu...No ale wrzesień jeszcze się nie skończył.

 • oyala 15.09.19, 22:25
  Podałam rożne alternatywy/opcje, jedną z nich było, cytuję "... lub spotkanie takie - wg niego - będzie zagrażać jego obecnej sytuacji życiowej...". Jest niemożliwe z całą pewnością podać jedynego powodu, dlatego określa się przypuszczenia, które wynikają z kart.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka