Dodaj do ulubionych

Pewien Pan..

01.12.19, 19:39
Dzień dobry.

Poznałam pewnego chłopaka, fajnie się dogadujemy i chyba lubimy.
Podoba mi się i może bym chciała coś więcej, ale nie wiem jakie on ma podejście do tej znajomości czy mogłabyś zerknąć w karty na naszą znajomość?

Co on myśli na mój temat?
Jak rozwinie się nasza relacja?
Czy on patrzy na mnie jak na osobę z którą można stworzć związek czy bardziej koleżanka?

Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Pewien Pan.. 02.12.19, 17:24
      do - majeczkowa

1/ Widać, że się lubicie/on ciebie lubi : Gwiazda + Cesarz + Król kielichów - karty pokazują sympatię, stabilność, odpowiedzialność, romantyczne uczucie, szczęście, pozytywne impulsy, harmonię, zaufanie. Tak, jak czujesz, tak jest.

2/ jak się rozwinie: oj, tutaj zaskoczenie. Karty pokazują zastój, zawieszenie, rezygnację, oddalenie się, ucieczkę , trudności i... uczucie. Wisielec + 6 mieczy + Król kielichów - powtarza się Król kielichów , jest szansa na coś więcej. Jednak, albo to się odwlecze w czasie, albo coś na was wymusi "wstrzemięźliwość" znajomości, .... albo jedno z was jest gdzieś zaangażowane/zobowiązane/powiązane (fizycznie/duchowo/nostalgicznie etc.) i to ogranicza bliższy związek obecnie.

Jest możliwość na więcej niż koleżeństwo, jednak lepiej nie przyspieszać sprawy i trzymać się jeden krok za nim w rozwijaniu tej relacji.

--
      oyala@gazeta.pl
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.
      • majeczkova Re: Pewien Pan.. 04.12.19, 14:13
        Dziękuję bardzo smile

Sama jestem bardzo ciekawa jak się to rozwinie, fajnie by było jakby coś wyszło smile

A mogę dopytać?

Jak on mnie postrzega?
        Jak się zachowywać wobec niego, aby coś pozytywnego z tego wyszło?
        ( czy tylko stosować jak mówisz, krok za nim, na dystans?)

Pozdrawiam
        • oyala Re: Pewien Pan.. 04.12.19, 16:39
          do - majeczkova

No, a czy to nie jest jednoznaczne? Pytanie: jak postrzega..., oraz jakie ma podejście. Karty odpowiedziały już, że ciebie lubi i sympatyzuje z tobą.

Jak się zachowywać?: jednak trzymać krok za nim, nie forsować, nie przyspieszać, nie nakłaniać.
          Paź mieczy + 3 buław + 9 buław., bo z obawy się odizoluje.

--
          oyala@gazeta.pl
          Tak jest wg kart.
    • majeczkova Re: Pewien Pan.. 06.12.19, 08:43
      Witaj jeszcze mi chodzi po głowie pewien Pan, zerwana znajomość jakiś czas temu, a idą święta i zastanawiam się czy wyciągnąć rękę, ale chciałam wcześniej zapytać o niego, bo nie lubię pchać się z buciorami:

co ten Pan o mnie myśli?
      jaka jest jego sytuacja uczuciowa?
      czy są szansę na odnowienie znajomości?

Proszę w wolnej chwili, pozdrawiam Cię smile
      • oyala Re: Pewien Pan.. 06.12.19, 17:39
        do - majeczkova

Raczej nie będzie to dobry pomysł, bo - wg kart - pan, albo w ogóle już nie przywiązuje wagi do tego co było, albo, jeśli , coś tam czasem wspomina, to wolałby odizolować się, oddalić, przeciwstawić, odeprzeć ew. wspomnienia, zachować dystans.
        1/ co myśli: Rycerz monet + Cesarzowa + 5 monet.
        2/ szansa na odnowienie: Rycerz buław + 2 mieczy + 7 buław.

Jego sytuacja uczuciowa (pytasz czy kogoś ma)?. Na to pytanie nie odpowiem, bo to wbrew regułom Tarota.

--
        oyala@gazeta.pl
        Tak jest wg kart.
        • majeczkova Re: Pewien Pan.. 08.12.19, 23:40
          Dziękuję za odpowiedź i w sumie za ostrzeżenie ☺️ Na ten moment nie będę próbować nawiązywać kontaktu skoro to tak wygląda..

Jeśli bym mogła to prosiłabym o karty na ostatnie pytanie:

Czy ten chłopak obserwuje mnie nadal w social mediach?

Z góry dziękuję za wszystko i wrócę z weryfikacja odnośnie wcześniejszej wróżby, pozdrawiam serdecznie ☺️
          • oyala Re: Pewien Pan.. 09.12.19, 16:46
            niestety nie potrafię tobie na to pytanie odpowiedzieć, gdyż wyciągnięte karty nie dają logicznej interpretacji, są zróżnicowane, można na to odpowiedzieć: tak, nie - nie, tak. Dlatego myślę, że jeśli od czasu do czasu zaglądnie, to z nudów?/przez przypadek? i nic to nie znaczy.

--
            oyala@gazeta.pl
            Tak jest wg kart.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka