Dodaj do ulubionych

Nie strasz, nie strasz bo się ....

16.10.12, 08:11
Patrzcie ludzie co taki mądrala mazowiecki, na naszego, podlaskiego posła wygaduje publicznie:
"Jeśli pan poseł Kozaczyński nie poradzi sobie z budową tego monolitu, w sensie struktury, która będzie miała własnego kapitana, skrzydłowych to wynik wyborczy będzie fatalny i zły. Jako szef regionu będę z tego rozliczał i w tym momencie pan poseł straci to co jest najcenniejsze, czyli możliwość reprezentowania Państwa w Parlamencie."
www.spin.siedlce.pl/2012/10/15/jesien-w-siedleckiej-po-rozliczenia-prosby-grozby/
--
Mój jest ten kawałek podłogi
Nie mówcie mi więc,co mam robić
Edytor zaawansowany
  • marine03 16.10.12, 22:42
    Nikt takich rzeczy już nie czyta, każdy ma już dosyć Tusków kaczynskich i poslow
  • krzycho1252 19.10.12, 19:01
    www.tygodniksiedlecki.com/t18074-czy.bed.zmiany.w.siedleckiej.po.htm
    --
  • krzycho1252 13.11.12, 07:49
    Nowe otwarcie
    www.spin.siedlce.pl/2012/11/13/siedlecka-platforma-po-wyborach/
    --
  • krzycho1252 21.11.12, 08:29
    Wzięli się za robotę. Oddadzą stołki za wice. Dobrze się dowiedzieć, że stołków nie łapią.
    "Jakbyśmy szli „ostro” to byśmy łapali wszystko co nam dadzą, ale nie zależy nam na „stołkach”, bo to nie jest wartość sama w sobie. Stanowisko w ARMS, która i tak jest głównie utrzymywana z budżetu miejskiego a nie zarabia, nie jest nam potrzebne. Nie chcemy obsadzać go i obciążać budżet tylko po to by był od nas członek zarządu."
    www.spin.siedlce.pl/2012/11/20/platforma-siega-po-wiceprezydenta-siedlec/
    --
  • krzycho1252 03.12.12, 08:45
    Byli za a teraz niewinni
    www.spin.siedlce.pl/2012/12/02/radni-po-w-sprawie-smieci-zaufalismy-urzedowi/
    --
  • jaro561 03.12.12, 15:44
    Takie słowa jak wypowiedział p. Halicki już dawno powinny paść. Chciałbym żeby w Siedlcach karty rozdawało PO, ale niestety - kim? Ekipa, która zorganizowała się i tworzy krąg wzajemnego wspomagania to przecież osoby niepełnowartościowe intelektualnie. Niestety kasa i wzajemne "ciągnięcie" pozwoliły na stworzenie grupy, która już dba tylko o swoje interesy (w partii też). No bo któż tam ma stworzyć ten monolit? Stolarz? Ta pan co publicznie "Wita waSZ", czy ci co doświadczenia zdobywali topiąc państwowe spółki.
    Przykro, że myślą "My albo nikt" bo ci my to mniej jak zero a konkurencja z innych partii cieszy się, z promowania tych niedouczków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka