Dodaj do ulubionych

Co on o mnie myśli ?

05.12.19, 22:50
Na to pytanie wylosowałam 3 karty :
10 pucharów, Arcykapłan, Rycerz denarów.
U spodu talii 10 buław.
Problem w tym, że ja wgl nie mam żadnych doświadczeń z kartą Arcykapłan sad ....

Myślę, że on myśli , że trzymam się kurczowo swoich racji. Jestem pogodna, wytrwała w postanowieniach i niechętna do zmian.
10 buław pokazuje albo konflikt wewnetrzny- bo on przestał się odzywać do mnie albo brak pomysłu z jego strony na tę znajomość.

Czy ktoś pomoże?
Bardzo proszę. .
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Co on o mnie myśli ? 06.12.19, 18:49
   Arcykapłan (Kapłan) to osobnik z zasadami, prawy, moralny, kieruje się wiarą, prawdą, autorytet duchowy, pogłębia wiedzę, jest uczciwy i czysty wewnętrznie, ale może być surowy/konserwatywny w ocenianiu innych, którzy wyłamują się z jego zasad.
   Jeżeli ten pan, jest/był twoim partnerem/miłością/kochankiem etc. to ocenia ciebie jako osobę rodzinną, uczuciową, radosną, zaradną, poukładaną, ale nudną, nieprzystępną, nierozrywkową, nie pociągającą seksualnie, tradycjonalistkę. 10 buław - wg mnie - to męczenie się w jakiejś relacji, trudność porozumienia, ciężar/brzemię odpowiedzialność na naszych barkach, przeszkody, z którymi musimy się zmagać.

   Skoro przestał się odzywać, to tak wygląda, że nie chce dalej się trudzić w układzie, którego charakter jemu nie odpowiada, a który jest odmienny od tego, jaki on by chciał/widział.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
   • errica Re: Co on o mnie myśli ? 06.12.19, 21:21
    Dziękuję: )

    To tylko znajomy z widzenia, który dawniej witał się ze mną mówiąc Cześć. A od pewnego czasu idzie , patrzy i się nie odzywa.
    Myślę, że wpływ na jego zachowanie ma inna sytuacja.. I ocenił mnie bardzo syrowo.... No cóż.. . Dziękuję serdecznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka