Dodaj do ulubionych

"Najlepszy" siedlecki komis samochodowy?

10.04.13, 17:23
Jak w temacie. Pytanie brzmi gdzie najlepiej w Siedlcach lub okolicy wystawić auto do sprzedaży? Gdzie jest największy "ruch w interesie" a więc możliwość najszybszej i korzystnej transakcji? Warunki mają podobne, często jest to 500 zł. "kaucji" jaką pobiera komis. Dziękuję za ewentualne podpowiedzi...
Edytor zaawansowany
  • 11.04.13, 14:07
    Żadnych komisów!!! Zamieść ogłoszenie na takich portalach jak: otomoto, moto.grtaka, tablica.pl i allegro. Zaoszczędzisz, a poza tym dotrzesz do większej klienteli. To jest kwestia czasu, jak zaczną wydzwaniać ludzie i się interesować ofertą.
  • 11.04.13, 14:13
    Postaw samochód oklejony reklamą w centrum czy innym miejscu gdzie chodzi duuuuużo ludzi.
    Najlepiej koło dworca PKS. Wtedy i klienci PKP zobaczą.
    Oczywiście tak, by był dobrze widoczny. Umyj go przedtem ;))
    Plus Otomoto oczywiście. Walnij cenę milion złotych, lub złotówę ... popraw na oczekiwaną kwotę w treści ogłoszenia. Głupie, ale działa.
  • 30.10.17, 05:49
    A co Panią tak 4 lata po ostatnim wpisie w tym wątku natchnęło do reklamowania?:)
  • 31.10.17, 22:15
    Miałem okazję przejść się ostatnio po siedleckich komisach.
    Przedstawiają one obraz nędzy i rozpaczy. 70% aut bitych, naprawionych byle jak. Nie ważne, czy samochód ma 10-15 czy 20 lat. Zawsze będzie miał 180-190 tys km przebiegu.
    Mały wybór, same szroty z Niemiec w przedziale cenowym 15-30 tys zł.

Byłem na giełdzie siedleckiej na Targowej. Tam jest jeszcze większy dramat.

I ciekawostka. Autoryzowany dealer Forda w Siedlcach, którego zadaniem jest sprzedawanie przede wszystkim nowych aut, wystawia na specjalnym podnośniku i prezentuje jako najlepsze... auta używane... .
    Owszem jest to roczne BMW serii 3, ale czy autoryzowany dealer Forda, nie powinien promować... Forda, a nie używane BMW?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.