Jakie są teraz ceny za m2 w nowych mieszkaniach? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • strus, budomatex,skorupka itp.
    • 3700-3900 zł/m2
      • Cena: 150 930 PLN
        3 900 PLN/m2
        "Nowa Roskosz", Mieszkanie 38,7m2

Cena: 200 318 PLN
        3 700 PLN/m2
        Wyszyńskiego, Siedlce

Na allegro jest tego troszkę więcej, mozna luknąć :)
        • Dziękuje za info ( ciekawe czy jeszcze coś z tych cen jest do
          wytargowania czy to już ostateczna cena)
          a czy może ktoś wie czy Strus już sprzedaje może mieszkania na
          ul.Partyzantów i jakie ma ceny ?
          Dzięki
          • W spoldzielni 3 pietro na ostatnim przetargu kosztowalo 2800 z malym okladem.

Ja za drugie pietro place 3050zl/m
            --
            Dobry sex to taki po ktorym
            Nawet sasiad zapala papierosa.
            • Ten kto może niech kupuje w SSM. Spółdzielnia ma owszem najdroższe czynsze, ale
              mieszkanie sprzedaje po kosztach. Łatwo więc zauważyć, że Strus z każdego metra
              ma na czysto 1000 zł.

Trochę dużo, nie sądzicie?

Ale dla chętnych na mieszkania w SSM jest pewien ZONK. Trzeba być spółdzielcą.
              Mieszkania sprzedawane są na licytacji. wygląda to tak, że w danym dniu w
              budynku SSM spotykają się chętni na zakup mieszkania (wcześniej wpłacają wadium,
              które podlega zwrotowi). Pierwszeństwo w wyborze mają ludzie z najdłuższym
              stażem spółdzielczym. Może być więc tak, że upatrzysz sobie mieszkanie, ale ktoś
              Ci je sprzątnie sprzed nosa.
              • Piszesz, że czynsze w spółdzielni są droższe. Tak, ale jeżeli pięćdziesięcio metrowe mieszkanie kupuje się w SSM średnio o 40-50 tysięcy taniej to policz na ile to wystarczy tych niby droższych czynszów. Jeżeli np 200 zł/m-c drożej będziesz płacił to ta różnica wystarczy na ponad 15 lat tych droższych czynszów. A po drugie, w nowych blokach SSM czynsze nie odbiegają od innych.
          • wyslij zapytanie mailowe na adres kontaktowy ze strony
            kstrus.pl/
            a dostaniesz aktualny cennik
            • Do Strusa zapytania TYLKO na piśmie. Parę lat temu dostałem informacje o cenie
              przez telefon, kilkakrotnie się upewniałem i ... w bezpośredniej rozmowie
              usłyszałem cenę o 500zł za metr wyższą. Usłyszałem też tekst, a niech pan
              udowodni, pokaże kto tak panu powiedział
              . Nie kupiłem u Strusa, uznałem to
              za niepoważne.
              • Co do rzetelności firmy K. Strus to proponuję popytać sąsiadów,
                znajomych czy ludzi, którzy mają za sobą przyjemność koegzystencji z
                tą firmą i jej córką. Podpisuję się własnym nazwiskiem i firma ta (w
                szczególności jej córka - administracja) mają na mnie wszelkie
                namiary. Jak to było na Skarpie - podam link (jak się uda):
                www.dylewicza.pl - jest to formu naszego osiedla, ale w jednej z
                zakładek znajdują się archiwizowane posty z forum gazety - proponuję
                poczytać. Ponieważ byłem także członkiem SSM - to mogę powiedzieć,
                że zdecydowanie milej wspominałem początki w SSM niż w PBK.Strus.
                Teraz jest lepiej - bo mam własny zarząd i własną administrację.
                --
                ...w warunkach rzeczywistości przedwrześniowej, na tle ogólnego
                regresu, tak ekonomicznego jak i społeczno - politycznego, i to
                zarówno w warstwie pryncypiów merytorcznych, jak i głęboko zacofanej
                warstwie sanacyjnej infrastruktury, szczególną nieudolnością i
                brakiem koncepcji, rysował się ogólny bilans białka...
    • Jakis czas temu dzwoniłam do strusa z zapytaniem o cenę m2 mieszkań:
      na partyzantów 3900-4200 dla mnie bardzo drogo, najtańsze mieszkania
      mieli wtedy na dylewicza 3600m2. Aktualnie strus buduje też blok na
      szkolnej może tam nie przesadzili z cenami.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.