Dodaj do ulubionych

Requiem Verdiego WOW!!!

06.11.10, 00:46
Nieskazitelne!!! ... i tyle powiem!!!
Obserwuj wątek
    • verena0 Re: Requiem Verdiego WOW!!! 06.11.10, 07:15
      Też się dołączę, bo byłam na początku koncertu i mogę tylko żałować, że nie mamy sali koncertowej z prawdziwego zdarzenia.
      --
      Kobieta chce wszystkiego od jednego mężczyzny. Mężczyzna chce jednego od wszystkich kobiet.
      • krzycho1252 Re: Requiem Verdiego WOW!!! 08.11.10, 12:22
        > Sam dyrygent cieszył się że zaoszczędził finanse z rekwiem na kampanię.

Dyrygent różnego typu koncertów w tym mieście kilka zrobił. Miał płakać, że słuchaczy tylu przybyło.
        --
        Mój jest ten kawałek podłogi
        Nie mówcie mi więc,co mam robić
        • verena0 Re: Requiem Verdiego WOW!!! 08.11.10, 12:48
          Na Requiem Mozarta było dużo więcej ludzi, co nie zmienia faktu, że wykonanie było naprawdę na wysokim poziomie. Co do koncertu w kościele.....akurat Boże Ciało może i ma dobrą akustykę na tego typu koncerty (no i miejsca więcej), ale dużo efektowniejsze byłoby w katedrze.
          Co nie zmienia faktu, że nie ma gdzie w Siedlcach zrobić dużego koncertu pod zadaszeniem, bo zostaje tylko sala na Prusa, a to nie są warunki odpowiednie do takiej oprawy. Nie wiem, jak jest z akustyką w salach Novego Kina, już tam jest lepiej.
          --
          Kobieta chce wszystkiego od jednego mężczyzny. Mężczyzna chce jednego od wszystkich kobiet.
              • brat_szczepana Re: Requiem Verdiego WOW!!! 09.11.10, 20:43
                > 286 osób

Czyli tyle, ile chyba jest ca. jest miejsc w Podlasiu.

Czy w takiej sali może wystapić orkiestra symfoniczna + chór np. z Requiem Verdiego ?
                Jeżeli nie, kosciół pozostaje jedynym możliwym miejscem dla tak dużych przesiewzięć.
                Zresztą Requiem to przecież załobna msza.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka