Dodaj do ulubionych

wznowienie znajomosci

14.10.19, 08:34
Zbieram sie do wznowienia znajomosci z Panem, z ktorym ostatnio urwal mi sie kontakt. Chcialam zapytac jak on zareaguje na moja inicjatywe odnowienia kontaktu oraz jaki ma do mnie stosunek. Z gory bardzo dziekuje.
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do mandaryna01 - wznowienie znajomosci 14.10.19, 16:55
      Pokazały się tobie dobre karty. Jego reakcja będzie pozytywna, jednak czy wasz kontakt się utrzyma lub czy dojdzie do reaktywacji/utrzymania znajomości/relacji to na razie nie wiadomo.
      Jak on zareaguje: Kochankowie + 6 buław + As monet - wszystkie te karty wskazują, że z jego strony nie byłoby reakcji niemilej/negatywnej.
      Jego stosunek do ciebie: 2 kielichów + 7 monet + 9 kielichów - tu jest podobnie. Chociaż 7 monet to czasem taka ociężałość/powolność w reagowaniu, czekanie i cierpliwość, ale nie jest to negatywne podejście do ciebie, tym bardziej, że pozostałe karty to przyjaźń/zrozumienie, zadowolenie/satysfakcja.

Twoja próba kontaktu powinna zostać pomyślenie przez niego przyjęta. Ale (jak napisałam wyżej), nie gwarantuje to od razu wznowienia znajomości.

--
      oyala@gazeta.pl
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.
      • mandaryna01 Re: do mandaryna01 - wznowienie znajomosci 17.10.19, 07:12
        Wracam z weryfikacja - rzeczywiscie kontakt sie odnowil, w przyjaznej atmosferze, ale faktycznie powoli, ze wzgledu m.in. tez na wyjady sluzbowe itp. Mialabym w takim razie prosbe jeszcze o sprawdzenie czy po powrocie z wyjazdow uda nam sie spotkac i czy jest u niego w tle jakas kobieta.
        • oyala Re: do mandaryna01 - wznowienie znajomosci 17.10.19, 15:52
          6 monet + Rycerz monet + 6 mieczy - prawdopodobnie tak od razu po jego powrocie nie spotkacie się. Pokazały się monety, pan jest zapracowany/zajęty oraz nie działa spontanicznie/szybko, również musi dzieli swój czas/energię na różne obowiązki/sprawy. Być może - gdyby udało się podtrzymywać dalszy kontakt - pan znajdzie czas na spotkanie.

Jeśli chodzi o kobietę, nie mogę odpowiedzieć. Jest to jego prywatna sprawa i dopóki on nie jest twoim mężem/partnerem/drugą połówką etc. nie zadaje się takich pytań Tarotowi.

--
          oyala@gazeta.pl
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka