Dodaj do ulubionych

Wróżba na poznanie faceta

14.11.19, 14:03
Dzień dobry, poproszę o rozłożenie kart na poznanie mężczyzny do końca tego roku, chodzi mi dokładnie czy pojawi się jakiś konkretny istotny mężczyzna do końca 2019rokusmile obecnie jestem wolna.dziekuje z góry za wróżbę.
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Wróżba na poznanie faceta 15.11.19, 15:09
      2 buław + 9 kielichów + Koło - karty pokazują bezruch, oczekiwanie, zamyślenie, brak zaangażowania oraz brak stałości. Wiele rzeczy/spraw może posuwać się do przodu i/lub nagle zmienić kierunek, np. cofać się/zaczynać od początku itp. Takie igraszki losu, nic pewnego. Jeśli więc chodzi o poznanie porządnego pana, to małe szanse do k.2019 r. I, jak widać po kartach, sam się nie pojawi, bo powinno się wziąć "sprawy w swoje ręce" i samej trochę się zaangażować w to działanie. Pierwsza i druga karta wskazują, że nic nie robisz, tylko czekasz. A to niezbyt wiele.

--
      oyala@gazeta.pl
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.
        • oyala Re: Wróżba na poznanie faceta 16.11.19, 16:41
          do kaczuszkaewa89

niestety nie wgłębiałam się dalej. Teraz natomiast zapytałam, co będzie po Kole , pokazało się
          5 buław.
          Rywalizacja, może o kogoś, (?), albo walka wewnętrzna, by pozbyć się stagnacji i ruszyć do przodu. Przypuszczam, że karty usiłują ciebie zmusić do działania, jednak sam pan nie przydyrda uncertain. A to "normalne randkowanie" może zamienić na bardziej energiczne.

--
          oyala@gazeta.pl
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka