Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę

29.09.19, 20:44
Dobry wieczór, proszę o postawienie kart na odszkodowanie za spalenie części działki na rod.U sąsiada wybuch pożar, część mojej działki została spalona ,chce sprawę skierować do sądu.Moje pytanie Jak potoczy się sprawą , czy uzyskam odszkodowanie. Także chciałabym działkę sprzedać i kupić w innym miejscu i mniejszą.Czy uda mi się dokonać kupna- sprzedaży jeszcze w tym roku z korzyścią dla mnie. Dziękuję bardzo za poświęcony czas i Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
 • oyala 30.09.19, 15:37
  Potrzebna jest kolejność zdarzeń w zadawaniu pytań. Wybieganie w przyszłość, gdy jeszcze nic się nie zaczęło nie ma podstaw. Taka wróżba będzie nierzetelna, bo oparta na imaginacji. Z tego powodu nie mogę pytać kart o "potoczenie się sprawy w sądzie" skoro dopiero zamierzasz złożyć pozew, a fizycznie/faktycznie jeszcze tego nie zrobiłaś.
  Sprzedaż działki: 10 monet + Królowa monet + 6 monet : mamy tutaj same monety, czyli jest szansa, że sprzedaż, ale raczej nie z korzyścią dla ciebie. Ostatnia karta wskazuje często na nierówny podział w dawaniu i braniu, czyli brak zysków.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • nataszka13 01.10.19, 16:51
  Dzień dobry, dlaczego brak zysków skoro sprzedaję większą 600m2 a chce kupić mniejszą 300m2. Proszę o postawienie kart bo trochę się przestraszyłam.Pozdrawiam
 • oyala 02.10.19, 15:31
  Twoje pytanie dotyczyło, czy " sprzedasz korzystnie działkę" ? . I na to jest ta wróżba.
  A nie na kupno mniejszej.
  Więc wg kart nie sprzedasz za cenę jakiej oczekujesz, tylko za mniej , czyli mniejszy zysk niż się spodziewałaś.

  A co potem kupisz i ile tobie zostanie nie jest i nie było tematem tej wróżby.


  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka