Dodaj do ulubionych

Wózek inwalidzki

23.03.11, 14:21
Może ktoś mi podpowie czy można i gdzie w Siedlcach wypożyczyć wózek inwalidzki .
Edytor zaawansowany
  • mnin 23.03.11, 16:02
    Zapytaj w Polskim Czerwonym Krzyżu, dawniej mieścił się na ul. Poniatowskiego, w starej kotłowni szpitalnej, nie wiem czy nie zmienił siedziby.
  • vi_ca 23.03.11, 16:08
    Na Bema, (dawna przychodnia Omega), jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, miedzy innymi wózki, balkoniki itp. Drugi punkt, to magazyn MOPR na Zbrojnej.
    Poadrawiam
  • kombii.23 23.03.11, 17:40
    Serdeczne dzięki !
  • jupiterjupiter 10.04.18, 12:44
    Mam sprawę która dotyczy również okolic Siedlec. Konkretnie chodzi mi o wypożyczenie schodołazu do wózka inwalidzkiego. Idzie wiosna i mam problemy by utrzymać dziadka w domu. Rwie się na pole jak tylko widzi jaka jest pogoda. Niestety mama sama nie da rady by go znosić z trzeciego piętra a ciągłe proszenie sąsiadów jest mało komfortowe zwłaszcza że jak dziadek się znudzi to trzeba go wnieś. A sąsiad nie będzie czekał aż trafi mu się "okazja". Widziałem w internecie specjalne schodołazy do pokonywania schodów www.mobilex.pl/produkty/schodolazy-i-rampy-dla-niepelnosprawnych/ . A może macie inney pomysł na pokonywanie barier architektonicznych. Jakiś podjazd lub coś w tym stylu.
  • kalina_m 11.04.18, 05:30
    Skontaktuj się z: Caritas Diecezji Siedleckiej - Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego, ul. Budowlana 1
    08-110 Siedlce, tel.: 25 640 71 30 wew. 103, tel. kom: 513 077 966.
  • darek.prochenko 21.05.18, 18:51
    Możliwe, że pomoże: psycholog-siedlce.com/ ta babka leczy traumy powypadkowe, wie też gdzie co i jak po wypadku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.