Dodaj do ulubionych

Jaka antena do naziemnej telewizji cyfrowej?

06.09.14, 15:34
Witam, jaką polecacie antenę do DVB-T? Kupiłem niedawno antenę Wiwa AN 220 za 49 zł, ale bardzo słabo łapie sygnał i często gubi. Mieszkam na ul. Młynarskiej, IV piętrze (ostatnie) i okno mam odwrócone w kierunku Łosic więc myślałem, że nie będzie problemu ze złapaniem dobrego sygnału.
Edytor zaawansowany
  • scanik21 06.09.14, 16:08
    AHD-353 ANTENA TELEWIZYJNA NAZIEMNA CYFROWA DVB-T kupiłem w sklepie wysyłkowym 69 zł jestem bardzo zadowolony gdyż miałem taki sam problem jak ty , i polecam dekoder DVB-t - Ferguson Avira 650 i --- możliwości : możesz podzielić obraz TV na 12 okien ( wybierasz który oglądasz ) wszystkie na podglądzie , możliwość podłączenia kina domowego , Wi Fi jest tylko jeden sklep w Siedlcach co posiada takie dekodery ( cena 119zł ) wiele innych fajnych bajerów .
  • serwis.sat 23.01.15, 15:39
    Ta wiwa to się nadaje...

Jakaś antena kierunkowa którą można kupić w przedziale 30-140
    Byle by była produkcji polskiej.

Zapraszam na
    telewizjacyfrowa.waw.pl
  • cezyk 23.01.15, 17:57
    Na zwykłej siatkowej lepiej mi działa niż na tych kierunkowych mam pod 2 tv siatka i kierunkowa która zacina obraz,
  • adamigle 16.07.18, 10:20
    Davbol.pl ma bardzo dobre anteny i świetnie odbierają sygnał w każdym miejscu niemalże, dla rodziców zamawialiśmy tam antenę kierunkową, a mieszkają na przedmieściu dość daleko od centrum miasta - mimo to sygnał rewelacyjny.
  • mirabela23 07.08.18, 10:43
    u mnie sprawdzila sie antena z davbol, zero szumów, stabilny zasieg i nie przeplacilam a to chyba najwazniejsze, takze spelnia moje oczekiwania
  • kalina_m 07.08.18, 17:24
    A w której części Siedlec mieszkasz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.