Dodaj do ulubionych

dwa pytania

29.11.19, 09:58
Droga Oyalo, mialabym prosbe o postawienie kart na dwa pytania:
- w polowie grudnia spotykam sie z przedstawicielami firmy, w ktorej bardzo chcialabym pracowac. Chcialam zapytac czy zaproponuja mi prace.
- oraz o karty na nowa znajomosc z panem C - jaki jest jego stosunek do mnie.

Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • oyala Re: dwa pytania 29.11.19, 17:13
   do - tamara_anna

   1/ 2 kielichów + 9 kielichów + 2 mieczy - rozmowa przebiegnie serdecznie i zadowalająco, ale niestety karty pokazały, że jest/będzie coś na przeszkodzie i po samej tylko rozmowie nie otrzymasz od razu oferty pracy i/lub pozytywnej odpowiedzi. Mogą to być sprawy: np. merytoryczne, formalne, konieczność konsultacji, zastanowienia, czyjś sprzeciw etc. Może wyznaczą kolejne spotkanie.

   2/ pan C - Królowa mieczy + Rycerz monet + 9 mieczy - bardzo nieprzyjemnie to wygląda, tak jakby pan nie miał dobrego zdania o waszej znajomości/relacji/stosunku. Może znajomosc zbyt "świeża" nieugruntowana, albo pana jednak coś zraziło/wywołało negatywne odczucia. W kartach widać interesowność, materialne podejście oraz surowość, zaborczość, negatywne myślenie.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
   • tamara_anna Re: dwa pytania 03.12.19, 13:42
    Dziekuje bardzo za wrozbe. O ile z rozmowa, to sie okaze i to pewnie dosc szybko, to z relacja troche mnie zaskoczylas. Raczej mialam odbior bardzo pozytywny, i w stosunku do mnie, i do relacji. Ciekawe...
    • oyala Re: dwa pytania 03.12.19, 16:52
     do - tamara_anna

     Sama jestem zaskoczona surowością kart. Takie się odkryły i takie pokazuję. Ciekawe jak to dalej będzie przebiegać. Czy karty zauważyły coś, czego jeszcze nie widać, czy ... niewłaściwie oceniły pana C?? sad

     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.
      • oyala Re: dwa pytania 09.12.19, 16:59
       do - tamara_anna

       jaki ma stosunek do ciebie, a jak ciebie postrzega to są pytania jednoznaczne, na które już tobie odpowiedziałam w poście z dnia 29.11.

       jak się będzie rozwijać znajomość: 8 mieczy + 5 monet + 7 buław - karty nie widzą rozwoju, wszystkie pokazują blokady, niedostępność, brak akceptacji, odrzucenie, rezygnację, opór, bronienie się przed innymi,.

       --
       oyala@gazeta.pl
       Tak jest wg kart.
       Proszę mieć dystans do wróżb.
       • tamara_anna Re: dwa pytania 03.01.20, 09:07
        Dzien dobry Oyalo, chcialam ponowic pytanie o stosunek pana C do mnie. Jak na razie znajomosc sie rozwija i wydaje sie byc ok. Bardzo dziekuje i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
        • oyala Re: dwa pytania 04.01.20, 16:45
         do - tamara_anna

         Pewnie po raz kolejny ciebie zaskoczę, a właściwie robią to odkryte karty. Są nieprzemiennie negatywne jeśli chodzi o relację/znajomość z panem C. Wg twoich wpisów wygląda, że znasz go ok. 2 m-cy, to niezbyt długo. Gwiazda + 5 monet + 3 mieczy : mamy tutaj nadzieję, harmonię, optymizm, ale niestety zakłócone przez zdradę, zawód, trudne chwile, brak empatii, odrzucenie, zadanie bólu, rozczarowanie.

         --
         Tak jest wg kart.
         Proszę mieć dystans do wróżb.

         oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka