Dodaj do ulubionych

Miasto Przyjazne

08.07.15, 14:52
www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce?ref=ts&fref=ts
Pytanie
Dlaczego na tej stronie, nie ma nic o sukcesie "LUZ" w Pradze?
--
www.siedlce-zwiedzanie.pl/
www.youtube.com/watch?v=P0kJogcSyG0
www.youtube.com/watch?v=jzz_I1_e0hA
www.youtube.com/watch?v=zL_xJ_4opdY
Obserwuj wątek
    • efaster Re: Miasto Przyjazne 08.07.15, 18:41
      bo pani choreograf od LUZ-u jest kojarzona z PO (podobnie jak jej mąż dyrektor MOK)

po za tym na logikę co z tych sukcesów ?? Ani to promocji nie daje (nie jest nigdzie transmitowane) ani pieniędzy (ba kosztuje jak nie miasto to rodziców - koszt dojazdu, wyżywienia, noclegi, etc.) taka sztuka dla sztuki ....

Ja jakbym był prezydentem to pierwsze co bym zrobił (po cięciach w samym UM i spółkach miejskich) to włąśnie cięcia w kulturze (przez połącznie MOK i CKiS) i oświacie (mocno ograniczył ilość etatów nauczycieli i dyrektorów i nakazał płacić gminom i powiatom za swóje dzieci w siedleckich szkołach, a jak nie to won do swoich szkół. I zreformował bym transport na terenie gmin, wszak jak nazwa wskazuje MPK to miejski przewoźnik a nie wiejski PKS. Zaoszczędzone pieniądze wydałbym najpierw na spłatę długów, a później na remont ulic i chodników no i oczywiście dosypał bym piłkarzom Pogoni (reszta drużyn ma dużo) a zapomniałem, że ograniczył bym parkowanie po chodnikach i trawnikach - nastawiał bym słupków z logo albo herbem miasta i powiększył strefę PP do rozmiarów jakie były planowane na początku a nawet bym jeszcze powiększył. Ludzie by po gęgali, po gęgali rok czy dwa, a później by mnie na rękach nosili, że ktoś w końcu zrobił porządek w mieście. Przynajmniej można by było przejść spokojnie chodnikiem w ciągu dania a i ulice były by równe a nie dziura na dziurze. Bo do takich czynów potrzeba młodego z pomysłami i szerokimi horyzontami człowieka a nie starego skorumpowanego emeryta, który na dokładkę jest ślepo zapatrzony w kościół bez jakichkolwiek szerszych horyzontów. Sorry tak uważam ... można się zemną nie zgadzać ale taki mam pogląd na obecną władzę i już.
      • mpppm Miasto Przyjazne i Radny 08.07.15, 20:02
        tygodniksiedlecki.com/t30586-andrzej.sitnik.nie.jest.juz.dyrektorem.htm
        Miasto Przyjazne Radnym.
        --
        www.siedlce-zwiedzanie.pl/
        www.youtube.com/watch?v=P0kJogcSyG0
        www.youtube.com/watch?v=jzz_I1_e0hA
        www.youtube.com/watch?v=zL_xJ_4opdY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się