Dodaj do ulubionych

przeczucie

30.09.19, 06:49
Dzień dobry. Mam do Pani pytanie odnośnie mojego męża. Od pewnego czasu jego zainteresowanie moją osobą osłabło. Proszę powiedzieć czy to może mieć związek z pewną panią M z jego pracy. Czy powinnam się obawiać? Czy coś było/jest na rzeczy między nimi? On będzie teraz bardzo blisko niej..Będę wdzięczna za odpowiedź
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do gynura - przeczucie 30.09.19, 16:13
   Obecnie nie wygląda, aby cokolwiek łączyło p. M i męża, w sensie relacji, związku, romansu. Jednak on może czuć się dobrze w jej obecności, zrelaksowany/rozluźniony, zainteresowany, albo nawet podziwiać, np. jej sposób bycia, zadbania, ubierania, poglądów etc. Zarazem postawa i character twojego męża może być z kolei podziwiany przez tą panią, przez co, on czuje się admirowany/męski/zaakceptowany/zadowolony.
   6 buław + 9 monet + Świat - te karty to zadowolenie, sukces/triumf, akceptacja, uznanie, komfort, przyjemności, radość, zaangażowanie, szerokie horyzonty, odkrywanie nieznanego.
   Chyba powinno się monitorować/obserwować dalsze zachowanie męża, wygląda, że jest on zauroczony i mniej uwagi poświęca tobie.
   Zapytaj kart za 1-2 m-ce, aby się dowiedzieć, jaka jest aktualna sytuacja. To zauroczenie może się zmieć w coś innego.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
    • oyala Re: do gynura - przeczucie 02.10.19, 15:44
     Czasem tak się dzieje, że karty na dane pytanie nie dają odpowiedzi. I tak jest w twoim przypadku. Wylosowały się takie, które nie tworzą nic logicznego i interpretacja jest niemożliwa. Nie będę konfabulować, jeśli nie czuję spójności/odczytu w kartach.
     Proszę za jakiś czas powtórzyć pytanie. sad
     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.
       • oyala Re: do gynura - przeczucie 17.10.19, 16:29
        Wg kart masz podstawy, aby się czuć zagrożona. Jednak coś się może dziać (lub będzie) między mężem a p. M.

        As kielichów + Kapłanka + 10 buław - to są niepokojące karty, romans/zakochanie/duchowe emocje/kochanka/tajemnice, ale również widać tu spore obciążenie/trudności/brzemię, coś czemu trudno sprostać, co nam przeszkadza, a musimy to dźwigać i być za to odpowiedzialnym. Albo pogłębia się ich romans, albo nastąpi. A przeszkodą/utrudnieniem jest/będzie jej/jego obecny związek.

        Wasza przyszłość: 9 monet + 6 mieczy + Siła - nie wygląda to na zaangażowanie/miłość/romantyzm. Aby utrzymać waszą relację, potrzeba będzie wiele wytrwałości, wysiłku, poświecenia. 6 mieczy pokazuje możliwość oddalenia się od siebie, albo twoje obawy, że tak się może stać.

        Tak wskazał Tarot, dobrze by było wnikliwie poobserwować sytuację, takie są obecnie przewidywania kart. Może jednak uda się tobie to odmienić/wpłynąć na waszą relację.

        --
        oyala@gazeta.pl
        Tak jest wg kart.
        Proszę mieć dystans do wróżb.
         • oyala Re: do gynura - przeczucie 18.10.19, 16:40
          Na waszą najbliższą przyszłość, karty nie wskazują na całkowitą ruinę/klęskę/zburzenie. Powstrzymywałabym się od dalszych wróżb na ten sam temat, gdyż można się w tym zapętlić i zagmatwać. Nie potrafię tobie powiedzieć, czy to będzie jednostronne i z której strony, bo czasem Tarot może być przewrotny. Chyba dobrą strategią jest karta Siła (poprzednia wróżba), bo sugeruje wytrwałość, mądrość, cierpliwość, rozumne postępowanie. I to zależy od ciebie, jak masz postępować wobec swojego odczucia.


          --
          oyala@gazeta.pl
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.
    • oyala Re: do gynura - przeczucie 31.10.19, 15:16
     7 monet + As mieczy + 7 kielichów - to jest ogromna odpowiedzialność odpowiadać na takie pytania. Karty pokazały, by uzbroić się cierpliwość, nie działać pochopnie, "uśpić" impulsywne reakcje, przeczekać, być mądrym, myśleć racjonalnie, nie kierować się emocjami. Siódemkę kielichów można tutaj interpretować dwojako:
     1/ dla ciebie: nie wymyślać sobie/nie tworzyć historii/fantazji na ten temat i niepotrzebnie "karmić" swoje podejrzenia.
     2/ dla ciebie wobec męża: fantazjować (również seksualnie), zachęcać do wspólnych marzeń, nie tworzyć problemów, umiejętnie pobudzać wyobraźnię, zainteresować pokusami, spełniać zachcianki. Być jak czarodziejka.

     Chyba obie opcje można zastosować jednocześnie.
     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka