Dodaj do ulubionych

czy jeszcze się odezwie?

30.12.19, 00:57
Dobry wieczór czy i ja mogę prosić o wróżbę, czy mężczyzna Adrian poznany na portalu randkowym, z którym korespondowałam przez Internet, jeszcze się do mnie odzewie? Zamilkł po tym, jak odwołałam nasze spotkanie z powodu mojej choroby (w co chyba nie uwierzył ale faktycznie dopadło mnie przeziębienie już drugi raz w ciągu 2 tygodni), w ogóle odkąd się poznaliśmy ani razu nie udało nam się spotkać gdyż albo to jemu albo to mnie stale nie pasował termin lub wypadki losowe były więc chyba się wkurzył i dlatego przestał się do mnie odzywać, pomimo że sam też kilka razy przełożył spotkanie. Czy w ogóle ta znajomość ma jakiś sens, skoro jakoś w ogóle nie udaje nam się spotkać i on się tak obraża? W ogóle nie rozumiem, dlaczego mu się tak spieszy do poznania w realu, skoro tak naprawdę nie zdążyliśmy się jeszcze za dobrze poznać przez internet, nie zamieniliśmy też słowa przez telefon więc niewiadomo, czy w ogóle rozmowa na żywo będzie się kleić...Czy jest sens zaprzątać sobie nim głowę i marnować czas?
Obserwuj wątek
    • oyala Re: czy jeszcze się odezwie? 30.12.19, 16:21
      do - doris000

2 mieczy + 4 mieczy + 7 monet - nie zapowiada się, aby ta znajomość była lub miała być rozwojowa. Pokazały się karty bezruchu, czekania, blokady, barier, apatii, znużenia, trzymania na dystans, długoterminowego oczekiwania na rezultaty, braku działania.
      Chyba lepiej zaprzestać tej "karuzeli" i dać sobie spokój.

--
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.

oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka