Odżywki i suplementy dla sportowców - gdzie? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Podpowiedzcie mi proszę, gdzie u nas w Siedlcach znajdę sklepy z odżywkami i suplementami dla sportowców. Pani w aptece podpowiedziała mi, że tam ewentualnie znajdę specyfik, którego szukam - chodzi o preparat na regenerację stawów. Coś kojarzę, że kiedyś taki sklep był na Wojskowej 18, w tym samym budynku co Mohito i drogeria Natura. Ale nie jestem pewna, czy nadal istnieje. Proszę serdecznie o pomoc.
    • Przypuszczam, że chodzi Ci o glukozaminę lub kolagen. Kupisz je bez problemu na Katedralnej. Sklep mieści się w tym sam samym budynku co Orange i jest najlepiej zaopatrzony w odżywki dla sportowców w Siedlcach, ceny też ma chyba najniższe. Nie jestem do końca pewny, ale chyba mamy na myśli ten sam obiekt :)
    • Prawdopodobnie szukasz glukozaminy.
      pl.wikipedia.org/wiki/Glukozamina
      Plecam ten produkt:
      www.magnuspharm.com.pl/product_info.php?products_id=5421
      --
      www.siedlcetv.pl
    • Najlepiej to kupić odżywki przez internet w sklepach stacjonarnych zbyt dużo płacą za utrzymanie lokalu i pracowników żeby odżywki były tanie.
      Polecam twoje-odzywki.pl
      • Nie ma to jak dać odpowiedz po roku czasu xD
      • andrzejkuchar napisał:

> Najlepiej to kupić odżywki przez internet w sklepach stacjonarnych zbyt dużo pł
        > acą za utrzymanie lokalu i pracowników żeby odżywki były tanie.
        > Polecam twoje-odzywki.pl

No, ale zapomniałeś o kosztach wysyłki, które w przypadku aptek i sklepów z suplementami on-line wcale nie są znowu takie małe:
        kurier - 12 zł ,
        kurier pobranie - 15 zł
        poczta priorytet - 15 zł
        poczta pobranie priorytet - 20 zł.
        To, moim zdaniem, całkiem sporo i w ostatecznym rozliczeniu zakup w sklepie stacjonarnym bądź aptece jednak bardziej się opłaca. Weźmy przykładowo preparat OLIMP GOLD OMEGA 3 - w sklepie twoje-odzywki.pl
        kosztuje 25 zł i jest to cena promocyjna, zwykła to aż 30,99 zł, doliczmy do tego koszty wysyłki 12 zł - razem wychodzi 37 zł. Tymczasem za ten sam preparat w aptece DOZ-u zapłacę 20.67 zł i to bez żadnych dodatkowych kosztów i promocji. Składam zamówienie on-line, a zamówione lekarstwa odbieram w jednej z siedleckich aptek. Kupując w polecanym przez ciebie sklepie on-line zapłaciłabym 16 zł więcej.

--
        Szukają domu i dobrego serca
        ======================================
        Kampania Stop dla GMO w Polsce
    • netxan napisał:

> Prawdopodobnie szukasz glukozaminy.
      > pl.wikipedia.org/wiki/Glukozamina
      > Plecam ten produkt:
      > www.magnuspharm.com.pl/product_info.php?products_id=5421

Nie, nie szukałam glukozaminy. No bo i po cóż miałabym to robić...? W każdej aptece pełno jest tego "badziewia", bo inaczej doprawdy trudno mi nazwać wszelkie preparaty bazujące na tej substancji. Produkt przereklamowany i kompletnie nieskuteczny. Odradzam Wam stanowczo zakup. Zaś niedowiarkom łudzącym się, że glukozamina im pomoże, proponuję przejrzenie naukowych publikacji na temat glukozaminy. Większość neguje jakąkolwiek skuteczność tejże substancji w walce z chorobami stawów.
      W rzeczywistości szukałam preparatu, który łączyłby w sobie niezmydlającą frakcję olejów z awokado i soi z chondroityną. W tej chwili na polskim rynku dostępny jest tylko Piascledine, który zawiera jedynie oleje, chcąc przeprowadzić kurację zaleconą przez lekarza, muszę więc kupować drugi preparat z chondroityną - dosyć drogo to wychodzi.
      --
      Popieram chemiczną kastrację!
      Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt
      Fundacja Przystanek Schronisko
    • widziałem, że jakiś sklepik z odżywkami otworzyli na ul.Kochanowskiego (wcześniej były tam buty)
    • może w sieci poszukaj. Ja kupuję na supplements-center.com

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.