Dodaj do ulubionych

Kto z trójki najbardziej ucierpi?

04.12.19, 18:28
Witam ponownie Panią 🙂
Chciałabym prosić o wróżbę.
Sytuacja niekomfortowa.Dzisiaj spotkałam się z mężczyzną on był w towarzystwie kobiety rozmowa przebiegła szybko,w moją osobę z jego strony przekleństwa ,groźby policji,kobieta była spokojna opanowana przynajmniej takie wrażenie na mnie zrobiła prowadząc ze mną dialogi, facet chodził jak kogut w kurniku.
Chciałabym wiedzieć czy kobieta uwierzyła w to co do niej powiedziałam na jego temat,jak potoczy się cała sytuacja kto na tym ucierpi z tej trójki,czy on coś czy oboje planują jaki cel na moją osobę,czy jeszcze się z nim spotkam? Jak dalej wszystko się potoczy?

Obserwuj wątek
  • oyala Re: Kto z trójki najbardziej ucierpi? 05.12.19, 20:14
   do - chmurkamoja1

   Bardzo skomplikowany ten opis, trudno zadać pytanie, aby się nie zapętlić. Mam nadzieję, że karty przedstawiają, tak jak jest.
   1/ czy ta pani uwierzyła w to co powiedziałaś: 3 monet + 2 mieczy + Paź mieczy - może i uwierzyła, albo raczej wysłuchała, ale jednak nie przyjęła tych informacji do wiadomości. I nie chciałaby dalej o tym dyskutować.

   2/ co planują: 7 monet + 9 mieczy + Rycerz kielichów - trudno z tego wywnioskować, bo mogą się skłaniać do jakiejś ugody, albo dalej stwarzać problemy i zmartwienia. Chyba potrzebują czasu, namysłu, cierpliwości, aby zdecydować się, co dalej.

   3/ jak kto ucierpi: ty - 8 mieczy, on - 7 mieczy, ona - 6 buław - wygląda, że ty będziesz najbardziej skrzywdzona i zmusi to ciebie do odizolowania się, zamknięcia w sobie, pan się perfidnie wykręci/zmyje, a pani będzie triumfować.   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
   • chmurkamoja1 Re: Kto z trójki najbardziej ucierpi? 05.12.19, 21:57
    Dziękuję Pięknie za energię poświęcona dla mnie 🙂 Lubi Pani pomagać innym,ja też lubię pomagać ludziom bezinteresownie w pracy i nie tylko wiedząc,że się starają a sobie nie radzą.
    Nadzieja Pani nie zawiodła było tak jak Pani napisała w punkcie nr.1 Kobieta którą pierwszy raz na oczy widziałam mnie wysłuchała ze spokojem było po niej widać, że nie chciała dyskutować poprostu się oddaliła być może niespodziewała się tego co usłyszy.
    Punkt nr.2 Co planują nawet jak będą stwarzać problemy będę zmuszona się bronić, poznają dopiero na co mnie naprawdę stać,wczorajsze spotkanie z mojej strony można było odebrać widząc mnie ze stoickim spokojem pomimo tego,że w moją stronę zachowanie mężczyzny błagało pomstę do nieba cóż kobieta nie wiem kim ona jest dla niego widząc takie jego zachowanie nie zaaregowała, myślałam,że on mnie uderzy,było widać po nim że się chamuje ,znając mnie widząc taką sytuację że mężczyzna tak się zachowuję wobec drugiej kobiety próbowałbym załagodzić sytuację, uspokoić faceta a tutaj z jej strony zero reakcji, spokój,nie było zdziwienia,niczego.
    Punkt nr.3 wyszedł ciekawie po części domyślałam się ale aż tak do siebie nie wzięłam ,że ja na tym ucierpie,po nim teraz to wszystkiego można się spodziewać,ciekawe jest,że kobieta będzie triumfować,teraz ułożyłam sobie w całość ona spokój,opanowanie.
    Moja Sytuacja skomplikowana karty dobrze pokazały punkt nr.1 i punkt nr.3 co do punktu nr.2 przyjdę zweryfikacją.

    Prosiłabym Panią chciałabym wiedzieć czy byłby zdolny ten mężczyzna użyć przemocy wobec mnie, i kim wogole jest ta kobieta.
    Dziękuję
    • oyala Re: Kto z trójki najbardziej ucierpi? 06.12.19, 18:15
     do - chmurkamoja1

     Bardzo to zagmatwane, co napisałaś, trudno się w tym połapać. Masz/miałaś konflikt/rozmowę z tym panem, który - jak rozumiem - nie jest tobie obcy, czyli go znasz. Co do tej pani, wolałabym wstrzymać się od dalszych opinii na jej temat, bo wygląda, że jest tylko towarzyszką tego pana, a więc, nie powiązana z tobą. Nie chcę zagłębiać się w sprawy, którymi w moim odczuciu nie powinnam się zajmować.
     Pan może ciebie skrzywdzić, wewnętrznie zranić, ale przypuszczalnie nie było by jawnej fizycznej agresji tak od razu. Chyba by się zastanowił/powstrzymał, przytłumił gniew, ale chce triumfować i być zwycięzcą w sprawie. Paź buław + 3 mieczy + Rydwan.

     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka