• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Solid Security - opinie Dodaj do ulubionych

• 29.03.11, 13:13
    Potrzebuję zasięgnąć opinii na temat tej firmy... chodzi o ochronę obiektu... zwykły nadzór... czy ktoś korzysta? Jak czas dojazdu itd?
    Zaawansowany formularz
    • 30.03.11, 13:52
      Nie korzystałem ale pracowałem wszystko zależy od ludzi i firmy a oni na warszawskim rynku dają sobie świetnie rade. Jeśli chodzi o czas dojazdu to zależy od odległości jaka dzielić będzie twoją firmę lub dom od miejsca stacjonowania patrolu interwencyjnego jeśli będzie to centrum to mniej więcej od 3 do 5 minut.
      • 30.03.11, 14:29
        Przyjmując iż samochód ochroniarzy nie jest pojazdem uprzywilejowanym i porusza się zgodnie z przepisami to w 5 minut dotrze do miejsca w promieniu ok. 4 km - teoretycznie, bo praktycznie w 5 minut to można pokonać ze dwa skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. A co w sytuacji kiedy w tym samym czasie interwencji będzie wymagało więcej niż jedno miejsce :) Te minuty dojazdu to bajki w każdej firmie ochroniarskiej.
        Przykład: gó...arze w sklepie coś kradną, piszczy bramka, pani z obsługi wciska przycisk, patrol przyjeżdża po 10 minutach (5 wg umowy) w centrum Siedlec. A Przez 10 minut to można biegiem na PKP dotrzeć wsiąść w pociąg i wysiąść stację lub dwie dalej jak się akurat na odjazd trafi :)
        • 30.03.11, 22:40
          Nie wierzę w takie firmy. Świetny sposób na stratę pieniędzy. Jak ktoś zechce naprawdę coś ukraść to i tak ukradnie.
          Tak samo z ubezpieczeniami. Ubezpieczyciele są dobrzy jak trzeba płacić składki, ale przy wypłacie znajdują 1000 różnych powodów, aby nie wypłacić nic lub jak najmniej.

Zwykły alarm, dobre oświetlenie i solidne kraty.
    • 30.03.11, 20:25
      firma taka sama jak inne, może ze względu na to ze są nowi na terenie bardziej się starają, czas dojazdu..... deklarowany sobie, realny sobie, czyli jak w innych firmach :)
      --
      Piszę do rzeczy bo do ludzi mi się nie chce
    • 28.12.11, 07:41
      Solid ma zakaz startowania w publicznych przetargach na 3 lata i postępowanie o cofnięcie koncesji.Taka to solidna firma.W końcu wyszło szydło z worka i cała prawda o tej firmie.wyrok zapadł 7 września 20011r w Sadzie Apelacyjnym w Katowicach I Wydzał Cywilny sygn. akt I ACa 330/11 prawomocny od 7 września 20011r.
      A w Siedlcach wyrzucili ich z :
      - CARGILA
      -POLMOSU
      -w Zentisie podczas ich ochrony okradli cały biurowiec ( o włamaniu Solid dowiedział się od pracowników Zentisa)
      Polecam tą firmę dla tych którzy chcą coś stracić
      • 01.01.12, 20:40
        Czarny-tomek2 to Cerber - lokalna licha firma siedlecka. Od 13.12.2011 (rocznicy stanu wojennego) rozsiewa anonimy-paszkwile o Solidzie głównie wśród swoich klientów. Są dokumenty potwierdzające, że nieprawdą jest iż Solid został wyrzucony z CARGILA, POLMOSU, że został okradziony cały biurowiec ZENTISU. Nie ma żadnego postępowania o cofnięcie koncesji firmie Solid !!! Cerber ma założycieli z bogatym doświadczeniem zawodowym w siedleckim UB i obecnie, pomawia, oczernia, zniesławia naruszając prawo i łamiąc etykę. To jest ochydne...
        • 02.01.12, 07:19
          Wystarczy wpisać w gogle wyrok sądowy wrzesień 2011 solid - mamy info , Cargila i Polmosu już nie chronią wystarczy sprawdzić , Zentis nie okradzony - trudno się z tym pogodzić.
          Ewidentnie widać na czyje polecenie to napisałeś ( pracownik SOLIDU)- prawdzie nie da się zarzucić że jest kłamstwem , najłatwiej je zdyskontować - pozdrawiam i zapoznaj się z faktami
          • 13.02.12, 16:05
            Każda szanująca się firma i jej pracownicy, w tym ludzie z działu handlowego nie powinni swoim przyszłym lub obecnym klientom przedstawiać innej firmy w gorszym świetle. Powinni pokazywac najlepsze plusy swojej własnej. jeżeli jednak nie ma żadnych plusów, to najłatwiej zamydlać oczy Kontrachentom innymi wpadkami czy plotkami. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie działu ''ochrona"
      • 13.02.12, 15:52
        Widze, że już szpiedzy z siedleckiej firmy też myszkują te forum. Ogólnie jedne wielkie dziadostwo z tą ochronką w tym kraju. A ten "mądry fachowiec" niech sprawdzi wpierw info nt. tego co piszę, bo za pomówienia może zaszkodzić swojej własnej działalności.
        Co do Cargila, to nie wyrzucili, tylko sieciówka wzięła wszystkie obiekty w Polsce. Można sprawdzić.
        A ja nie polecam żadnej. Jedno wielkie oszustwo i ściema
        • 17.02.12, 09:28
          Widzę że stałeś się rzecznikiem jednej firmy Solid , i nie wygłupiaj się z tym straszeniem o pomówienie - są ifo w internecie , dostępne niekorzystne dla biorców monitoringu umowy na piśmie , opinie klientów , opinie ludzi którym tak jak mi wciskacie bubel w pospiechu że tylko teraz taka oferta , postępujecie według maksymy - nikt nie dam wam więcej niż my naobiecujemy, pozdrowionka.
    • 28.12.11, 16:04
      Solid czas podjęcia interwencji w dzień do 15 min - przy przycisku napadowym całkowita porażka
      w nocy do 5min - wszystko jednym samochodem , 2 alarmy bezpłatne każdy następny nie odwołany na infolinię do warszawy za 30 zł (powodzenia może zdążycie) , umowy na czas określony bez możliwości rozwiązania - 2 lata , umowa na użyczenie nadajnika GSm terminowa zerwanie umowy płatne.Płacimy więc 2 razy gdy chcemy zerwać umowę.Brak odpowiedzialności za brak przyjazdu grupy. Inflacja co pół roku jak w banku.Dziwne zapisy w umowie o karach dla zleceniodawcy 500zł , przyjazd serwisanta 300 zł . firma nie zapewnia w ogóle serwisu - kliencie radz sobie sam. To wszystko z ich umowy - jeśli komuś pasuje sam sobie zakłada sznur na szyję, no może na mienie--siemka
      • 31.12.11, 09:28
        Jeszcze jedna ciekawostka ; Handlowcy solidu chodząc po obiektach do monitorowania obiecują potencjalnym klientom że poza patrolem (1 notabene) interwencję podejmą pracownicy ochrony Cerfura , ZENTISU itp ---------- a co na to Dyr. tych firm , czy wiedzą że ich ochrona będzie schodziła z ich obiektów - wątpię
        a potencjalni klienci taką sprzedażą produktu są nabijani w butelkę - chyba że handlowcy solidu wyznają zasadęęęęę że zawsze jest 1.04
        • 01.01.12, 21:12
          Robert piszesz bajki. Sam nie wiesz co piszesz! Powiedz na czyje zlecenie oczerniasz normalnych ludzi? Jeśli już ktoś może takie bzdury opowiadać to handlowcy lokalnych lichych firm tzn. Lidera i Cerbera. Pewnie pracujesz w jednej z tych firm.
          • 03.01.12, 12:12
            Mam przed sobą umowę Solidu takie treści są w niej zawarte , wszystkich klientów potencjalnych Solidu zachęcam do czytania szczegółowo umów - nie dajcie się bajerować. Tak jak widzisz odwołuję się do Waszych umów - nie mów że nie jesteś z SOLDU , tylko was stać na takie szkalujące innych info .
            Polecam czytanie innych info na internecie - wystarczy wpisać w gogle - sami sobie Państwo wyrobicie opinię o tej Firmie.
          • 13.02.12, 15:54
            Jerzy zgadzam się z Tobą w 100%!!! To liche, nieprofesjonalne niby firemki, które ludzi traktują jak niewolników.
        • 13.03.14, 15:20
          Zgadzam się z Tobą, oszukują ile wlezie co innego mówią a co innego jest napisane w umowie. Oczywiście wszystko dobywa szybko szybko. Mnie handlowiec powiedział że umową będzie na 2 lata a zapisane zostało na 3. Nie polecam lepiej wspierać lokalne firmy a z oszustami i złodziejami nie mieć nic do czynienia. Odradzam i nie polecam.
    • 30.12.11, 19:41
      Jestem z Pruszyna , po naszej miejscowości ostro chodzą handlowcy z Solidu , są nachalni, chodzą po domach , dziwnym zbiegiem okoliczności po ich wizytach rozpoczęły się włamania do domków , nie wiem co o tym sądzić ?
      Poza tym ich aresywne zachowanie mi nie odpowiada - będę szukał innej firmy.
      • 31.12.11, 21:01
        Mam wrażenie, że konkurencja dzielnie wykazuje się na forum.

No cóż, ja mam nadzieję, że kiedyś będę miał na tyle duży majątek, że będę miał taki problem jaką firmę ochroniarską wynająć ;)
        • 10.02.12, 13:29
          Nie trzeba mieć dużego majątku by zadbać o bezpieczeństwo swoje , bliskich i mienia .System alarmowy w połączeniu z jakąś agencją ochrony skutecznie zabezpiecza przed włamaniem .
          Dlatego też dokonując wyboru należy wziąść pod uwagę szereg aspektów , wielkość firmy nie ma tu nic do znaczenia - firmę bowiem tworzą ludzie którzy w niej pracują dlatego też nie polecam Solidu;
          - na porządku dziennym brak poszanowania pracownika
          -ignorancja i wyzysk , gnębienie przez pseudo kierowników
          -oszukiwanie pracownika na każdym kroku
          -duża rotacja pracowników
          -powszechnie panujące niezadowolenie z warunków i atmosfery w pracy
          -przy zwolnieniu nagminne obcinanie wynagrodzenia
          -za nie wyrobione plany kierownika cięcia w po kasie pracowników

jak przy takiej polityce firmy można mówić o zaangażowaniu ludzi o staranności w zapewnieniu bezpieczeństwa - pracują bo takie są czasy - trudno o pracę ale bez zaangażowania---cz to jest bezpieczne dla klienta? jego mienia?
          • 13.02.12, 15:57
            a jaką to firmę polecasz? hmm.....te dziadostwo z tej miejscowości? akurat opisałeś też działanie lokalnych firemek..
            • 14.02.12, 10:14
              To że jesteś z Warszawy nie upoważnia Cię do pogardliwego wypowiadania się o Firmach lokalnych.
              A co opisu fora internetowe wyraznie opisują te Firmy gdzie jest jak to określasz ...dziadostwo , jak nie potrafisz znależć to ci podpowiem..
              • 24.02.12, 07:58
                Znowu mnie nachodzą nie mogę się opoędzić pewnie liczą że się zmęczę
                • 26.02.12, 22:28
                  Mnie też nachodzą średnio kilka razy w miesiący z SUPER OFERTĄ jest to żałosne, chroni mnie cerber i wiem ze jak alarm się zepsuje i będą musieli przyjechać kilka razy nie wyślą mi fakutry nie kilkaset złotych za niepotrzebne przyjazdy a abonament taki sam , pozdrawiam chłopaków z cerbera są wporzo
                  • 24.12.12, 16:01
                    Zwróć uwagę ile patroli mają w terenie Cerber dwa lub trzy w dzień w nocy dwa a reszta ?
                    • 25.12.12, 21:52
                      Pruszanin ma dziwne podejście, źle rozkoduje alarm i cerber dzwoni po kilku sekundach nie wiem skąd te czasy 20 min.
                    • 26.12.12, 21:55
                      Kudłaty w nocy Cerber ma dwie załogi ale po 1 (słownie: jednej) osobie. Te dwa patrole po jednej osobie to jak jedna pełna obsada. Powiedz, tylko tak poważnie - co może zrobić jeden (sam) ochroniarz w czasie interwencji w nocy? Co najwyżej poświecić latarką koło bramy. A co na to ustawa? C. ma to wszystko w d...ie. Szef tego C. - były siedlecki ubek - dba zachłannie tylko o swój zysk, jak najmniejszym kosztem, nawet kosztem bezpieczeństwa swoich klientów.
                      • 28.12.12, 12:36
                        Nie wiesz co piszesz mam Bar i zawsze na interwencje a zdarzają się raczej w nocy na napad są dwie grupy po dwie osoby, wpadnij do baru na A. Krajowej to zobaczysz.
                        Po co więc piszesz nieprawdę.
                        Najgorzej jak ktoś swoimi grzechami chce obciążyć innych , pozdrawiam jerzego 1950 z Solidu
      • 26.12.12, 21:15
        Zgłoś to policji. Tylko pamiętaj, musisz podać fakty. Jak ich nie masz, wyssałeś je ze swojego k...sa dla celów bicia piany na forum to możesz mieć poważne kłopoty. Nota bene statystyki policji nie potwierdzają twojej teorii. Dam ci radę: lepiej nie wciągaj więcej tego białego świństwa.
    • 28.03.12, 21:55
      Pytasz o czas dojazdu ?? Ja bym zapytał czy w ogóle dojadą. Sorry ale w tej chwili solid podpisuje abonamenty po 25 zł co oznacza że nie możliwe jest żeby jeździli na wszystkie alarmy bo to się nie opłaci.
      Poza tym dam CI przykład: ktoś włamuje sie do Twojego domu, ginie sprzęt TV, RTV, obojętnie co. Uważasz ze złodzieje byli w domu z pół godziny bo przeszukali wszystkie szafy a Solid nie przyjechał. Jak udowodnisz ze nie dojechali w czasie ?? Poza tym dodam ze patrole Solidu są "wszędzie" bo mają prikaz żeby stać w widocznych miejscach w godzinach szczytu po to żeby ludzie myśleli że ich dużo i że są wszędzie, prawda jest taka ze nie wyrabiają się między alarmami - a jak stoją i pozują to nie pracują
      • 19.06.12, 17:06
        Dobra dobra pracuję w sklepie gdzie zapiął się alarm, wył przynajmniej 10 minut cerber odezwał się po 20 minutach zadzwonił dyspozytor z centrali!!! z pytaniem co się dzieje. Jak oni nas chronią???
        • 19.06.12, 21:45
          Ja pracuję w firmie kurierskiej i ochrania nas Juventus. Ostatnio z centrali kazali wszystkim oddziałom zmierzyć czas dojazdu w dzień. U nas Cerber przyjechał po 8 minutach, czyli względnie szybko jak na dzień, a mają o ile pamiętam 15 minut.
      • 26.12.12, 21:09
        No powiedz mądralo a jak Cerber czy Konsalnet udowodni, że załoga przyjechała o czasie? Jakie są procedury i dowody na to? Bić pianę to ty umiesz, ale wśród naiwnych... Weź się do roboty, bo wyniki masz słabiutkie a innym obiektów przybywa! Samym płaczem nikogo nie przekonasz.
        • 28.12.12, 12:58
          Teraz jak pewnie wiesz są GPSy w Cerberze mają w każdym samochodzie , w Konsalnecie nie wiem bo tam są samochody prywatne , nie ma więc co jak to mówisz bić piany ani płakać.A co w Solidzie jak ich namierzyć pewnie niemożliwe.Siedzą przez 24 lub 48 w samochodzie , jak ich widzę to ciągle śpią , niedługo zanikną im mięśnie nóg - a co wtedy z interwencją - złapią kogoś , czy dojdą do obiektu---oto jest pytanie.
    • 18.09.12, 20:27
      witam
      nie Polecam tej firmy śpią pracują po 36 h i obijają się płaca rożnie ale nie polecam
      Złodziejska firma
      Pracownicy nie robią wszystkiego tego co do nich należy oszukują
      • 24.12.12, 11:04
        Witam spoconych handlowców S - kłamstwa , kłamstwa jedyne do czego zostaliście przeszkoleni.
        Ci sami właściciele S i TUZ oferują ochronę jak i ubezpieczenie od kradzieży do czasu podjęcia interwencji - przecież to nigdy nie nastąpi - jawne wyciąganie pieniędzy z kieszeni klienta - ale kasa zawsze trafia do jednej S=TUZ
        • 24.12.12, 13:48
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • 26.12.12, 21:47
          Pruszynianin widzę że nadal pracujesz w C. - lokalnej lichej agencji. Nic nie zmądrzałeś, nadal jesteś gamoniem. Solid to grupa spółek w której każda oferuje inną usługę dla klienta - dokładnie zapoznaj się ze stroną Solidu w internecie. To nie jest tak jak u ciebie, że jesteś w tej maleńkiej firmie człowiek-orkiestra od wszystkiego - czyli od niczego. Też żeś odkrycie zrobił... A co żeś tam wypocił, że się nigdy nic nie stanie. A powiedz głąbie, samochód ubezpieczony masz? Jak jedziesz za granicę ubezpieczasz się dodatkowo? Dzieci chodzą do szkoły i co - są ubezpieczone? Co może powiesz gupkowato "a po co?". Wyrośnij chłopie bo kondonem zostaniesz do końca życia.
      • 26.12.12, 21:35
        3Michal to żeś prawdę wywalił o Cerberze prosto z mostu. Wiesz co piszesz, bo pracowałeś tam przez prawie 10 lat!!! Potwierdzam - czas pracy załóg interwencyjnych to nie 12 czy 24 ale nawet... 48 godz. Tak tak! Przez ostatnie 3 miesiące - opóźnienia z wypłaceniem pensji. W grudniu to już był koszmar. Nawet to tzw. legalne (na podstawie umowy) nie wpłynęły na konto do 10.12. a powinny do ostatniego dnia listopada. Ciągłe kontrole, ciągłe rotacje pracujących w załogach oraz sprawa prokuratorska dot. zagubienia broni palnej w Międzyrzeczu Podlaskim!!! Tam już nawet ochroniarze dorabiają sobie jako handlowcy. (w nocy gania z tomfą a w dzień inteligent). Jednym słowem syf coraz większy. Dziwne, że klienci nadal wierzą, że jest to profesjonalna agencja...
        • 26.12.12, 23:18
          Panie Jerzy,
          sadząc po nicku wiek ma Pan słuszny, bo po języku to zawodówka.. nie obrażając tych, co uczą się tam zawodu..
          Poziom nie zachęcający do usług takich agentów.
        • 28.12.12, 13:04
          Jeszcze nie pracuję ,ale do Was w to bagno na pewno nie wdepnę.
          Tak się zagoniłeś że opinie o Solidzie od 3 Michał przypisujesz komu innemu a nie adresatowi, on pisze o SOLIDZIE pisze wolno i dużymi literami choć ci trudno to zrozumieć.
          • 03.01.13, 18:59
            Czytam te wasze wypowiedzi i swoim własnym oczom nie wierzę. Skąd w was tyle zawiści. Plujecie jadem na samych siebie, a robicie w jednej branży.
            Zachowujecie się jak skaczący pudel wokół nóżki swojego pana (czytaj prezesika lub kierownika) i nie dacie złego słowa powiedzieć na niego i jego firmę.
            Tacy jesteście twardziele? Poza szefa/prezesa plecami obgadujecie jego i jego prowadzoną działalność, a któryś z was powiedział mu to prosto w oczy.

Spójrzcie w lustro i zadajcie sobie pytanie…kim ja jestem.
            Jeździcie w patrolach, prężycie klaty i tłuste brzuchy, stoicie na obiektach i jesteście z tego dumni? Bo macie jakąś pozycję? Jesteście ochroniarzami?

I co z tego?
            Reprezentujecie najniższą grupę zawodową w strukturach organizacyjnych. Stoicie na równi z personelem sprzątającym i co jesteście dumni z tego co robicie? Zarabiacie nędzne pieniądze, narażacie własne puste głowy i co, robicie z tym coś?

Prezesi waszych firm zarabiają krocie, jeżdzą sobie na wycieczki za Wasze pieniądze za granicę, kupują coraz to lepsze fury, a wy? Kilkaset godzin w miesiącu w pracy?
            Opluwacie siebie, bo co….bo jedni pracują w Cerberze a drudzy w Solidzie, Juwentusie, Securitasie lub innym Liderze?
            Jest wam z tym dobrze?

I co z tego, że nie którzy siedzą w autach przez dobę, a inni w pomieszczeniach lub kontenerach bez kibla i wody bieżącej.

Wina jest po waszej stronie. Nikogo innego. Tylko sami możecie to zmienić, bo bez was może nastąpić taki paraliż w mieście i w kraju, że pisać będą o was w całej prasie europejskiej.

Co do patroli interwencyjnych, to śmiech Panowie na Sali…..po dwa samochody w Siedlcach, gdzie mieszka 80 tys. Mieszkańców?

Ile jest firm, które monitorujecie?
            Ile mieszkań prywatnych?
            Ile innych bzdurnych rzeczy, które musicie zrobić w tym czasie?
            Jaki jest teren działania?
            I na waszych barkach leży bezpieczeństwo ludzi, którzy myślą, że ich obronicie.
            Dojazd do 5-10 minut przestrzegając przepisy prawa? Zrobicie to?

I wy macie jeszcze czelność opluwać samych siebie? Jesteście dla waszych pracodawców nikim. Tylko częściami zamiennymi w tej jego maszynce do robienia kasy.

Wali was batem po plecach, kopie w te wasze jaja i co? Uśmiechacie się w bólu i mówicie szefuniu jest oki…..

Dajcie spokój z tą zawiścią. Jesteście w tym gó...e razem. Po sam nos. Może traficie przez przypadek lub pech do firmy, którą opluwacie i obgadujecie i co wtedy? Zmiana frontu i dalej to samo tylko w swoją byłą firmę i swoich kolegów?

Trochę honoru panowie i nie róbcie pośmiewiska i cyrku.

I wszystkiego najlepszego dla Was w Nowym 2013 Roku – niezależnie od firmy w której robicie. Byście bezpiecznie wracali do swoich domów i rodzin po każdej służbie.

I proszę już zamknąć ten temat. Bo nie ma sensu…..

• 03.01.13, 22:23
              Ale żeś napisał wypracowanie! Arcydzieło niczym prof. Gąbka z Dobranocki! Ciekaw jestem czy swoim pracownikom mówisz, że są tylko częściami zamiennymi w jego samochodzie? Wiesz co jesteś hipokrytą, a chcesz abyś był uważany za intelektualistę. Tfuuu...

Uważam, że tu na forum pracownicy ochrony nie zabierają głosu, to nie oni tu piszą o różnych sprawach. Dlatego twoje uwagi poniżające ludzi pracy nie mają uzasadnienia.

Ciekawe, że jak na Forum ujawniono m.in. postępowanie prokuratury wobec pracownika Cerbera za zagubienie broni palnej, jak ujawniono w Cerberze niewypłacanie wynagrodzenia to ty piszesz "i proszę zamknąć ten temat. Bo nie ma sensu".

Człowiekowi podłemu (czyli tobie) nigdy nie uda się zagrać roli człowieka honoru.
              • 04.01.13, 14:16
                Ciekawe jak na forum tutaj i ogólnym Solidu piszą o;
                -wykluczeniu z przetargów na 2 lata
                -poniżaniu i mobingu wobec pracowników
                -zabieranie z i tak małego wynagrodzenia kar według widzimisię ps. kierowników
                -przy zwalnianiu nie wypłacanie całości wynagrodzenia
                -opóznienia w płacach
                -strajki pracowników ( patrole w W-wie , Ikea i itp)
                -kłamstwa i szkalowanie innych po to by mieć wynik
                -donosy

to tego nie widzisz a tak jest właśnie u Was kierowniczku
    • 20.01.14, 14:43
      NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
      firma bierze tylko kasę, miga się od wszystkiego a jak będziesz chcieć wypowiedzieć umowę to 3 miesiące wypowiedzenia...z oddziałami ciężko sie skontaktować o wszystko wysyłają do warszawy...a jak juz czasem się dodzwonisz to udzielają złych informacji po to zeby wydłuzyc w czasie
    • 17.02.15, 18:41
      DRANIE !!!!!!! JAK NAJDALEJ SIĘ OD NICH TRZYMAJCIE ! FAKT, JEDNEJ FAKTURY IM NIE ZAPŁACIŁEM NA 20 zł słownie : (dwadzieścia zł). - TO DRANIE MI NAPISAŁY SMSEM , ŻE DONIOSĄ NA MNIE DO URZĘDU SKARBOWEGO, CZY ABY TEJ FAKTURY W KOSZTY SOBIE NIE WPISAŁEM? DRANIE I DONOSICIELE !!!!!!!!!!!!!!!! No chamstwo je....ne!
      • 18.02.15, 10:09
        jorgo6 napisał:

> DRANIE !!!!!!! JAK NAJDALEJ SIĘ OD NICH TRZYMAJCIE ! FAKT, JEDNEJ FAKTURY IM N
        > IE ZAPŁACIŁEM NA 20 zł słownie : (dwadzieścia zł). - TO DRANIE MI NAPISAŁY SMSE
        > M , ŻE DONIOSĄ NA MNIE DO URZĘDU SKARBOWEGO, CZY ABY TEJ FAKTURY W KOSZTY SOBI
        > E NIE WPISAŁEM? DRANIE I DONOSICIELE !!!!!!!!!!!!!!!! No chamstwo je....ne!
        Nie mój cyrk ale... Z Twojego stylu wypowiedzi wynika tylko że słoma z butów Ci wystaje. A firma ochrania Ci tylko gołębnik.
      • 29.02.16, 09:56
        Był u mnie handlowiec Solidu P.Krzysztof Ś. oczerniał konkurencję.Nie lubię takich ludzi. Zasięgnąłem języka -co się okazało z poprzedniej firmy odszedł za oszczędności paliwowe tochę do baku samochodu firmowego reszta do prywatnego kanistra.Został nakryty przez własnych kolegów. Jak taki człowiek ma mnie przekonywać do firmy gdzie teraz pracuje-paranoja. Nie sądzę by kierownictwo obecnej firmy wiedziało o jego oszczędnościach.........................
    • 29.02.16, 13:21
      kolejny kapec nie wnoszacy nic do forum. Sami PISowce sie tu wypoowiadaja a te forum nie dlugo bedzie usuniete
      • 03.03.16, 08:34
        W powyższych postach jest ziarno prawdy , So.id kadra zarządzająca nabijają handlowcom wodę w głowę jak w amwayu , spotkania, brawa.... jak robić spychologie ... itd. pranie mózgów i następnie wpinają abonament po 10 zl . Gdzie się podziała jakość usług ochroniarskich (WIERZE ŻE TA TENDENCJA SIE ZMIENI ) , przegięciem jest ilość przypadających obiektów na jedno auto na rejonie lub rejonie łączonym. na Wawie to od 2.7 do 4,5 tysiąca obiektów chronionych LUDZIE TO JEST MASAKRA . WASZ DOM JEST 15 W KOLEJNOŚCI DO ZROBIENIA ALARMOWWWWW. Osoby jeżdżące w patrolu interwencyjnym w większości są dobrze wyszkolonymi pracownikami i robią swoje . Ale kochani jak ma się 8 czy 9 zl na godzinę z bronią i pracuje sie po 400 godzin i siedzi się w samochodzie prawie 24 na dobę (mając zakaz opuszczania auta ) tylko alarmy i wc odbiegają od procedur ,oraz słuchać tego pieprzo.... radia z ciągle załączającymi się alarmami (nocki ) to masakra. Standard to 15-25 alarmów na dobę ale jak pada , wieje ,burza lub piękne słoneczko to 30- 70 sztuk na dobę ???????? która ma tylko 24 godziny. W innych firmach jest podobnie z to różnicą że mają miej obiektów w patrolu około 250- 1400 sztuk. Jeżeli nic nie poprawi sie ze stawkami na godzinę ,socjalem który jest i go nie MA !!! Fikcja w papierach !!! i godnymi warunkami pracy to niedługo będą do was przyjeżdżać 60- 70 latki . Wszyscy uciekają z ochrony !!!!
    • 03.03.16, 11:02
      antyreklama pisowcow
    • 15.03.16, 16:15
      byłem klientem tej firmy ale jak klika razy pod rząd (trzy razy) zjawiali się po wywołaniu próbnego alarmu po 35-50minutach i to wieczorem lub nocą - wypowiedziałem umowę, były też inne nieprzyjemne przejścia z nimi ale kit z tym
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.