Dodaj do ulubionych

Co to za relacja, proszę o intepretację

30.11.19, 19:30
Witam wszystkich cieplutko i proszę o pomoc.
Ze względu na to, że nie mam doświadczenia z tarotem/ intepretacją kart/ czym kolejek takim dlatego kieruje do was moje zapytanie.

Poznałam niedawno mężczyznę, który związany jest z inną kobietą. Dużo starszego. Między nami wynikło niesamowite przyciąganie, nić porozumienia, spadła na mnie to jak grom z jasnego nieba. On twierdzi, że nie bez powodu stanęliśmy na swojej drodze. Nie lubię być „tą drugą” dlatego odeszłam, ale nadal o tym wszystkim myślę, czy on wróci, czy to moje przeznaczenie, czy zbuduję z nim partnerską / małżeńską relację? Odezwał się ostatnio, ale nie chciałam kontynuować konwersacji. Proszę o tarota i interpretację dla tej relacji. Co on ode mnie oczekuje? Czy w tej relacji jest przyszłość? Czy to karma? Czy mam odpuścić?

Z góry dziękuję za każdą intepretację.
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 01.12.19, 18:46
   do - someday9

   1/ co on oczekuje: Diabeł + 9 buław + 9 mieczy - bardzo nieprzyjemne karty się pokazały. Wygląda, że na obecnym etapie pan oczekuje seksu, kuszenia, grzechu, a być może i perwersji. Również może ma/miał/doświadczał przykrości w innych/poprzednich relacjach i to go dręczy/męczy i np. liczy na ukojenie.

   2/ ew. przyszłość relacji: 9 kielichów + Rydwan + Diabeł - przypuszczalnie tak długo, jak pan będzie związany z "tą pierwszą " to nie ma przyszłości waszej relacji, a początkowe zadowolenie/zauroczenie może się nagle zmienic w coś mniej przyjemnego . Znowu pokazał się Diabeł, potwierdzając "grzeszny"/seksualny charakter tej znajomości.
   Nic stabilnego nie widać, tylko chaos, ryzyko, podboje, seksualność, porażka, obawa skrzywdzenia, zazdrość.

   Karty nie powiedzą , co masz robić, ta decyzja należy do ciebie. Tak jak napisałaś, cyt ".... grom z jasnego nieba..." tak obecnie to wygląda. Przypuszczalnie lepiej jest odczekać, ochłonąć z emocji, aby ustabilizować realne myślenie. Nie widać, aby obecnie pan miał w planach zerwanie obecnych układów, by tworzyć z tobą relację.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
   • someday9 Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 01.12.19, 22:28
    Bardzo dziękuję za tą informację.

    Pytanie czy to w przyszłości może się zmienić? Na jaki okres jest ta przepowiednia?

    Mam jeszcze pytanie do obecnej jego relacji. Czy to jest związek poważny z perspektywą na przyszłość czyli czy on jest zaangażowany uczuciowo czy to tylko przelotna/ nietrwała relacja?
    • oyala Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 02.12.19, 17:52
     do - someday9

     Niestety w kartach nie można dostrzec konkretnego terminu i czasu. Z reguły jest to w tzw. najbliższym czasie. A to może być na tygodnie, a nawet m-ce.
     Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapytać ponownie za np. 1 -2 m-ce. Albo, gdy zauważy się jakieś poruszenie, zmiany w sytuacjach/stosunkach/podejściu etc.

     Niestety Tarot nie akceptuje pytań dotyczących tzw. "osób trzecich", czyli nie związanych z osobą pytającą. Jest to kwalifikowane jako ciekawość/wścibstwo/ingerencja w czyjeś życie ( w tym przypadku - dotyczące tej pani). Nawet pytania o aktualne związki byłego już męża, nie uznaje się za słuszne.

     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.
     • someday9 Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 02.12.19, 18:01
      Serdecznie dziękuję. Wezmę to na przyszłość pod uwagę.

      Jeszcze jedna kwestia, czy on czeka na jakiś mój sygnał/wiadomość? Od czasu kiedy nie mamy kontaktu widzę jego wzmożoną aktywność w social mediach (wcześniej tego nie robił) i nie wiem czy to w celu wzorcownia mojej uwagi czy tylko tak mi się wydaje.
      • oyala Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 03.12.19, 17:17
       do - someday9

       9 monet + 5 mieczy + Paź kielichów - nie ma żadnej pewności, że pan nagle stał się aktywny, aby wyłącznie tobie dać jakieś znaki/sygnały. Dla niego może to być kolejne działanie w poszukiwaniu innej pani. Zaznaczam to jest alternatywa: albo - dla niego jest to metoda na rozrywkę, odskocznię i/lub ewentualne irytowanie ciebie, bo wie, że się w nim podkochujesz, albo - pan jest "myśliwym" i szuka następnych przygód. 5 mieczy wskazuje na czyjeś nieczyste postępowanie, zdobycie czegoś na zasadzie podstępu/przebiegłości.

       --
       oyala@gazeta.pl
       Tak jest wg kart.
       Proszę mieć dystans do wróżb.
         • oyala Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 18.01.20, 17:26
          do - someday9

          2 buław + 4 monet + 9 mieczy - niestety nie widać, aby relacja miała być rozwojowa i/lub może przynieść rozczarowanie, nieszczęście, zmartwienia, udrękę, porzucenie, zwątpienie. 2 buław pokazuje dwie drogi, dwie możliwości, rozterki "co wybrać?", wątpliwości, wyczekiwanie. To może oznaczać twoją postawę wobec tego mężczyzny czyli brak zdecydowania, ale również to (jeśli on jest nadal w poprzednim związku), że odpowiadałoby jemu utrzymywać dwie relacje jednocześnie. Zauważ, że 9 mieczy Tarot tobie pokazał poprzednio. To jak ostrzeżenie przed przykrością, jaka może się zdarzyć w ew. waszej relacji.

          --
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.

          oyala@intmail.pl
          • someday9 Re: Co to za relacja, proszę o intepretację 18.01.20, 19:17
           On daje mi pewne sygnały, ale to ja jestem niepewna i nie wiem czego chcę. Dlatego to znów kalkuluje po mimo, że nie chcę obecnie tego i nie jestem gotowa na tą relację. Jest to możliwe, że te karty pokazują moje uczucia w stosunku do tego czy to raczej jego postrzeganie tej sytuacji?

           Dziękuję smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka