• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kręgielnia Lemon

• 18.09.12, 12:07
    15 września w sobotę została otwarta pierwsza w Siedlcach kręgielnia;)
    Znajduję się w budynku NoveKino Siedlce ul. Wiszniewskiego 4, pierwsze piętro

Ceny za tor (1 godzina) : poniedziałek - czwartek - 40 zł,
    piątek do 18:00 - 40 zł,
    piątek od 18:00 do niedzieli - 50 zł.

Był już może ktoś?
    Edytor zaawansowany
    • 18.09.12, 12:18
      www.facebook.com/kregielnia.lemon

--
      Pezet - Supergirl
      • 18.09.12, 13:00
        Mają stronę internetową? Na facebooku nie ma wiele informacji, nie ma galerii zdjęć.
    • 19.09.12, 16:14
      Kilka dni od otwarcia już minęło. Ktoś był, widział? Ile torów, sensownie to wygląda?
      Pamiętam kiedyś dwa tory w DH "Atol" na ostatnim piętrze - szału wtedy nie było, ale zawsze to Siedlce miały tę kręgielnię.
    • 04.10.12, 21:16
      Założyłam podobny wątek bo tego nie widziałam :)
      Toteż skopiuję:
      Moje wrażenia: wystrój super ale pomieszczenie niewielkie a przez to nieco przytłaczające. I niestety tylko jeden stół bilardowy.. A co do samych kręgli to niestety ale kręgle na sznurkach?! Plączą się, czasem wymagają aż odplątania przez barmana, a czas gry leci. I niestety krzywe tory, niewiele ale różnicę w grze się czuje.
      Jednakże ogólnie wychodzi na plus bo to jedyne kręgle w mieście i do tego są dosyć tanie, fajny wystrój i ceny w karcie też nieszczególnie wymagające.

Tory są trzy. I mały wybór "rozmiarów" kul.
      • 05.10.12, 10:40
        mi też średnio kręgle przypadły do gustu, a te kule myślałam że będą jakieś nowe a nie takie stare może to nie wina toru że kula schodzi raz w lewo raz w prawo ale tych kul? zresztą nie wiem.. raz na jakiś czas można pójść pograć, bo w Siedlcach nie ma za dużo rozrywek tego typu a szkoda.. liczyłam na więcej niż kręgle na sznurkach i kule wędrującą w innym kierunku niż się ją rzuciło, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)
    • 17.10.12, 22:10
      A ja tam bylem ostatnio i mi sie podobalo. 2 godzinki pokoolalismy w kregle, popilismy piwko i wszamalismy pizze. Zabawa byla na maxa. Na pewno sie tam jeszcze raz wybiore bo miejsce jest fajne i ceny ok.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.