Dodaj do ulubionych

Pytanie o interpretację rozkładu kart (uczucia)

22.09.19, 19:16
Niedawno zakończyła się moja damsko-męska znajomość, pan zniknął nie tłumacząc za wiele. Zadałam kartom pytanie jakie są jego dalsze zamiary: Księżyc
Co on o mnie myśli: umiarkowanie
Co on do mnie czuje: moc
Pytałam o przyszłość relacji: umiarkowanie + kochankowie + sąd ostateczny

Czy ktoś zechciałby mi pomóc w interpretacji?
Edytor zaawansowany
 • oyala 23.09.19, 16:25
  Wg mnie nie za bardzo powinno się sobie samej stawiać karty, szczególnie gdy chodzi o uczucia/wrażenia. Chcąc - nie chcąc, twoje doznania/energia wpływają na wróżbę i/lub wybieranie (losowe) kart. Pokazał się Księżyc, co oznacza niejasne/mętne sprawy, iluzje, zmienne nastroje, podejrzenia, dezorientacje, błądzenie. Pan ciebie prawdopodobnie okłamywał, konfabulował, potem zniknął. Nie sadzę, aby miał jakiekolwiek jasne/otwarte zamiary wobec ciebie, raczej ukryje się, jak Księżyc w nowiu.
  Co myśli, co czuje? : traktowałbym to jako jedno pytanie, bo to co się myśli o kimś, pokrywa się z tym co się czuje do kogoś. Umiarkowanie i Moc - karty poniekąd przeciwstawne, również dobrze, można je odczytać, jako ulgę w wyrwaniu się z relacji. Pytanie o przyszłość relacji, wg mnie niewłaściwe. Przecież relacja się zakończyła. Pytać należałoby o możliwość odnowienia związku na poprzednich zasadach.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • kokosanka21 23.09.19, 16:45
  To moze zechcialaby Pani postawic mi karty w odniesieniu do tej sytuacji? Czy moge sie spodziewac kontaktu z jego strony i odrodzenia znajomosci?
 • oyala 24.09.19, 15:08
  6 mieczy + 8 mieczy + 6 kielichów - nie za bardzo jest możliwość na powrót do relacji z jego inicjatywy. Miecze pokazują odejście, rezygnację, pozostawienie wszystkiego za sobą, izolację, brak otwartości, zahamowania, zamkniecie się w sobie, niechęć do kontaktów. Ostatnia karta pozytywna, ale raczej wskazuje na pozostanie ze wspomnieniami, nostalgią, rozmyślaniem.
  Taka sytuacja jest obecnie, czyli nie należy się spodziewać, żeby w najbliższym czasie on rozważał odnowienie związku.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • kokosanka21 24.09.19, 17:37
  Dziękuję bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka