• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdzie w Siedlcach kupić dobre farby do wnętrz Dodaj do ulubionych

• 15.05.13, 05:20
    Szukam dobrego sklepu z farbami do wnętrz, gdzie w Siedlcach mogę coś takiego znaleźć ?
    Zaawansowany formularz
    • 15.05.13, 07:54
      farby możesz kupić w wielu miejscach, począwszy od marketów budowlanych typu nomi, chemix czy emchrom, po te mniejsze jak pssowki sklep z farbami na warszawskiej, adamo na granicznej, chemia na sokolowskiej.

Zależy czego szukasz, gotowych farb typu dekoral, dulux czy z mieszalnika
    • 16.05.13, 14:37
      maps.google.com/?ll=52.166582,22.282602&spn=0.004909,0.016512&t=h&z=17&layer=c&cbll=52.166665,22.28258&panoid=cAKPRKl-z3CBHFHtZ74GXA&cbp=12,113.3,,1,-3.04
    • 16.05.13, 19:02
      Chodzi mi o farby dobrej jakości z mieszalnika nie produkty marketowe tylko z gornej polki tak zeby nie jechac do Warszawy po to.
      • 16.05.13, 19:19
        Polecam znakomite farby szwedzkiej firmy Becers. Kiedyś można je było kupić w sklepie na Floriańskiej, w miejscu dawnej Centrali Nasiennej. Sklep nadal tam się mieści, ale czy mają w ofercie Becers-a, to musisz sprawdzić sama :)

goo.gl/maps/hBvs5
        • 16.05.13, 21:09
          Znakomita farba to dulux. Ale musisz wiedzieć jedno, wymaga ona naprawdę dobrej powierzchni żeby ją położyć. Za pierwszym razem się naciąłem, schodziła całymi płatami ze ściany. Zasięgnąłem języka, okazało się że jeśli powierzchnia nie jest idealna, należy koniecznie położyć najpierw "gruntówkę". Po tym zabiegu malowanie duluxem było już czystą przyjemnością, a efekt po prostu wspaniały.
          • 17.05.13, 09:05
            Dulux to farba marketowa, a beckers to troche lepiej niz marketowa, mozna je kupic wszedzie to bym nie pytala. Chodzi mi o wybor drozszych farb, co prawda czekam co projektantka mi powie i jaką mi w projekt wrzuci, ale chce miec punkt odniesienia. Są jakies sklepy gdzie mozna nabyc farby i tynki wysokiej jakości, cena tu nie gra roli, zeby nie kierowac sie do Warszawy?
            • 17.05.13, 09:42
              Crown na ul. Brzeskiej, obok Arche i Nomi. To jest sklep z DOBRYMI farbami, a nie DOBRY sklep z farbami ;)
              • 21.05.13, 15:21
                Ja kupowałem własnie w Crownie, super jakość farb i dobrze doradzają. Jeśli Ci naprawde tak zależy to wybierz się do tej Warszawy toż to nie drugi koniec świata.
    • 17.05.13, 21:06
      g..o prawda mamusiu z Siedlec. Dulux Z nowej serii family zone jest bardzo dobrą farbą, ekologiczną i dobrze kryjącą.
      Beckers jest niezły, ale przereklamowany, a co do mieszalnika to pamiętaj, że 90 % sukcesu to barwniki, bo jeżeli one są do niczego to cała farbę można sobie wsadzić.
      z tą Warszawą to nie przesadzaj, bo tam cudów lepszych nie znajdziesz.
      Poz tym masz projektantkę, ona doradzi Ci to z czego czerpie zyski.
      Przykro mi, że masz taki problem z wyborem farby i szukasz jej na forum,ale co wymagać od kogoś kto bierze projektantkę, zamiast samemu zaplanować swoje królestwo.
      Jedź do Obi, Obi wie co robi i tak to robi :)
    • 17.05.13, 23:29
      polecam Becers-a ale tylko na oryginalnym podkładzie nie na Polskim (nie blaknie po wielu latach domalowałam i nie widać :) )
      wiem jeszcze że za nomi jest fajny sklep z farbami i innymi dodatkami
      żadne inne nie są dobre
      a Dulux szkoda gadać :(

www.lawenda-kates.mojabudowa.pl/
      • 18.05.13, 00:37
        Nom... to tak jak niemieckie proszki do prania - lepsze... a potem się okazuje, że podrabiane w Koziej Wólce w garażu Miecia :). Dalej się jarajcie super jakością drogich farb typu Vidar... co to jako jedyny ma opatentowany pod inną nazwą tarflen firmy "dupą" i jest trzepaczką kasy dla tej korporacji z racji patentów... Czym byś nie pomalował to i tak co 6-10 lat wymagany remont bo ściany jak nie wyblakną to się zakurzą...
    • 21.05.13, 14:05
      Napotkałem się w google na taki sklep:
      plus.google.com/112724264746630458636/about?hl=pl
    • 23.09.14, 20:56
      Dobra farba z mieszalnika to Tikkurila Optiva 5. Polecam sklep "Maluj Sam" na Floriańskiej. We wszystkim dobrze doradzą.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.