Dodaj do ulubionych

Aparaty słuchowe - czy warto w Siedlcach?

31.03.10, 11:24
Witam

Mam zamiar zakupić dwa nowe aparaty słuchowe. W Siedlcach są trzy punkty
protetyczne - As-Med, Żaczek i Geers. Tego ostatniego nie biorę pod uwagę, bo
zależy mi na fachowej obsłudze protetyka.

Gdzie lepiej - w As-Medzie, czy w "Żaczku"? Może ktoś dokonał zakupu w którymś
z tych punktów i może podzielić się swoimi wrażeniami? Byłbym wdzięczny za opinie.
Edytor zaawansowany
  • irtes0 19.04.10, 18:47
    JESTEM KLIENTEM ZAKUPU APARATU W FIRMNIE GEERS SIEDLCE I CO DO
    KOMPETENCJI OBSŁUGI I FACHOWOSCI DOBORU APARATÓW CHYLĘ CZOŁO PRZED
    TAK MIŁĄ OBSŁUGA ,ORAZ JAKOŚCIA APARATÓW A NIE KAZDA FIRMA JEST W
    STANIE WYKONYWAC BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU POLECAM FIRMĘ GEERS DLA
    MIESZKANCÓW SIEDLEC I OKOLIC .
  • irtes0 21.04.10, 06:33
    Fachowość i profesjonalizm. Byliśmy z mamą w paru punktach ale tutaj
    dostaliśmy zdecydowanie najlepszy aparat i mama w końcu słyszy.
    Dziekuje Państwu
  • lukaszk99 20.07.12, 18:56
    hehe dobre :)
  • bati55 18.06.10, 11:42
    Nie rozumiem skąd taka opinia o Geersie. Ja jestem z nich bardzo zadowolona.
    Byłam już w kilku punktach protetycznych (róznież w Warszawie), ale z
    siedleckiego Geersa jestem zadowolona najbardziej. Zupełnie nie zgodzę się z
    tym, że obsługa jest nie fachowa - mam na ten temat zupełnie odwrotne zdanie.
    Jedyny mankament - to niezbyt niskie ceny, ale cóż za jakość się płaci, a ja nie
    zamierzam oszczędzać na własnym zdrowiu, bo to mam tylko jedno.
  • leszek1959 12.09.10, 10:12
    Witam co do opinii zakupu aparatu i obsługi w GEERSIE to nie widzę innego sklepu w siedlcach maja aparaty duży wybór, posiadają własne labolatorium naprawy a ze są droższe może i są ale życie w ciszy jest trudne a dla mnie ważniejsze jest zdrowie a nie pieniądze kupiłem aparata za 3 tys rok temu i jestem bardzo zadowolony z niego ,oraz przeglądy są wykonywane systematycznie przez fachową obsługę tej ze placówki. Polecam firmę GEERS , z nimi można słyszeć .
  • karolzalewski 22.09.10, 16:10
    Witam,
    Ja od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiego aparatu słuchowego.
    Byłam bardzo zadowowlony korzystając z usług tej własnie sieci salonów.Patrzac na to z perspektywy czasu wiem jak ważny jest duzy wybór apartów i oczywiście profesjinalne doradztwo.Mysłałem kiedys o zakupie aparatu przez internet , ale juz wiem, że nie jest to chyba dobry pomysł, moze nieco tanszy. Niestety kupujac aparat przez internet nie mamy gwarancji odpowiedniego ustawienia sprzetu, za które odpowiada protetyk w salonie.
    Pozdrawiam,
    Karol
  • robertte 25.10.10, 10:30
    Dołączając sie do dyskusji dodam tylko ze również jestem zwolennikiem salonów Geersa.Osobiście nigdy nie skorzytsałem z salonu w Siedlach, ale byłem w Warszawie. Firma solidna, fachowa i zawsze przychylna kilentowi. Jestem bardzo zadowolony z aparatu , który tam zakupiłem, był odpowiednio dopasowany, dobrany do moich potrzeb.
    Pozdrawiam.
  • leszek1412 28.10.10, 23:51
    Super ze w Siedlcach powstał sklep Geersa.Ja już od 15 lat zaopatruję się w Geersie Mają szeroki wybór aparatów różnych firm. Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi - panie protetyczki są nie tylko bardzo miłe, ale mają też ogromną wiedzę i umiejętności. Za każdym razem gdy kupowałem aparat był on starannie dobierany i dostrajany. Gdy raz chciałem zwrócić to też nie było problemu z wymianą.
    To tak pokrótce opis moich wieloletnich doświadczeń z aparatami słuchowymi. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą.Obecnie zakupiłem nowy aparat w Geersie w siedlcach i polecam
    Pozdrawiam,
    LESZEK
  • marika.233 07.02.11, 10:37
    Chciałam podzielić się z forumowiczami moimi spostrzeżeniami firmy GEERS. Bardzo długo szukałam aparatu słuchowego dla siebie. Byłam w kilku punktach zanim zdecydowałam się na zakup i mam porównanie. Jakość obsługi, duży wybór sprzętu i preferencyjne warunki dla klienta takie jak możliwość zwrotu sprzętu to atuty tych renomowanych firm, które maja wiele swoich oddziałów w różnych miastach. Jestem skłonna zapłacić trochę więcej i być zadowolona z zakupu niz narzekać na źle działający aparat.
    Pozdrawiam.
  • 4maruda 11.11.11, 09:28
    Witam,
    ja również korzystałem z frmy Geers Siedlce wybirając aparat dla mojej mamy. Bylismy bardzo zadowolenie z obsługi i wogóle.Aparat został idealanie dopasowany do wady słuchu mojej mamy. Sprzet jest objety gwarancją, a firma oferuje dalsza opieka nad klientem – konserwacja aparatu,naprawa,akcesoria itp.
    Polecam odwiedzenie firmy Geers w Siedlcach jak mamy problem a jak skorzystamy wyjdziemy w pełni zadowoleni.

• robertte 21.11.11, 13:54
    Popieram. Ja jestem klientem tego salonu od lat. wprawdzie nie korzytsałem z usług geersa w siedlacach, lecz w Warszawie, ale generalnie nie dam złego sowa powiedizec. Fachowa obsługa, duzy wybór no i co wazne odpowiednie dopasowanie zakupione sprzetu do wady niesłyszacego. Ponadto duzym plusem jest bezpłatna opieka przez cały czas uzytkowania aparatu.
  • 3fred 16.03.12, 15:58
    Witam, Ja polecam salon GEERS przy ul.3-GO MAJA w SIEDLCACH. To przede wszystkim profesjonaliści. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi , rzetelna, profesjonalna, wyrozumiała obsługa, dodam, że bardzo miła:) I mają duży wybór aparatów.

• irek1412 29.03.12, 16:31
    Trzy lata temu kupiłam w tej firmie aparat słuchowy, który dobrano mi w 100 % trafnie. Obsługa jest bardzo fachowa, rzetelna, kulturalna, sympatyczna i co ważne, cierpliwa. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym .
  • 6wodnik 28.04.12, 10:02
    Witam,
    Chciałem tylko dodać że ja borykam się z niedosłuchem od dziecka, w swoim życiu przetestowałem już wiele modeli i wiele salonów odwiedziłem. Od kiedy znalazłem profesjonalnego protetyka, który rzeczywiście doradzi a nie wciśnie jakiś bubel jestem spokojny. Zwracajcie uwagę na to jak dobiera się aparat , bo najważniejsze żeby się dobrze nosił i nam służył. Na szczęście na rynku są firmy , które zatrudniają profesjonalistów w GEERSIE w Siedlcach
  • danusi_a 20.07.12, 15:50
    Witam,
    Ja równie Korzystam z geersa. Jestem zadwolona z kompetentnej obsługi i duzego wyboru. Ostatnio zauwazyłam nowa oferte, maja aparaty w róznych cenach w zalezności od potrzeb klienta, zarówno dla tych mniej zamoznych, jak i dla oósb ktire chca kupic aparat z wyzeszj plki.
    Duzym plusem jest rówbniez gwarancja. Z tego co sie orientuje to nawet do czterech lat.
    Chetnie poznam wasze opinie.
  • fajnababka2 21.07.12, 11:34
    Aż mnie mdli od tej reklamy.A oto cała prawda o tym salonie.Był tam mój tata,doradztwo wcale nie tak bardzo fachowe,generalnie nastawione na sprzedaż jak najdroższego sprzętu,ceny bardzo wysokie w porównaniu z innymi miejscami .Generalnie chyba wykorzystuja położenie przy poradni laryngologicznej wiec ja radziłabym poszukac i porównać ofertę.
    PS w jednym z komentarzy"zadowolonych klientów " nawet się pomyliły osoby/poczatek opinii pisze kobieta,od połowy mężczyzna/ .
  • mnogo 22.07.12, 01:18
    Aparaty słuchowe w bardzo dobrych cenach , bardzo ładny gabinet , a nie jakaś tam objazdówka po przychodniach no i ta fachowa obsługa polecam moja mama jest bardzo zadowolona co do ceny liczy sie jakosc a nie sprzedac i zostawic pacientkie bez gwarancji czy tez bez pomocy w doborze aparatu liczy sie dobro pacientki a nie lokalizacja uciwej konkurencji ważne jest zdrowie pacientki a nie krytyka przyjdz odwiedz salon geersa a przekonasz sie ze warto było a co do pisania pisza ludzie prosci od serca którzy maja problem ze słuchem a nie opisywani czy to pisze meszczyzna czy kobieta. GEERS POMAGA A NIE KRYTYKUJE

• 4babcia 22.07.12, 07:33
    Witam,
    właśnie jesteśmy w trakcie wyboru aparatu. Byliśmy już w 4 miejscach i najlepiej sprawdził się Geers siedlce a dokładniej Pani protetyk pracująca w nim
    Ze wszystkich miejsc tam badania zrobiła najdokładniej i najrzetelniej starał się ustawić każdy z testowanych aparatów. W pozostałych punktach zawsze coś było nie tak . Nie chce robić antyreklamy nie ważna lokalizacja ale fachowość pracujących osób .Polecam GEERSA Siedlce 3-go maja 28
  • alenumer01 22.07.12, 22:16
    to już nawet nie jest śmieszne to jest tragiczne.Trzeba olać ten wątek i tę firmę, bo na kaądy komentarz będzie się pojawiało kilka pochwalnych peanów.Nagle w naszy/m mieście pojawiło się wielu nowych użytkowników forum i wszyscy głusi ,to zaraźliwe czy co? A TAK SWOJĄ DROGĄ TO PAMIĘTAM JAK SĄSIADKA JAKIŚ CZAS TEMU BARDZO NARZEKAŁA NA TĘ FIRMĘ,ŻE BARDZO DROGO.Tylko nie odpisujcie od razu "geersowcy" poczekajcie choć trochę.Moim zdaniem wątek do skasowania - całość autorstwa jednej osoby.
  • pacientka1 23.07.12, 19:33
    Wszystko zależy od tego do jakiego Punktu Protetycznego się udamy ja znalazłam dla babci punkt gdzie pracownicy liczą się z człowiekiem i dobierają bardzo fachowo aparat i do ubytku słuchu i do możliwości finansowych pacjenta Gorąco Polecam
    Nie wiem z jakiego salonu Geersa Ty korzystałeś, ale ja osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług! Korzystam co prawda pierwszy raz, ale podobało mi się profesjonalne podejście do klienta i kompleksowa usługa(bezpłatne badanie, nastawianie aparatu itp..) potraktowali mnie bardzo miło, dali mi do wypróbowania dwa aparaty, które testowałam- ja akurat chciałam po 2 tyg. Później mogłam sobie wybrać, który chciałam do tej pory nie miałam z nimi żadnych problemów- polecam!
    Przykro jak ktos pisze sam nie wie czego chce po za tym nie połuczajcie ludzi kto ma gdzie nabyc aparat słuchowy co do ceny i profesjonalnego podejście do klienta potrawimy my ludzie z problemem słuchu gdzie i za ile mamy nabyc aparat słuchowy ,każdy kto odwiedzie GEERSA w Siedlcach sie przekona sie ze warto było zainwestowac w zdrowie
  • fajnababka2 24.07.12, 12:44
    Nie kompromituj się proszę!!!Kolejny nowy nick .Piszesz,że aparat dla babci,a dalej że sama testowałaś .To jest naprawdę żałosne,że firma jest chyba tak kiepska,że potrzebuje tak desperackiej reklamy.
    /Ale do wskazówek alenumera się zastosowali ,odczekali 2 dni i znowu.ŻAL/
    Epidemia głuchoty w siedlcach,nagle kilkanaście osób w bardzo podeszłym wieku zasiadło do komputerów,odnalazło siedleckie forum na portalu gazety,której raczej nie lubią,bo ojciec dyrektór zakazał,i wychwalają jedeb salon w mieście.HA HA HAChoćbym ogłuchła to i tak tam nie pójdę /chociaż mieszkam niedaleko/swoim rodzicom i krewnym również zabronię.
  • pacientka1 24.07.12, 17:34
    Przykro jest jak na forum dla osób cierpiacych z słuchem tak załosnie walczycie o klienta poprzez wypisywanie głupot.Pewnie nie wyrabiacie planu moze za duzo pracuje wasz i zbliza sie weryfikacja etatów ale Geers w siedlcach jest juz 5 lat i wcale nie narzeka na brak z korzystania naszych usług i są pacienic szczesliwi ze sami wybieraja gdzie maija zakupic aparat ile za ile a widocznie macie problem z pozyskiwaniem klientów nasz stać na bezpłatnie badanie słuchu dla kazde kto nasz odwiedzi Widocznie macie problem załosne jest ze na takie głupoty stac Wasz ale my idziemy z głowa podniesioną wprowadzamy zawsze udogodnienia dla pacientów którzy nasz odwiedza GEERS JEST DLA PACIENTA A NIE DO WALKI MIĘDZY KONKURENCJAMI W SIEDLCACH
  • fajnababka2 25.07.12, 17:08
    A więc miałam rację to nie pacjenci piszą tylko pracownicy lu właściciele.No cóż pacjentko pomylił ci sie login najpierw napisałaś jako klientka a w nastepnym komentarzu jako właściciel/pomyliły się pewnie loginy lyle ich natworzyłaś/eś/.Ci ludzie nie tylko są nachalni ale po prostu głupi.I to nie jest forum dla ludzi cierpiących tylko siedlczan z odrobiną zdrowego rozsądku więc proponuję zaprzestania tej durnej agitacji i przypomnienia sobie wiadomości z poprawnej polszczyzny ,bo ostatni twój post po prostu kaleczy mowę polską i przynosi wstyd pracownikom/właścicielom tego geersa.A z konkurencji na pewno nie jestem i obym słuchu też nigdy nie straciła.Żałosne ,że ludzie nie maja odrobiny taktu i rozumu.A najlepsze jest to,że z tego wynika,że ze stałych użytkowników forum a jest ich nie mało biorąc pod uwagę ich rodziny sąsiadów i znajomych nikt tego salonu nie polecił i to mówi samo za siebie.Ja olewam wątek ,niech piszą sami do siebie.Nawet konkurencja nie zainteresowała się tematem bo nikt nie podał namiarów innej firmy ha,ha,ha
  • obojetny5 25.07.12, 18:32
    NIE JESTEM ZADNYM PRACOWNIKIEM FIRMY GEERS LECZ PACIENTEM ZAKUPIONEGO APARATU I KORZYSTAM Z USŁUG FIRMY GEERS W SIEDLCACH I DZIWI MNIE ZE TAK NACHALNIE WALCZYCIE Z TĄ FIRMA ONA JEST NA RYNKU I KAZDY MA PRAWO WYBORU PROSZE SKOŃCZENIE TE WPISY I POZWÓLCIE WYPOWIADAC SIE LUDZIOM CO KORZYSTAJA I CHCA WYJSC ZADOWOLENI ZE KTOS POMÓGŁ DLA NICH A NIE WALKA Z WPISAMI
    PISZĘ W SWOIM IMIENIU I PROSZE NIE OSKARZAC SIE NA WZAJEM I TAK PACIELN WIE JAKI PATAR MA WYBRAC NIE LICZY SIE CENA LECZ ZDROWIE A JAK KTOS NIE MA ODROBINY HONORU TAK SIE OSKARZA ZE POWIE ZNAJOMYM SASIADOM ZEBY NIE POSZLI CZASMI DO GEERSA PRZYKRE TO ZE TACY LUDZIE SĄ IGRAJAC Z ZDROWIEM OSÓB CIERPIACYCH Z SŁUCHEM

MYSLE ZE W KONCU KTOS ZROZUMNIE I ZAPRZESTANIE WYPISYWAC COS TAKIEGO GDZIE MA UDAC SIE I ZA ILE KUPIC APARAT KTÓRY SŁUZY DLA NIEGO USZANUJCIE CZYJĄC GODNOSC
    POZDRAWIAM I MYSLE ZE DOTARŁA TA WIADOMOSC DO SUMNIENIA
  • obojetny5 25.07.12, 18:34
    obojetny5 napisał(a):

> NIE JESTEM ZADNYM PRACOWNIKIEM FIRMY GEERS LECZ PACIENTEM ZAKUPIONEGO APARATU I
    > KORZYSTAM Z USŁUG FIRMY GEERS W SIEDLCACH I DZIWI MNIE ZE TAK NACHALNIE WALCZY
    > CIE Z TĄ FIRMA ONA JEST NA RYNKU I KAZDY MA PRAWO WYBORU PROSZE SKOŃCZENIE TE W
    > PISY I POZWÓLCIE WYPOWIADAC SIE LUDZIOM CO KORZYSTAJA I CHCA WYJSC ZADOWOLENI Z
    > E KTOS POMÓGŁ DLA NICH A NIE WALKA Z WPISAMI
    > PISZĘ W SWOIM IMIENIU I PROSZE NIE OSKARZAC SIE NA WZAJEM I TAK PACIENT WIE JA
    > KI MA WYBRAC NIE LICZY SIE CENA LECZ ZDROWIE A JAK KTOS NIE MA ODROBINY H
    > ONORU TAK SIE OSKARZA ZE POWIE ZNAJOMYM SASIADOM ZEBY NIE POSZLI CZASMI DO GEE
    > RSA PRZYKRE TO ZE TACY LUDZIE SĄ IGRAJAC Z ZDROWIEM OSÓB CIERPIACYCH Z SŁUCHEM
    >
    > MYSLE ZE W KONCU KTOS ZROZUMNIE I ZAPRZESTANIE WYPISYWAC COS TAKIEGO GDZIE MA
    > UDAC SIE I ZA ILE KUPIC APARAT KTÓRY SŁUZY DLA NIEGO USZANUJCIE CZYJĄC GODNOSC
    >
    > POZDRAWIAM I MYSLE ZE DOTARŁA TA WIADOMOSC DO SUMNIENIA
  • obojetny5 24.07.12, 18:18
    TAK PRZYGLODAM SIĘ WPISOM NA FORUM I ODCZUWAM WIELKA ZAZDROŚĆ MIEDZY FIRMAMI ALE TO NIE CZASY ZE PACIENT WYBIERA GDZIE NARZĄCONY ZOSTANIE DLA NIEGO ZAKUP APARATU PO ZA TYM JAK JUŻ PISZECIE TO PARACUJCIE NAD TYM ŻEBY PACIENT BYŁ ZADOWOLONY I WYBIERZE GDZIE UZNA ZA STOSOWNE SZKODA WASZEGO WYPISYWANIA CO DO JAKOSCI I CENY I TAK PACIENT WYBIERZE GDZIE I KIEDY MA WYBRAC SIĘ DO DOBORU APARATU.
    TO ODPOWIEDZ NA WASZE WYMANDRZANIE SIĘ KTO TY LEPSZY JEST.
    A ja korzystam z Geersa i bardzo sobie chwalę ten salon. Profesjonalne podejście do klienta, duży wybór modeli, opieka nad pacjentem. Owszem może ceny nie sa najniższe, ale moim zdaniem lepiej postawić na jakość. Jeszcze mi się nie zdarzyło żebym został w Geersie źle potraktowany. zawsze miałem odpowiednio dobrany i ustawiony aparat. A dodatkowym plusem jest to ze można testować aparaty. Dziwi mnie wiec takie negatywne podejście do tego punktu. Ja nie mam zastrzeżeń.

• drabina8 26.01.13, 13:18
    Ja trafiłam do geersa z polecenia i jestem zadowolona. Poleciła mi go koleżanka która od lat korzysta z ich usług. Wcześniej miałam kłopot ze znalezieniem dobrego protetyka.Nie wiem morze jestem zbyt wymagająca, ale cenie sobie profesjonalizm i nie lubię fuszerki.
    Niestety z aparatem będę żyć już do końca, dlatego szukałam miejsca, w którym będę miała zapewniona opiekę.Nie żałuje.
  • ro_xana 31.01.13, 17:17
    nom ja tez korzystam z ich usług od lat i ni zniechecaja mnie te dziwne tresci ze jestem tam drogo, ze sprzedaja bubel. wcale nie, cenowo podobnie jak w innych punktach, a przede wszystkim profesjonalnie. ponadto maja fajna opcję zwrotu aparatu w ciagu kilku tygodni od zakupu jesli nam cos w nim nieodpowiada. Ciekawa opcja, choc przyznam ze nigdy nie korzystałam bo zazwyczaj bylo wszystko ok z kupionym aparatem. pozdrawiam.
  • ank_ap 30.03.13, 15:40
    Hej orientujecie sie może czy mają jakaś dobrą ofertę na aparaty, jesli ktos kupuje dwa. Potrzebuje obuusznego protezowania i szczerze jestem przerazona ile mnie to moze kosztowac. prosze o jakiekolwiek info czy jest szansa gdzies tanio kupic dwa aparaty??
  • danuta_kk 25.04.13, 16:44
    Witam anak_ap. moim zdaniem powinnaś uderzać do geersa. tam solidnie i fachowo cie obsłużą i nie zapłacisz za duzo. nie wiem jak obecnie ale kilka miesiecy temu mieli oferte promocyjna na drugi aparat, wowczas zapłaciłam za jedn normalną cen wg klasy aparatu za drugie ok 1300 zł. Polecam sprawdzić jak jest teraz. Pozdarwiam i życzę udanych zakupów.
  • lukaszsiedlce 25.04.13, 18:51
    Żałosne :)
  • ank_ap 25.04.13, 21:11
    Dzieki za rade. Juz to zrobiłam. Byłam u nich i rzeczywiscie maja ciewkawa oferte dla osób z obuusznym protezowaniem takich jak ja. teraz za zakup drugiego aparatu moge zapąłcic tylko 1500 zł bez wzgledu na klase z której on pochodzi.jeszcze nie dobrałam aparcików, ale ofert trwa chyba do czerwca wiec zdaże. ALe dzieki za rade:)
  • velvet1978 21.05.18, 18:33
    Jest jeszcze w arkadii abc sluchu, taką ceratę wywiesili na piłsudskiego, że trudno tego nie zobaczyć - tylko Siedlce zaśmiecą
    jakaś blondyna przyjmowała, kojarzę ją z asmeda nie wiem jak te aparaty słuchowe // to się jeszcze okaże ;) ale babka wydaje się dobra w tym co robi

wziąłem na pożyczenie jakieś ustrojstwo zobaczymy co to umie
  • darek.prochenko 30.05.18, 18:06
    sama jesteś cerata to gabinet mojej znajomej dla leszczy wstęp wzbroniony
    niedługo ci się przyda aparat nie tylko słuchowy ale i na zęby :P
    abcsluchu.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.