Dodaj do ulubionych

szkoła językowa, którą wybrać?

23.09.10, 10:06
Interesuje mnie nauka języka angielskiego od podstaw tak dla siebie. Proszę o życzliwe rady, do której szkoły warto się zapisać, żeby po roku nie żałować i kasy i czasu. pozdr.
Edytor zaawansowany
  • 23.09.10, 12:05
    w tym momencie nie ma żadnej porządnej szkoły, w której uczą j. angielskiego.
  • 19.10.10, 20:12
    Ja polecam FCE (Arkadia). Właściwie jestem tam na fizyce ale jak patrzę na ich plan to dziennie z 20 grup. Może warto sprawdzić. Ze mną nie podpisali umowy jak się nie spodoba to zawsze można zrezygnować.
  • 21.10.10, 13:19
    jasne.... 20 grup. pewnie jednocześnie i wszystkie w tych dniach kiedy chodzisz na fizykę, nie?

w tym mieście będzie chyba już tak zawsze..... Spamiedlce
  • 31.10.10, 21:57
    Przykre, że jesteś taki złośliwy. Ktoś pyta, a ktoś ma prawo odpowiedzieć. Tyle.
  • 21.10.10, 15:00
    jak chcesz zainwestować to.. Warszawa
    ja polecam British Council przy Al. Jerozolimskich
    maja kursy sobotnie, intensywne
    swego czasu jeździłam.

dojeżdżałam też kiedys 2 razy w tyg samochodem - ale to było po pewnym czasie męczące. nie polecam, chyba że jesteś tak bardzo zdeterminowana! ;)
  • 21.10.10, 19:37
    To zalezy kto i czego potrzebuje oraz jakie metody i formy do niego trafjaja. Dla kazdego cos innego.
    Ze szkolek polecam Verbum na: ul. 11-Listopada.
    Dla indywidualistow - korepetytor:) - to juz nieco drozsza forma.
  • 31.10.10, 23:50
    Szkoła szkołą, wszystko zależy od tego na jakiego lektora trafisz. W małej i niezbyt wypasionej szkole możesz trafić na super nauczyciela, a w renomowanej może cie uczyc jakas niemota bez pasji.

Osobiście mogę polecić PROFI Lingua z tego chociażby względu, że jest to ogólnopolska sieciówka i mają standardy narzucone z centrali. Tak więc np. program realizowany przez daną grupę jest sprawdzany testem przysylanym z centrali. Także lektor nie może robić sobie na zajęciach co chce, a potem ułożyc test koncowy tak, zeby wszyscy świetnie napisali. Lektor wybiera podręcznik i solidnie musi z grupą pracować bo na koniec roku dostaje test z zewnątrz sprawdzający wiedzę na danym poziomie w oparciu o konkretny podrecznik. Także wynik masz obiektywny i miarodajny.
  • 01.11.10, 08:38
    niestety nie od podstaw ale zdecydowanie polecam S.Czajke obok Verony (obok TWP)- wysoka skutecznosc szczegolnie jesli chodzi o FCE i CEA oraz kursy maturalne

--
    Mario nas uwolni :) - kliknij mnie !
  • 01.11.10, 09:22
    bambii napisał:

> niestety nie od podstaw ale zdecydowanie polecam S.Czajke obok Verony (obok TWP
    > )- wysoka skutecznosc szczegolnie jesli chodzi o FCE i CEA oraz kursy maturalne

dołączam się do poleceń - S. Czajka bardzo skuteczny
    www.certificate-english.pl/
    --
    Grzegorz
    www.skaruz.com - prywatna strona
    www.verdox.pl - tworzenie serwisów internetowych
    www.siedlce24.pl - serwis informacyjny
  • 02.11.10, 20:17
    U Pana S. Cz jesli sam sie dużo nie uczysz "Uczniu" - w domu - to tez efektu nie bedzie. Jesli nie zmienil metod (oczywiscie skuteczne dla pewnej grupy osob) to atmosfera nukowa i siedzenie w lawce gwarantowane - to dla tych, którzy naprawde lubia sie bardzo uczyc i maja motywacje. Niezadowolonych tez sie kilkoro znajdzie:)
  • 30.10.17, 15:49
    Polecam Cambridge School of English. Mają zajęcia grupowe i indywidualne, a jak grupowe to w niedużych grupach. Zajęcia są na każdym poziomie znajomości języka Lektorzy są sympatyczni, wymagający i dobrze uczą. Bardzo mi się tam podobało.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.