Dodaj do ulubionych

Widziałem!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.04, 15:34
Widziałem projekt AquaParku - szkoda, że zostanie tylko na papierze:(
Obserwuj wątek
      • Gość: mariano Re: Widziałem!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.04, 19:27
        Lokalizacja obok bliblioteki AP. Projekt Marka Bulaka - basen 25*15, + basen do
        nauki pływania + basenik rekraacyjny z wyjęsciem na zewnątrz, dwie rury do
        zjeżdżania, dwa oczka z gorącą wodą - a na pieterku - kawiarnia, bar, sklep,,
        sauna i jeszcze trochę innych ciekawych rzeczy. Szkoda, ale nie wydaje mi się,
        zeby ten projekt szybko ujrzał światło dzienne - szłyszałem, że dla AP nie jest
        to inwestycja pierwszej kolejności
        • no_login Re: Widziałem!!! 04.11.04, 19:36
          Czy to nie jest odgrzewany pomysł?
          10(?)lat temu planowano budowę biblioteki i właśnie basenu.
          Nie pamietam już detali ale miało to być wspólne przedsięwzięcie miasta,
          uczelni i Mostostalu.
          --
          jak powszechnie wiadomo - jezeli czegoś nie da się wyguglować, to to nie
          istnieje...
      • Gość: mariano Re: Widziałem!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 06:21
        Projekt jak najbardziej do realizacji - PEC dzięki ostatniej tranzakcji mo
        około 2 mln wolnych środków, Akademia ma grunty, Miasta pewnie musiałoby
        wysupłać również około 2 (pierwsza trudność) no iktoś musiałby tym
        administrować później - wszyscy chcieliby żeby była to AP, ale wszem i wobec
        wiadomo, że to rzaczej niedochodowa impreza i chyba sie nie znajdzie chętny.
          • muchawka Re: Widziałem!!! 15.11.04, 14:11
            Gość: mariano napisał

>Projekt jak najbardziej do realizacji - PEC dzięki ostatniej tranzakcji mo
            >około 2 mln wolnych środków, Akademia ma grunty, Miasta pewnie musiałoby
            >wysupłać również około 2 (pierwsza trudność) no i ktoś musiałby tym
            >administrować później - wszyscy chcieliby żeby była to AP, ale wszem i wobec
            >wiadomo, że to rzaczej niedochodowa impreza i chyba sie nie znajdzie chętny.

To niech trzech utworzy spółkę w charakterze operatora wspólnego
            przedsięwzięcia, albo niech rozpiszą przetarg na taką usługę.
    • izaza Re: Widziałem!!! 16.11.04, 11:04
      Czy jak cos moze byc swietne, zawsze musza byc problemy z realizacja?
      Takie przedsiewziecia jest mile widziane, wrecz pozadane. Nie trzeba byloby
      jezdzic az do Sokolowa czy do Wawy, zeby korzystac z urokow wodnych;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka