Dodaj do ulubionych

Wróżba na poznanie faceta

14.11.19, 14:03
Dzień dobry, poproszę o rozłożenie kart na poznanie mężczyzny do końca tego roku, chodzi mi dokładnie czy pojawi się jakiś konkretny istotny mężczyzna do końca 2019rokusmile obecnie jestem wolna.dziekuje z góry za wróżbę.
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Wróżba na poznanie faceta 15.11.19, 15:09
   2 buław + 9 kielichów + Koło - karty pokazują bezruch, oczekiwanie, zamyślenie, brak zaangażowania oraz brak stałości. Wiele rzeczy/spraw może posuwać się do przodu i/lub nagle zmienić kierunek, np. cofać się/zaczynać od początku itp. Takie igraszki losu, nic pewnego. Jeśli więc chodzi o poznanie porządnego pana, to małe szanse do k.2019 r. I, jak widać po kartach, sam się nie pojawi, bo powinno się wziąć "sprawy w swoje ręce" i samej trochę się zaangażować w to działanie. Pierwsza i druga karta wskazują, że nic nie robisz, tylko czekasz. A to niezbyt wiele.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
    • oyala Re: Wróżba na poznanie faceta 16.11.19, 16:41
     do kaczuszkaewa89

     niestety nie wgłębiałam się dalej. Teraz natomiast zapytałam, co będzie po Kole , pokazało się
     5 buław.
     Rywalizacja, może o kogoś, (?), albo walka wewnętrzna, by pozbyć się stagnacji i ruszyć do przodu. Przypuszczam, że karty usiłują ciebie zmusić do działania, jednak sam pan nie przydyrda uncertain. A to "normalne randkowanie" może zamienić na bardziej energiczne.

     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka