Dodaj do ulubionych

Dj siedlce na imprezę

18.05.11, 17:21
Witam czy ma ktoś namiary na dobrego Dj na imprezę?? Czy może ktoś słyszał lub był na imprezie organizowanej przez Dj z restauracji Patio (MIX-MUSIC).
Obserwuj wątek
    • mozart64 Re: Dj siedlce na imprezę 19.05.11, 10:28
      Byłam w Patio na imprezie z dj, nie wiem tylko, czy to cały czas ten sam. Ogólnie mi się nie podobało, ale wszystko pewnie jest kwestią gustu. Za dużo Golców, za mało wyczucia, kiedy ludzi chcieli się bawić, skutecznie ich ich wypłaszał smętami.
      • kwiat-z-siedlec Re: Dj siedlce na imprezę 12.06.11, 20:36
        Podoba mi się w patio, można spoko pobawić się, byłam wczoraj przed koncertem Brodki na ktrórej zresztą też było fajnie.

mozart64 napisała:

> Byłam w Patio na imprezie z dj, nie wiem tylko, czy to cały czas ten sam. Ogóln
        > ie mi się nie podobało, ale wszystko pewnie jest kwestią gustu. Za dużo Golców,
        > za mało wyczucia, kiedy ludzi chcieli się bawić, skutecznie ich ich wypłaszał
        > smętami.
    • gosiaczek0378 Re: Dj siedlce na imprezę 17.07.11, 22:37
      Przestrzegam przed DJ-em Wojciechem Giersem z Węgrowa! Nieodpowiedzialny facet, który nie wywiązał się z umowy. Nie zjawił na naszym ślubie, na którym miał grać, w tym czasie pojechał na inne wesele, a nam podesłał gościa, który nie grał tego co powinien. Giers wziął zaliczkę i tyle go widzieliśmy, nawet nie raczył nas powiadomić o zmianie planów. Nie ufajcie mu!!!
    • mixuss Dj siedlce na imprezę zobacz najlepszy dj siedlce 29.01.12, 01:32
      DJ MIXUSS SIEDLCE
      Szukasz profesjonalnego DJ'a na studniówke , wesele , poprawiny , dancing , bankiet ?
      Zapraszam do zapoznania się z Moją ofertą DJ'a - prezentera muzycznego.
      Największym plusem mojej oferty jest fakt, że gram utwory w oryginalnych wykonaniach takich jakie każdy lubi i zna. Jako DJ staram się przede wszystkim dopasować muzykę do bawiących się gości grając wyłącznie najbardziej znane i taneczne przeboje. Przed każdą imprezą ustalany jest z klientem szczegółowy repertuar. TEL883025601
      Dlaczego DJ MIXUSS to dobry wybór ?

Zawsze dopasowuję muzykę do charakteru imprezy, przed każdą zabawą ustalany jest szczegółowy repertuar z klientem

Płynnie nakładam oraz miksuję utwory, bawiący się goście słyszą efekt przejścia pomiędzy piosenkami zamiast niezręcznej ciszy

Przed każdą imprezą spisywana jest umowa dzieki czemu masz 100% gwarancji, że zagram na twojej imprezie. Nie ryzykuj u konkurencji!

Muzyka jaką gram:

Szalone przeboje lat 80- i 90-tych

Muzyka latynoamerykaska tj. salsa, cha-cha, rumba, samba...

Energetyzujące rock&roll'e w późnych godzinach imprezy
      Wiecznie żywe utwory disco polo takie jak "Hej sokoły" czy "Jesteś Szalona"
      Największe przeboje polskiej muzyki z repertuaru K.Krawczyka,M.Rodowicz itp.
      Najnowsze przeboje lansowane przez stacje radiowe - eska i rmf
      Siedlce ,Łuków, Okolice, mazowsze
        • mixuss Re: Dj siedlce na imprezę 883-025-601 29.05.12, 15:33
          drizzt1223 napisała:

> Strasznie nie lubię nachalnych ludzi... i nachalnej reklamy... Spalił się Pan P
          > anie mixusss.... niestety bo akurat szukam Dja...
          Witam Pana chciałem przypomnieć o sobie moim stałym jak i nowym zleceniodawcom , mam ogłoszenia na różnych portalach, ale i tak najwięcej ofert grania mam z polecenia Pozdrawiam
    • Gość: beata Re: Dj siedlce na imprezę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.19, 12:56
      siemka wszystkim nie polecam dj Piotrek&michał wzieli od nas zaliczkę wszystko ustalone a na weselu zjawia się inny grajek. Przerażenie i szok pytamy się go o co tu chodzi a on też zdziwiony że my nie wiemy że zamiast wodzireja piotra jest on wodzirej mirek. - szok!- na szczęście poprowadził naszą imprezę bardzo fajnie. były zabawy tańce integracyjne i gość wczół się mega w rolę. wiemy tylko tyle że wodzirej mirek jest ze zbuczyna ale spoko moge go polecić na weselę. A Piotra skorupkę to bym normalnie zastrzelił za stres jaki nam zorganizował a dzień wcześniej zapewniał że tak wszystko dograne, miły że och ach a tu taki kwiatek. na szczęście dobra robota była zrobiona goscie zadowoleni i nam też sie podobało dzięki Wodzirej mirek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka