Dodaj do ulubionych

inwestowanie w siebie

18.09.19, 10:15
Na pytanie "gdzie zarobić pieniądze" najlepszą odpowiedzią jest - "u siebie". Nie ma to jak własna działalność i poleganie na własnych umiejętnościach. Na przykład ja prowadzę serwis elektroniki i stale rozwijam swój biznes. Ciągle się dokształcam, zdobywam nowe kwalifikacje i uprawnienia - wszystko po to, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Wtedy klienci sami się do mnie zgłoszą ;)
Edytor zaawansowany
  • marcin9919 21.09.19, 12:36
    To prawda, ale nie każdy ma takie ambicje i chęci.
  • engtac 25.09.19, 10:25
    Taa, bo lepiej siedzieć, czekać na " czy się stoi czy się leży, 4000 się należy"? Dla mnie taka postawa urąga całemu społeczeństwu, które musi utrzymywać takich nierobów z wyboru. I kiedy ja będę inwestował ciężko zarobione pieniądze w nowy sprzęt z diolut.pl/stacja-lutownicza-do-bga-c-3_787_208.html to ktoś będzie leżał do góry brzuchem, zadowolony z życia...
  • reretur 02.10.19, 15:38
    W pełni zgadzam się, że najlepiej zarabiać pieniądze w domu, radzę ci spróbować to miejsce 1xbet.info.pl dla dobrego wynagrodzenia. Ja tu ciągle zarabiam, jestem pewien, że u ciebie też się uda
  • reretur 02.10.19, 16:32
    Tak, kupuj, w czym problem? Jeśli chodzi o pieniądze, to mogę ci polecić to miejsce 1xbetsport-pl.com , tak jak ja sam, dzięki temu bukmacherowi zarabiam dobre zyski i nic się nie ограничиваю
  • reretur 02.10.19, 16:33
    Tak, kupuj, w czym problem? Jeśli chodzi o pieniądze, to mogę ci polecić to miejsce 1xbetsport-pl.com , tak jak ja sam, dzięki temu bukmacherowi zarabiam dobre zyski i nic się nie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka