Dodaj do ulubionych

Problem, bo poznałam niedawno dwóch panów

01.12.19, 11:46
Witam ciepło!
Mam problem ponieważ poznałam dwóch panów: Pawła oraz Krzysztofa. Obaj wydają się zainteresowani, ale ja nie wiem, którego z nich wybrać? Zawsze wybieram źle. Nie mam.w miłości szczęścia.
A może mi się wydaje, że są zainteresowani? Może żadnego nie wybierać?
Ela
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Problem, bo poznałam niedawno dwóch panów 01.12.19, 19:51
   do - ellellaella1975

   Karty nie wybierają i nie decydują. Oczywiście wskażą jakie są uczucia/odczucia/stosunek do danej osoby/czy sytuacji, na co można liczyć, jaka jest/będzie atmosfera etc. Jednak wybór należy do pytającego.
   Nie widać, aby jakieś szczególne uczucia i/lub głębokie zainteresowanie panowie wykazywali. Jeśli znacie się zbyt krótko to nic z tego - na tym etapie - na razie nie wynika. Przecież nie musisz od razu wybierać, daj sobie czas, staraj się lepiej poznać każdego z nich. Bo chyba już za szybko chcesz budować coś, co nie ma jeszcze podstaw.

   Jakie ma odczucia/stosunek do ciebie:
   Paweł: 5 buław + Cesarzowa + 7 buław - z pewnością widzi w tobie kobietę, nawet może jest gotowy konkurować, albo widzi w kimś rywala. Jednak 7 buław wskazuje, że na razie woli trzymać trochę na dystans, nie rozważa jeszcze tworzenia bliskiego związku.
   Krzysztof: 7 kielichów + 4 buław + 8 mieczy - tu jest podobna sytuacja widać marzenia, radość, ale również bez zbytniej bliskości, ograniczenia, odizolowanie.

   Chyba żaden z panów na razie jeszcze nie myśli o zawieraniu bliższych relacji z tobą. 7 buław i 8 buław - to trzymanie się z dala, brak przystępności. Potrzeba czasu, więcej kontaktów/spotkań, aby zobaczyć, czy tworzą się jakieś emocje między wami. "Wybierasz źle" - tak piszesz, a może po prostu za szybko, zbyt chaotycznie.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
    • oyala Re: Problem, bo poznałam niedawno dwóch panów 02.12.19, 16:32
     do - ellellaella1975

     Przepraszam wdarł się błąd w trzecie zdanie od końca w moim powyższym poście sad Powinno być 7 buław i 8 mieczy - tak jak pokazały karty. (nie 8 buław)

     Wracając do twojego pytania, to jak mam pytać o jakiś związek? z kim? z kimś kto nawet nie istnieje. To tylko takie wyimaginowane pytanie w próżnię. Znasz obecnie dwóch panów, zamierzasz się z nimi spotykać/znajomić. Zobaczysz, jak to wam idzie, jak się czujesz w ich obecności, może ta bariera będzie zanikać, może nawiąże się nić sympatii. Bo na razie błądzisz po omacku. Próbujesz - a może to, a może tamto. Karty nie odpowiedzą na pytanie, w którym brak zaczepienia.

     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka