Szukam kogoś na wakacje :)

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witajcie.
    Szukam osoby na wakacyjny wyjazd. Myślałam o Grecji lub Włoszech, aczkolwiek co do kierunku i terminu mogę się dostosować. Jestem wesołą i energiczną 30 - latką. Pozdrawiam serdecznie.
    • 03.04.11, 21:32 Odpowiedz
      Jestem w podobnym wieku.

Kocham zwierzeta i dlugie spacery w blasku ksiezyca.

Nadaje sie?
      --
      Dobry sex to taki po ktorym
      Nawet sasiad zapala papierosa.
    • 04.04.11, 08:43 Odpowiedz
      lipiec/sierpień może byc?
    • 04.04.11, 09:42 Odpowiedz
      Chciałabym pojechać na jakieś fajne wakacje, w żadnym wypadku nie chodzi mi o sponsoring. Nie mam dzieci ani męża. Jestem zadbaną i niezależną kobietką. Mój mail oliwia326@o2.pl
      • 05.04.11, 00:34 Odpowiedz
        Jakoś nie bardzo ogarniam. Szukasz kogoś, kto zasponsoruje Ci wakacje? I jak myślisz, czego taki facet w zamian będzie oczekiwał, jak nie seksu?

Wybacz, ale w tym momencie zniżasz się do poziomu dziwki, co daje d... za talerz zupy.
        • 05.04.11, 08:37 Odpowiedz
          Do error_400. Skoro "nie ogarniasz" to chyba jeteś mało inteligentny. Napisałam "kogoś" a Ty z góry zakładasz, że szukam faceta, który mi zasponsoruje wyjazd. Zapewniam Cię, że stać mnie na wyjazd i nie potrzebuje tak jak to Ty nazywasz sponsoringu. Samej raczej na wakacje jechac to kiepski pomysł ....
          • 05.04.11, 08:51 Odpowiedz
            Wyobraźni Ci nie brakuje:) .. a zatem ja się zgłaszam :) Rodzina ma mnie dość bo ich maltretuję, mąż odpocznie.. parę żeber mu już uszkodziłam....poużywam sobie na kimś innym....płacimy każda za siebie.. ale zapewniam, wakacje będą ekscytujące....może nawet nie zechce Ci się z nich wracać....
          • 06.04.11, 00:37 Odpowiedz
            > Do error_400. Skoro "nie ogarniasz" to chyba jeteś mało inteligentny.
            Już wolę być mało inteligentny, niż być... .

> Zapewniam Cię, że stać mnie na wyjazd i nie potrzebuje tak jak to Ty nazywasz
            > sponsoringu. Samej raczej na wakacje jechac to kiepski pomysł ....
            Nie twierdzę, że Cię nie stać. Jedno drugiego nie wyklucza. To, że mam kasę na zakupy w sklepie wcale nie oznacza, że będę płakał jak ktoś za mnie zapłaci.

Pomysł jechania na wakacje z kimś kogo kompletnie nie znasz jest mało rozsądny i bardzo niebezpieczny. Załóżmy, że np. ja się piszę na taki wyjazd, a mogę okazać się gwałcicielem i zboczeńcem.

Jaką masz pewność, że osoby, które wypowiedziały się w tym temacie są całkowicie normalne i nie chodzi im po głowie aby Cię wykorzystać?
    • 05.04.11, 09:32 Odpowiedz
      Ja bym z chęcią skoczył, bo uwielbiam pluskanie w ciepłym morzu, ale lipiec już mam zaklepany:/ Jakby coś to w okolicach połowy września mogę się pisać na którąś w greckich wysp, bo tam jeszcze lato w pełni, a u nas już niestety doskwiera chłód.

PS
      A może zebrać wiekszą grupę osób chętnych na wrześniowy wypoczynek :D
      • 05.04.11, 11:04 Odpowiedz
        taaa zbierzesz.... jak do kina się nie udało, to co dopiero na wyjazd... ;)
        Mi wrzesień ewidentnie nie pasuje, ale że już wakacje mam zaklepane, to i tak w tym roku się nie piszę.
        --
        W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.