11.10.19, 07:50
Od prawie 2 lat spotykam się z pewnym Panem. Raz jest lepiej raz gorzej. Obecnie przeszliśmy kryzys. I moje pytanie czy nadal będziemy razem. Czy jest przed nami przyszłość. Czy jemu na mnie zależy i żywi do mnie jakieś uczucia
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do kalinamalina1234 - Relacja 12.10.19, 14:31
      Będzie tak, jak do tej pory. Raz lepiej, raz gorzej, ale wg kart związek się utrzyma na razie.
      2 monet + 3 kielichów + Równowaga - nie widać zagrożenia na najbliższy czas, będą wahania, ale bez większych kryzysów. Uczucia: Głupiec + 3 monet + 9 monet - nie ma miłości takiej romantycznej, ale jest zrozumienie/porozumienie, dobre samopoczucie, odprężenie, relaks, cieszenie się sobą, otwartość. Myślę, że ten Głupiec nie jest negatywny, w sąsiedztwie następnych kart. Skłonna bym była to interpretować, jako niezobowiązujące podejście do głębszych uczuć.
      To wygląda na relację, gdzie mogą czasem być zgrzyty, ale dojdziecie do zgody. Nie jest/nie będzie to układ romantyczny/spontaniczny, ale utrzyma się na pozytywnym poziomie. Równowaga to karta stabilizacji i cierpliwości.

--
      oyala@gazeta.pl
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.
        • oyala Re: do kalinamalina1234 - Relacja 23.10.19, 15:50
          Karty są pozytywne w tej kwestii. Sąd + Sprawiedliwość + 2 kielichów - z pewnością on nie będzie walczył, ale być może twoje/jego zmiana spojrzenia na sytuację/podejście/postępowanie/próba pogodzenia/chęci zmiany/wybaczanie/rozstrzygniecie sporu/łagodność/brak wzajemnych oskarżeń - spowoduje dojście do zgody. Jednak karty nie wskazują, kto powinien "wyjść" z tym pierwszy czy zrobić początkowy krok ku wznowieniu relacji. Jeśli jedno z was jest uparte i będzie czekać na poświęcenie drugiego, to nic z tego nie będzie. Nie ma również gwarancji, że od razu nastąpi wybaczenie trudnych chwil. Karty pokazują na poprawę, albo przynajmniej na złagodzenie skutków "krachu".

--
          oyala@gazeta.pl
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka