Zderzenie motocyklisty z samochodem Dodaj do ulubionych

Przepraszam Pana Mazurka za wklejenie jego tekstu.
Siedlce
Zderzenie motocyklisty z samochodem
autor: Janusz Mazurek

1 czerwca, o godz. 22.15 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Sienkiewicza w Siedlcach motocyklista, jadący od strony stacji PKP ulicą Armii Krajowej zderzył się z jadącym z przeciwnej strony i skręcającym w lewo kierowcą czerwonego samochodu osobowego, nieustalonej jeszcze marki.

Motocyklista, z bardzo ciężkimi obrażeniami, przebywa na OIOM-ie w siedleckim Szpitalu Wojewódzkim, natomiast kierowca samochodu, który najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu, odjechał z miejsca zdarzenia. Trwa poszukiwanie kierowcy auta i ustalanie przyczyn wypadku. (JMM)

Przepraszam Pana Mazurka za wklejenie jego tekstu.

Jakim to trzeba być bydlakiem by uciec z miejsca wypadku.
Paweł, kierowca motocykla leży w szpitalu z bardzo poważnymi obrażeniami. Przez cały dzień zbierana była dla niego krew. Jeśli ktoś, może, ktoś chce, zapraszam do punktu krwiodawstwa.
Krew dla Pawła W. aczkolwiek niekoniecznie. Grupa nieistotna.
Ja niestety już nie mogę. Za stary jestem.

I przy okazji, jeśli ktoś wie, ktoś coś widział, proszę o sygnał na policję.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.