Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę

25.09.19, 19:29
Dzień dobry
czy mogłabym prosić o rozłożenie kart na problem natury uczuciowej, mężczyzna przestał się do mnie odzywać na początku znajomości po obiecujących spotkaniach/kontaktach.
1) dlaczego doszło do zerwania tego kontaktu
2) czy istnieje szansa na reaktywację znajomości w najbliższej przyszłości (czy on ma w planach jakiś kontakt w moim kierunku)
3) jakie on żywi uczucia w stosunku do mnie

Pozdrawiam smile Jula
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do mirabelka1989 - Prośba o wróżbę 26.09.19, 16:28
   1/ Rydwan + Rycerz monet + 3 mieczy - to można interpretować: np. pan był/jest na etapie podbojów i był zainteresowany tylko skokiem w bok, albo dał "nogi za pas", bo stwierdził, że nie byłaś dla niego wystarczająco odpowiednia, albo szuka (sonduje) kobiety, by je skrzywdzić (łamacz serc). 3 mieczy wskazuje na zdrady, cierpienia, krzywdy, rozczarowania.
   2/ 7 kielichów + Diabeł + 6 monet - na obecnym etapie, to raczej nie spodziewaj się reaktywacji. Karty pokazały mrzonki, złudzenia, fantazje, chaos, destrukcję, beznadziejność. Tak wygląda, jakby nie miał interesu, aby się "znajomić", bo np. inaczej sobie to wyobrażał/oceniał.
   3/ 10 monet + Słońce + 6 monet - nie sądzę, aby był wrogo nastawiony, bardziej ma do ciebie sympatyczne podejście, ale nie miłość (jeśli to wyznawał - to kłamał). Pewnie spodobałaś się jemu, ale to wszystko. 6 monet to dawanie i branie, może on uznaje, że nie dasz jemu tego, czego by chciał, albo ty będziesz chciała zabrać coś jemu.

   6 monet powtarza się, niektóre inne karty pokazują brak stałości, empatii, przychylności. Być może on się do ciebie kiedyś odezwie, ale oceniając te karty nie liczyłabym na jego szczerość .

   Diabeł, 6 monet, 3 mieczy, 7 kielichów - wielce prawdopodobne, że chodzi o seks na boku, o przyjemności bez zobowiązań, o zaspokojenie własnych zachcianek, a nie o budowanie stałej/uczciwej relacji.
   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka