Dodaj do ulubionych

koszulka z własnym nadrukiem

08.12.06, 11:45
gdzie i za ile w Siedlcach?
--
mikołajek
Edytor zaawansowany
  • bambii 08.12.06, 11:48
    a co chcesz sobie nadrukować ? :)

--
    Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.
    E. Burke
  • partyzant76 08.12.06, 11:54
    www.koszulki.com
    www.koszulki.pl
    W obu tych miejscach możesz zamówić koszulkę z nadrukiem własnego projektu.
  • niunianiu 08.12.06, 11:57
    ale koleżance chodzi o Siedlce, ale przekażę info :)
    --
    mikołajek
  • kahowa 08.12.06, 12:01
    jest drukarnia na sokołowskiej i wydaje mi się, że tam też robią druki na
    koszulkach. nie pamiętam dokładnego adresu, ale mają wielki szyld na płocie i
    sa jakieś 200 metrów od ul. cmentarnej idąc w kierunku 1000 lecia.
  • niunianiu 08.12.06, 12:04
    no to już coś :)
    --
    mikołajek
  • mirek-leniwce 08.12.06, 12:21
    www.zarek.pl/kontakt.php
    W tej firmie można zamówić sobie koszulki z nadrukiem dość dobrej jakości,tylko
    nie wiem czy pojedyńcze egzemplarze też.Ale jest numer telefonu i można
    wszystkiego się dowiedzieć.
  • niunianiu 08.12.06, 19:01
    no niestety nic nie wyjdzie z Żarka :(
    no więc szukamy palej
    --
    mikołajek
  • naufiz 08.12.06, 23:50
    Kup papier do plujki na pułasia w plastycznym, i se praśnij
    sorry za ten kod(slang), ale jestem nie w formie. jedna kartka a4 zeta kosztuje
    chyba
    pozdro (zawsze stoje w bramie wino pije i wiem że żyje, mam neta z hotspota
    , noteboka wifi pulasia rulez)
  • wesoly_hafciarz 09.12.06, 00:47
    W Siedlcach raczej nieznajdziesz firmy ktora zrobi Ci jedną sztukę (no chyba ze
    solidnie zaplacisz :) ) Na sokołowskiej to nie zadna drukarnia tylko chlopaki
    wycinaja na ploterze i wprasowywuja.Taka technika nie pozwala na nadruk
    wielokolorowy.Pracuje w tej branzy wiec troszeczkę sie orientuje.Jezeli bardzo
    Ci zalezy to zglos sie do mnie.Mam znajomą firmę w okolicy ktora po znajomości
    zrobi mi coś takiego. A moze by tak hafcik? Tel.660790342
  • bambii 09.12.06, 23:14
    > a co powiesz o takim pomyśle

no nie wiem nie wiem , lewa jakby niżej ;)))))

--
    Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.
    E. Burke
  • niunianiu 10.12.06, 14:21
    no cóż Matka Natura troszkę się zemściła
    bywa ;)
    --
    mikołajek
  • niunianiu 27.11.07, 13:59
    ponawiam pytanie
    czy po roku coś się zmieniło? gdzie można zrobić koszulkę z własnym
    nadrukiem?
    --
    cześć
  • wesoly_hafciarz 28.11.07, 07:31
    Zapraszam do mnie. gg 2295231. Robie nadruki na t- shirtach. grafika dowolna.
    mozliwośc haftu.
  • kalina_m 09.08.17, 11:15
    Jezu, kolejny nachalnie reklamowy wpis, umieszczony prawie DZIESIĘĆ LAT po poprzednim, a ponad jedenaście od pierwszego. Forum upada.
  • s_niezna 24.07.18, 21:44
    Ja zamawiałam po 39zł tutaj www.facebook.com/koszulkowa/ Mają świetnej jakości koszulki bezszwowe z bawełny. Najlepsze jest to, że nie prześwitują jak te sklepowe. Właściwie to wole kupić u nich coś oryginalnego jak w sieciówce, cenowo wychodzi tak samo a mam unikatowy nadruk :D
  • kerac32 24.07.18, 22:21
    Następna miłośniczka wykopalisk :) By się głupio zareklamować, wyszperałaś wątek sprzed 12 lat. Mało tego, swoim szczęściem dzielisz się z połową kraju.

forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=s_niezna+&author=s_niezna+&title=&forum=

• kalina_m 25.07.18, 05:32
    Brawo! Może my, nieliczni już stali czytelnicy tego forum, ustalimy stały sposób radzenia sobie z takimi "życzliwymi polecaczami"?
  • kuba1982 07.10.18, 15:11
    W Siedlcach to nie wiem ale można koszulki z własnym nadrukiem wykonać na stronie artimo.pl/ mają tam bardzo fajny i rozbudowany kreator do projektowania koszulek online.
  • kalina_m 07.10.18, 21:54
    Bo Ty, zdaje się, z Olsztyna, tak?
  • siedlce.tv 11.10.18, 14:17
    Dołączam się do pytania. Chciałbym zaprojektować sobie własną koszulkę oraz bluzę z logo SIEDLCE.TV Sklepy, witryny z automatycznymi kreatorami mają przeważnie zamkniętą strukturę i sprowadzają się do nadruku obrazka na przodzie. Mi zależy na bardziej złożonym projekcie, hybrydowym. Z przodu logo i jakiś napis, z boku może wyszywane logo. Logo na kapturze. Może całość niech będzie wyszywana. Sportowcy mają fajne ubrania z różnego rodzaju siatkami czy fajnymi teksturami. Czy w Siedlcach jest firma która może mi pomóc, zaczynając od jednej sztuki?

--
    Mój VLOG - www.siedlce.tv
  • mondom 25.11.18, 03:06
    Jakbym miała szukać w mojej mieścinie dobrej drukarni i w miarę szybkiej, to w życiu bym nie znalazła. Regularnie zlecam zdalnie nadruki na odzież drukarni A3extra z Poznania i mam szybciej, niż moim mieście, a mieszkam na drugim końcu Polski
  • Gość: nadruk IP: *.43.194.133.ipv4.supernova.orange.pl 20.08.19, 17:44
    raven robi takie koszulki t shirt z nadrukiem na zamowienie albo z haftem sa duzo lepsze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka