30.07.12, 12:12
Witam serdecznie
Mam gorącą prośbę ponieważ prawie jestem właścicielem nowego samochodu ( nie wiem co jest lepsze ) dowiedziałam się że mogę wynająć samochód na 2 do 5 lat za stałą ratę ( w niej polisa, opony i wszelkiego rodzaju przeglądy ) samochód oczywiście z możliwością odkupu po całym najmie. I moje pytanie czy ktoś z Was się z takim czymś spotkał? powiem szczerze że wolałabym taką formę gdyż wiem ile co miesiąc mam wydać na samochód i nic więcej by mnie nie interesowało - jedynie paliwo :). Tylko że jak pytałam znajomych to nikt o tym czyś nie słyszał no a już na pewno nie używał. Jak mi powiedziano jest to coś ala lising ale z dodatkowymi opcjami i podobno duże bardziej się to opłaca bo nie trzeba całego samochodu spłacać a tylko tą część co przez ten okres straci.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • xfinlandia 30.07.12, 14:11
    Lepsze niż.. ? lizing? :)
    Jeśli Cię stać, to i tak najtaniej będzie kupić za gotówkę.
    Jeśli nie.. moze więc na raty? Od razu auto jest na Ciebie ..

• tofifik13 30.07.12, 20:26
    Z tego zo piszesz wychodzi na to że użytkowałabyś auto na zasadzie wnajmu długoterminowego. Usługa bardzo popularna wsród dużych firm z dużą flotą samochodów służbowych. Po prostu jest im wygodniej jak ktoś za nich załatwia wszystkie sprawy związane z uzytkowaniem aut poprzez organizowaie serwisu, aut zastepczych, wymiany opon, kart paliwowych. Jest dużo firm na rynku zajmujących się wynajmem z największymi na rynku: Arval, Leaseplan, ALD Automotive , Prime Car itp itd. Możesz porównać sobie u wszystkich oferte pod warunkiem że naprawdę przekalkulowałaś że wynajem będzie dla Ciebie korzystny .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka