Telewizja Siedlce codziennie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy płakać czy się śmiać ale mamy codziennie TV Siedlce. Te same wiadomości,
    program przyrodniczy z okolic Siedlec pod tytułem "Wielkopolskie Parki
    Krajobrazowe", pan Meżyrecki i reklamy z głosem znanym z innych programów tej
    telewizji. A nie można powtórzyć starych audycji pana Welika dotyczących
    historii Siedlec i regionu ? Ścieżki przyrodnicze też mamy. Kto ustawia ten
    program? Może to tak na początek?
    • Poruszany już był ten kłopot jak ożywoić siedlecką telewizję. Rozpoczął bym od
      duetu Welik Ładno. To nic, że ni do zdarcia chłopaki. Niestety nic konkretnego
      nie wnoszą. Wolałbym chyba "interwencję w wydaniu siedleckim" niż ich dwóch.
      --
      .
      • Gość: Miś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:49
        Masz rację, tylko spytaj kto da na to kasę? Dziś za fryko nikt nie chce
        pracować. Znam tych ludzi o których piszesz. Pomysłów jest dużo, tylko do
        realizacji nie wystarczą same pomysły. Z jednym z tych panów rozmawiałem pod
        telefonem 6444441, bardzo miło rozmawia. Z drugiej strony, to nie w całej
        rozciągłości zgadzam się z tym, że ci panowie nic nie wnoszą. Często ich
        krytyka jest trafna. Kiedyś nawet z ich ust słyszałem pochlebne opinie na temat
        naszego forum. Podejrzewam, że jeżeli nie obaj to napewno jeden z nich jest na
        forum, nick podejrzewam, ale nie jestem pewien. Może się ujawnią. A może ktoś
        się z nim dogada i od czsu do czasu zaprosi forumowiczów na wizję? Wiem, że na
        pomysły takie jest otwarty.
        • > Masz rację, tylko spytaj kto da na to kasę?
          Firma jest prywatna.Odpowiedź chyba jest oczywista.
          > Podejrzewam, że jeżeli nie obaj to napewno jeden z nich jest na
          > forum,
          Nie więcej niż jeden,drugi się stanowczo wypiera
          i tak dziwnie się składa,ale wierzę mu.
          --
          ICQ 323 495 812
    • Gość: Jan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.05, 23:27
      Gość portalu: Krzych... napisał(a):

> Czy płakać czy się śmiać ale mamy codziennie TV Siedlce. Te same wiadomości,
      > program przyrodniczy z okolic Siedlec, pan Meżyrecki i reklamy z głosem
      znanym z innych programów tej
      > telewizji. Kto ustawia ten
      > program? Może to tak na początek?

Może potrzeba wymienić ekipę? Ale kto ich ruszy. Problem taki sam jak w
      siedleckiej pogoni. Nic nie robią nowego a innych z pomysłami nie wpuszczą.
      • > Może potrzeba wymienić ekipę? Ale kto ich ruszy.
        Rozpoczniej negocjacje z właścicielami,może
        odsprzedadzą komuś swoje udziały,wtedy nowy
        właściciel będzie mógł wszystko zmieniać...
        --
        ICQ 323 495 812
        • Gość: andrzej IP: 212.244.185.* 07.01.05, 13:25
          To koszmar co pokazują teraz, już nie mogę oglądać czerwonego nosa Prezydenta
          na plau sikorskiego (swoją drogą ciekawe kto mu robi taka reklamę. Wwelik i
          Ładno gadają o niczym, to się nazywa produkcja waty telewizyjnej. Szkoda czasu.
          • > To koszmar co pokazują teraz, już nie mogę oglądać czerwonego nosa Prezydenta
            Masz trzy możliwości:
            po pierwsze-naprawić telewizor żeby zlikwidować czerwoną dominantę
            po drugie-możesz zmienić kanał
            po trzecie-używać np.anonimowych serwerów proxy bo przykład Częstochowy
            budzi obawy,zalecam to szczególnie wtedy jeśli pisze się o z pracy
            np.o swoim szefie :-)))
            --
            ICQ 323 495 812
          • Gość: Miś IP: *.sdl.vectranet.pl / 195.117.151.* 07.01.05, 16:17
            Ja tam jak pokazują w TV Giertycha to przełączam na inny program. Jaki problem
            żebyś zrobił to samo.
            • TV jest nam potrzebne chociażby po to aby po głównych wiadomościach na TVP1,
              Polsacie czy TVNie usłyszeć co się dzieje w naszym mieście. Niestety okazuje
              się, że preneterka(!) E.Szczygieł zamiast na bal karnawałowy trafiła do studia
              TV Siedlce.
              --
              .
              • O właśnie, po to jest telewizja lokalna abyśmy w końcu poznawali ludzi,
                sytuacje i wydarzenia z naszego podwórka. Ileż można oglądac na innych kanałach
                tych samych ludzi: aktorów, polityków, dziennikarzy itd., te same wyświechtane
                twarze. Ileż można? Myslę, że idea telewizji lokalnej jest inna. Chciałbym
                poznać nasze lokalne osobowości. Na przykład taki program jak Wojtka
                Jagielskiego ale z naszymi ludźmi, naszymi politykami, samorządowcami,
                artystami, ludzmi kultury, nauki. Tylko nie wiem kto by prowadził taki program
                aby to było z "jajem" (na pewno nie widze tu pana Ładno czy pana Welika). Aby
                np. taki Rektor AP czy Prezydent Miasta czy inni ludzie znani poodpowiadali na
                wesołe, takie luźne pytania z życia a nie tylko o zawodowych sprawach. Już dość
                tych poważnych dyskusji, które i tak do niczego nie prowadzą.
                Daję tylko taki pomysł. Może ktoś skorzysta?
                • Pomysł świetny. Ale masz rację nie ma kogoś kto mógłby poprowadzić taki
                  program. Szczerze to nie widzę teraz nikogo kto mógłby coś takiego zrobić.
                  Taki "szoł" Ale skoro na castingu do Zmagań Miast nie było tłumów to i w tym
                  przypadku nie za wiele ich mogłoby być.
                  Na początek proponowałby zmianę kamery. Zwłaszcza oświetlenia. Bo jak widzę
                  jakoś nagrań to aż mnie ściska. Wiem nie jest to telewizja cyfrowa. Ale
                  niektóre nagrania "weselno - studniówkowe" wydają mi się lepsze.
                  --
                  .
                  • Gość: Miś IP: *.sdl.vectranet.pl / 195.117.151.* 08.01.05, 16:00
                    To nie wina kamer. Kiedyś byłem w studio (listopad ub.r.) i widziałem jakość
                    prosto z komputra. Jest dobra. To wina przesyłu. Ja mieszkam na Rynkowej a moja
                    siostra na Kurpiowskiej. Samo porównanie jest dużo korzystniejsze dla
                    Sokołowskiej. Ale przesył to inna firma, czyli Vektra.
                  • > Na początek proponowałby zmianę kamery. Zwłaszcza oświetlenia
                    LOL
                    >Wiem nie jest to telewizja cyfrowa
                    Nie wszystko co cyfrowe jest lepsze.
                    technika analogowa,użyta prawidłowo,przyniesie
                    lepsze efekty niż źle zastosowana cyfra
                    --
                    ICQ 323 495 812
          • Oglądając wczoraj duet GP zauważyłem że mój
            TV też ma problem z chrominancją :-)
            i cały obrósł watą.
            Telewizyjną.
            --
            ICQ 323 495 812
    • Chyba trochę ryzykuję,ale trudno...
      włączyłem TvSiedle,wczoraj...było ciekawie,pewnie czytają forum :-)
      najpierw sama fonia bez wizji,dla mniewielbiciela radia extra pomysł,
      jakiś czas później wizja się pojawiła,był MD(nie mylić z McDonaldem),
      kłapy się nie zgadzały ;-(
      jakiś czas później znowu był MD,chciałem ciągdalszy obejrzeć uważniej,
      ale okazało się że padają te same pytania i te same odpowiedzi :-(
      w tzw.międzyczasie jakiś aktorski opłatek,gdyby to szło ok 23,to świete
      lekarstwona moją bezsenność,ale szło wczesniej
      no i cały czas w rogu ekranu był napis "TEST",
      chyba tego testu nie zadałem bo dziś boję się włączyć telewizor
      --
      ICQ 323 495 812
      • Gość: mariano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 18:43
        no_login napisał:
        > kłapy się nie zgadzały ;-(
        że tak nieśmiało spytam, ale o co chodzi???
        • wizja z fonią były lekko niezsynchronizowane,
          minimalnie ale u MD dało się to zauważyć.
          --
          ICQ 323 495 812
          • Co do techniki to zgoda, jakoś słabo wychodzi. Jednak się cieszę, ze taka TV S
            istnieje. Podoba mi się, że powtarzją blok programowy. W końcu jest tyle innych
            kanałów, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. wracam do domu o różnej
            porze i chcę sie dowiedzieć, co w miescie słychać. Wolałbym, gdyby te powtórki
            leciały po 22.00, bo wtedy już jestem na pewno w domu. Ale dobre i tyle.

Mój osobisty sukces to zobaczenie w TV S naszego eksperta filmowego jako
            wykładowcy uniwersytetu III wieku. Nie miałem pojęcia jak wygląda, a teraz
            wiem - ładnie.
            • Oczywiście,lokalna telewizja oprócz wad ma również i zalety.
              Dobrze że jest,niech się rozwija a właściciele niech nie
              żałują środków na należyte jej finansowanie :-))
              a powtórki po 22.00 uważam za świetny pomysł
              > Mój osobisty sukces to zobaczenie w TV S naszego eksperta filmowego jako
              > wykładowcy uniwersytetu III wieku. Nie miałem pojęcia jak wygląda, a teraz
              > wiem - ładnie.
              Ha,a jakbyś w realu zobaczył.....
              pozdrowienia dla Pani expert :-)
              --
              ICQ 323 495 812
          • Gość: Bambi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:01
            > wizja z fonią były lekko niezsynchronizowane,

No coz to chyba dobra cecha najpierw myslec potem mowic ;)
            • LOL
              ale drugi raz jak mówił to chyba miał już przemyślane?
              --
              ICQ 323 495 812
            • >Ha,a jakbyś w realu zobaczył.....
              >pozdrowienia dla Pani expert :-)

Nie marzę nawet o realu, ale dobrze, że chociaż w TV .

I tu ma u mnie lokalna TV wielki PLUS.
              • dziękuję dziękuję :)))
                trema była...
                ale trochę lipa że można mnie tam co godzinę zobaczyć, sąsiadki mnie
                zaczepiają, nie mówiąc o kolegach z baru :)))
                ciekawa jestem opinii Antki - zdaje się że była na wykładzie...
                w realu można mnie zobaczyć przed Dobrym Kinem - najbliższe spotkanie 18.I
                a jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w wykładzie dla Uniwersytetu Trzeciego
                Wieku - już 20 kwietnia (tym razem tematem będą najlepsze filmy polskie)
                chyba że ktoś che iść na wykład pt "modne pasożyty" - to już 19.I i "niestety"
                nie ja prowadzę
                podobno nowy semestr zajęć rozpocznie się spotkaniem z panią Dorotą Stalińską...
                no to siema!
                • Gość: antka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.05, 16:41
                  ano byłam na wykładzie, tak jakoś za "szeroki uśmiech i ładne oczy" ;)p mnie
                  dobrzy ludzie wpuścili; bardzo chętnie zaopiniowałabym relację telewizyjną z
                  wykładu, tyle że... nie mam telewizora; gościnnie oglądam nagrane przez
                  rodzicieli programy raz na tydzień, na okoliczność niedzielnej drzemki
                  poobiedniej ;)
                  o wykładzie na żywo mogę natomiast bardzo pochlebnie się wypowiedzieć - wielu
                  ciekawostek się dowiedziałam, skonfrontowałam gusta Pani Profesor z własnymi
                  guścikami; chętnie chodziłabym na tego typu wykłady tak raz na tydzień/ no
                  dobrze, chociaż raz w miesiącu :) i myślę sobie, że nie tylko ja... :)
                  zatem już teraz najszerzej uśmiecham się i mrugam oczętami w stronę Pani
                  Profesor i pięknie proszę o miejscówkę, choćby stojącą na kolejnym wykładzie :)
                  ps a może by było możliwe wspólne spotkanko-oglądanko relacji z wręczenia
                  Oskarów/może TVP ma w programie przegląd filmów oskarowych?
                  pozdrawiam cieplutko wszystkich,
                  Antka
                  • Gość: antka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.05, 16:46
                    szkoda, że dopiero teraz zajrzałam na ten wątek, teraz pewno szanse na złapanie
                    w TV Siedlce relacji z wykładu są... marne, delikatnie mówiąc; jeśli jednak
                    jakieś są, to pięknie proszę o namiary na godziny projekcji; mimo iż rodziciele
                    bardzo nie przepadają za lokalną TV, może daliby się namówić na nagranie mi tej
                    relacji :)
          • Gość: Krzych... IP: 80.51.224.* 15.01.05, 22:03
            Ostatnio lepsze kolory i obietnica bardziej dynamicznych programów.
            Studio " Moim zdaniem" ma inny wystrój i "Wiadomości" też. Spikierzy niech się
            przedstawią to zrobimy głosowanie.Czy będzie lepiej ???
            • Ciekawa sprawa,tydzień w TV Siedlce kończy się we czwartek.
              W sobotnim podsumowaniu tygodnia zabrakło wzmianki o Aleksandriach.
              Brak refleksu staje się zaraźliwy?
              Chyba przestanę z innych się nabijać :-))
              --
              "Mogę przestać, kiedy zechcę, tylko wtedy muszę szybko znowu zacząć"

• -- Wyjątkowo w tym tygodniu. Wczoraj po południu i dziś trwały prace i trzeba
                było wszystko porozłączać.

Cokolwiek czynisz, czyń zawsze z rozwagą i pomyśl jaki może być tego koniec.
                • Też ogłądałem w sobotę "przegląd tygodnia". Żałosny był występ p. Rzewuskiego w
                  LO ŻóŁkiewskiego z okazji 100-lecia strajku szkolnego. Mędził straszliwie.
                  Gdzie jak gdzie, ale w szkole przed młodymi ludźmi nie powinienen dukać z
                  kartki tylko coś od siebie i po swojemu ze swadą powiedzieć.

Pytanko: kto to jest - wysoki, szczupły, z wąsikiem, towarzyszył p.Rzewuskiemu.
                  W poprzednim przeglądzie TVS widać go było obok p.Kudelskiego za stołem
                  prezydialnym na posiedzeniu rady miasta. Ktoś ważny?
                  • Pewnie myślisz o radnym L. Sz. ale zapytaj kogoś z TV, pojawiają się na forum.
                  • No co chcesz, z kartki nawet dobrze czytał.
                    • I szybko.
                      • Kiedy ruszy Telewizja Siedlce ? Coś długa ta przerwa w nadawaniu albo KRRiTv
                        nierychliwa ?
                        • Gość: jaro IP: 81.15.159.* 05.09.05, 17:54
                          dzwoniłem krzychu pod 6444441 w piątek i jakiś pan (po głosie zdaje się, że
                          wiem kto) powiedział mi ze niestety jeszcze nie ma koncesji i sami z
                          niecierpliwością czekają.
                          A tak z drugiej strony to nieraz narzekaliśmy, ale zawsze było to niezłe źródło
                          informacji. Zresztą wśród znajomych też bardzo czesto spotykam się z
                          pytaniem "nie wiesz kiedy ruszą". Szkoda tylko, że nie napiszą coś dokładniej w
                          telewizyjnej gazecie w której widze ida reklamy wyborcze.
                          • Zawsze trzy razy w tygodniu były świeże informacje."Spotkania bez herbatki"
                            mogliby sobie darować ale programy polityczno-publicystyczne,historyczne i
                            wiadomości powinny wrócić. Obiecują, że wprowadzą nową ramówkę. W okresie
                            przedwyborczym pooglądałoby się naszych, siedleckich polityków w biegu do
                            sejmu.W wielu przypadkach "wyszłoby szydło z worka" czyli ,że na plakacie to
                            jeszcze wyglądają a w dyskusji to ... "Na szczaw" to za mało. No i prezydenckie,
                            "że tak powiem".
                          • Gość: goscII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 19:09
                            Zawsze mówiłem, że pomimo takich czy innych wad TV Siedlce jest potrzebna i
                            powinna być
                            • Gość: bieniek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 01:11
                              Eeee po co? Chyba dla reklamy lokalnych polityków, czy tam kiedykolwiek byly podejmowane jakies kontrowersyjne tematy? Ja nie zauwazylem. Duzo nudzenia i tyle, jedyny plus to relacje z imprez kulturalnych na ktore nie chce mi sie chodzic. Publicystyka i wiadomosci to jakies kpiny. Telewizja by sie przydala ale zorganizowana przez kogos z zewnatrz, kogo walą lokalne uklady, o tym co pisze tygodnik sie mowi niemal co tydzien, a nie slyszalem by mowilo sie o jakims temacie odkrytym przez catel.
                        • Gość: n_ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.05, 06:20
                          Wnioski o przedłużenie koncesji składa się odpowiednio wcześniej.
                          Krajówka rozpatruje je w takim terminie że przerwa w nadawaniu nie
                          występuje.
                          To chyba pierwszy tego tepu przypadek :-)
                          • Gość portalu: n_ napisał(a):

> Wnioski o przedłużenie koncesji składa się odpowiednio wcześniej.
                            > Krajówka rozpatruje je w takim terminie że przerwa w nadawaniu nie
                            > występuje.
                            > To chyba pierwszy tego tepu przypadek :-)

Czyli mają nas w nosie? Oj tam. Ktoś przegapił terminy albo szykują taką
                            technikę i program, że oko zbieleje.
                            • Gość: gooośść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 11:29
                              Ja też podejrzewam że mają nas w nosie. Mają kasę za kalówkę to po co im
                              zawracać sobie głowę telewiają. Ich ludzie nie chcą na ten temat rozmawiać
                              próbowałem, ale nie chciał facet na ten temat mówić. Mnie się wydaje że to nie
                              są siedlczanie i nie zależy im na programie w Siedlcach, a szkoda, bo jednak
                              było to i jest potrzebne, pomimo takich czy innych wad. Zresztą kto i co ich
                              nie ma. Jak dorwę nr do krajowej rady to zadzwonię, moż mi coś powiedzą. Może
                              ktoś zna nr telefonu do krajowej rady to niech poda.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.