• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

organizacja/grupowanie tematów/wątków

• 01.12.12, 17:40
    Nie wiem czy to ja jestem taki "niekumaty" i nie znajduję, albo taki leniwy i nie zauważam.
    Oprócz tematyki "oddam/przyjmę .... " i "porady weselne ...." nie widzę jakiejkolwiek formy organizacji tematycznej tego forum. Skutkuje to wielkim miszmasz w widocznych na stronie wątkach, począwszy od "gdzie kupić bułki" i "gdie kupić znaczek pocztowy w sobotę", przez wątki dotyczące spraw zainteresowań/ hobby/rozrywki, po sprawy samorządowe, gospodarcze czy polityczne
    Albo jestem w błędzie albo podział tematyczny forum nie istnieje, a przecież mógłby.
    Uwaga - nie jest to wątek mający nabijać liczbę postów.
    Moje pytanie kieruję głównie do organizatora forum ale także do jego użytkowników.
    Edytor zaawansowany
    • 01.12.12, 18:10
      kim są administratorzy społeczni:
      To użytkownicy Forum, który pomagają administracji Forum usuwać spam oraz wątki niezgodne z Netykietą i Regulaminem Forum. Nie są jedynymi osobami usuwającymi wątki i posty z danego forum ale podobnie jak administracja nie czytają wszystkich wątków i postów. W Internecie udział ochotników w utrzymaniu serwisów społecznościowych nie jest niczym niezwykłym. Administratorzy społeczni opiekują się tylko wybranymi forami, dlatego mogą robić to dużo uważniej niż administracja. Są też dobrym kontaktem z adminami.
      Czy do administratora można napisać?
      Login administratora jest adresem jego poczty elektronicznej w Gazeta.pl.

Więc pisz, zostań jednym z nich, zrób porządek.
      • 06.12.12, 00:47
        ..... hmmm ... ? ? ?.
        Podzieliłem się swoimi wątpliwościami, natomiast nie wiem jak mam rozumieć odpowiedź fellnet ?
        - czy jako odesłanie do regulaminu forum ?,
        - czy jako zdanie przeciwne ?,
        - czy jako rodzaj nagany za ośmielenie się zadania pytania ?,
        - czy złem jest sam fakt nowego postu ?,
        - czy może jest inny powód ?.
    • 01.12.12, 18:11
      Obiektywnie masz rację. Ale kiedy w grę wchodzi czynnik ludzki, okazuje się, że trudno sklasyfikować wszystkie tematy. Koniec końców i tak większość wątków lądowałaby w dziale "inne" albo "różne", względnie każdy interpretowałby odgórne kategorie na swój sposób - a więc na jedno by wyszło. Trzeba się pogodzić z tym, że tego typu fora to miszmasz.
      • 02.12.12, 22:42
        Ależ forum jest mocno pogrupowane. Siedlce są w grupie pokoi lokalnych.
        Faktycznie - na forum brakuje moderatorów, bo w wątkach branżowych roi się od natrętnych reklam.
        • 13.12.12, 12:44
          Pewne rzeczy można załatwić bez moderatorów. Sporo tematów się dubluje, bo Wielce Szanownym Użytkownikom nie chce się poświęcić kilku sekund na skorzystanie z forumowej wyszukiwarki. I zamiast dopisać się pod istniejącym wątkiem, zakładają nowy. Nowe wątki biorą się też z pytań, na które można sobie znaleźć odpowiedź w Google'u. Jego opcje zaawansowanego wyszukiwania naprawdę nie są tak trudne w obsłudze. Po co więc robić niepotrzebny bałagan na lokalnym forum?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.