Dodaj do ulubionych

Jaką jestem kobietą w jego oczach

16.11.19, 15:34
Witam
Posiada Pani wielki dar do rozkładania kart.Chyle czoło 🙂
Jakiś czas temu prosiłam Panią o wróżby trafnie karty pokazały sytuację jeszcze radę od Pani dostałam w pakiecie jestem pełna podziwu,szacunku,jest Pani jak psycholog.
Mam prośbę.Chciałabym wiedzieć czy mężczyzna którego mam na myśli myśli o mnie i za jaką kobietę mnie postrzega.
Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Jaką jestem kobietą w jego oczach 16.11.19, 18:11
      do chmurkamoja1

Tyle miłych słów smile bardzo dziękuję.

1/ jak ciebie widzi: Królowa buław + Cesarzowa + Królowa mieczy - no i akurat pokazały się same dominujące kobiety. uncertain W pana oczach jesteś: atrakcyjna, seksowna, zmysłowa, samodzielna, rozważna, dojrzała, wymagająca, doświadczona, silna osobowość, łatwo nie daje dostępu do swojego wnętrza, niełatwo być pod jej zwierzchnictwem i/lub starać się o nią.
      .
      Piękne to cechy charakteru, ale niektórym panom to nie odpowiada. sad

2/ co myśli: Wieża + 4 monet + Pustelnik: myśli, że jesteś zaborcza, nieprzystępna, chłodna w uczuciach, wyniszczająca, skupiona na sobie, lubi mieć kontrolę nad wszystkim, nie jest wylewna, no i nie widać empatii.

Dosyć "ostre' karty tu się pokazały. Wszystko zależy, jakie układy są/będą pomiędzy wami. Jeśli wyłącznie uczuciowe, to trudno będzie to zacząć/czy utrzymać. Jeśli biznesowe/rodzinne/finansowe/zawodowe - to wiele z tych cech bardzo przydatnych.

--
      oyala@gazeta.pl
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.
      • chmurkamoja1 Re: Jaką jestem kobietą w jego oczach 18.11.19, 14:49
        Dziękuję za wróżbę jest Pani niesamowita.
        Pytałam czy mężczyzna o mnie myśli, taką niespodziankę dostałam od Pani co on o mnie myśli,Jednym słowem za przeproszeniem myśli o mnie ,że jestem zimna s...ka,bez uczuć nie będę ukrywać facet dobrze myśli lubię mieć kontrolę,nie jestem wylewna,jestem wymagająca ale dużo daję też od siebie dodam nie jest tak że jestem biorcą jestem dawcą.
        Fajnie jest wiedzieć jak inni nas postrzegają dużo daje do myślenia możemy w jakiś sposób popracować nad sobą coś zmienić w sobie być lepszym.
        Tak pięknie niektóre moje cechy charakteru tylko co z tego mężczyźni boją się takich kobiet nie chcą się wiązać wchodzić w głębsza relacje,boją się porażek,lizania ran,to oni chcą być dominujący nie kobieta. Pamiętam nie raz słyszałam jaka jestem zimna,bez uczuć,nie brałam sobie tego do siebie z jednej strony dużo pomaga w życiu np.nie jestem uwikłana w żadne, niezdrowe,dziwne znajomości jeśli chodzi o mężczyzn i kobiet.
        Jeśli można wiedzieć ,mogłabym prosić Panią czy ten mężczyzna myśli o mnie,i jakie kobiety jemu się podobają.
        Dziękuję
            • oyala Re: Jaką jestem kobietą w jego oczach 25.11.19, 15:14
              do chmurkamoja1

1/czy myśli: 9 monet + 2 kielichów + 5 buław - wygląda na to, że - mimo tego jak ciebie postrzega - myśli o tobie z pewnym "rozrzewnieniem", jednak przypuszczalnie nie za bardzo tego chce i walczy z tego rodzaju myślami.

2/jakie się podobają: 2 monet + Paź monet + 8 monet - tutaj zaskoczenie, same monety się pokazały. Wg kart, panie w stylu "lalunie" na panu nie robią wrażenia, bardziej takie pracowite, zaradne, rozsądne, pracujące, ale raczej nie dominujące.

--
              oyala@gazeta.pl
              Tak jest wg kart.
              Proszę mieć dystans do wróżb.
              • chmurkamoja1 Re: Jaką jestem kobietą w jego oczach 28.11.19, 18:41
                Przepraszam,że dopiero się odzywam.Ostatnio mam w pracy sajgon, też musiałam poskładać myśli.
                Dziękuję za wróżbę 🙂
                Ciekawostką jest że ów ten mężczyzna który mnie widzi kobiete w spodniach myśli o mnie tak miło z sentymentem w dodatku walczy sam ze sobą z myślami nie dziwię się teraz dlaczego trzyma mnie on na dystans,on się mnie boi próbuje unikać ech ale oczy jego latają w moim kierunku jak mnie widzi.Ech mężczyźni ogólnie jest poukładany,inteligentny,musi być jak on chcę ,dlatego nie bardzo odpowiadają jemu babki dominujące, Czuję On coś ukrywa.Ja kombinuję jakby do niego bardziej się zbliżyć on takich kobiet się boi,ucieka.
                Mieliśmy okazję razem współpracować,dużo rozmawialiśmy ze sobą,dziwne to wszystko,nie ukrywam ciągnie mnie do niego i odpycha.Wszystko takie pogmatwane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka