Dodaj do ulubionych

Też już mam to cacuszko :)

18.12.05, 05:36
Witamsmile Thermomix stoi dumnie w mojej kuchni od 2 dnismile Cieszę się z niego
niesamowicieeeeeesmile)) Pichciłabym cały dzień, ale moja rodzina nie jada aż tak
dużotongue_out Będę zaglądała do Was i jak już będę taka mądra, też popiszę troszkęsmile
Pozdrowionkasmile
Edytor zaawansowany
  • atunia 18.12.05, 09:59
    Niedzielę mamy, zrób im rogaliki z różą, zobaczysz ile można tego zjeść wink))
    Witaj w klubie,
    Pozdrawiam
    Atunia

• nann 18.12.05, 16:00
    atunia napisała:

> Niedzielę mamy, zrób im rogaliki z różą, zobaczysz ile można tego zjeść wink))

Tjaaa....ja wczoraj zrobilam. Na niedziele. Do niedzieli rano dozyly sztuk dwie.
    --
    nann
    Cantores Veiherovienses
    Mini - kot w wersji minimalnej
  • atunia 18.12.05, 18:32
    nann napisała:

> Tjaaa....ja wczoraj zrobilam. Na niedziele. Do niedzieli rano dozyly sztuk dwie

A co, pod szafę się schowały? wink. Bo to się bladym świtem w niedzielę robi,
    jako niespodziankę do śniadania smile.

Atunia, wielbicielka rogalików
  • ida67 18.12.05, 23:36
    Syn wybrał i zrobiliśmy ptasie mleczko, dwukolorowe, z owocami, na
    biszkoptach... Była średniej wielkości tortownica, a został tylko "jednoosobowy"
    kawałeczeksmile)
    Krem ze świeżego ogórka i pulpety w sosie pieczarkowym z ryżem też były pychasmile
  • trosia 19.12.05, 09:51
    Tak, krem ze świeżego ogórka to mój zdecydowany faworyt wśród zup. Polecam
    rózwnież kurczaka w sosie brzoskwiniowym - mogłabym jeść codziennie smile
    --
    ♥♥
  • graja7 19.12.05, 15:31
    Trosia, bardzo cię proszę, podaj przepis na kurczaka w sosie brzoskwiniowym, bo
    w moich książkach go nie ma. Będę bardzo wdzieczna.
  • trosia 19.12.05, 23:21
    Przepis zamieściłam w wątku "Przepisy" smile Smacznego!
    --
    ♥♥
  • graja7 21.12.05, 10:44
    Bardzo ci trosiu dziękuję. am tylko jedno pytanie: Czy warzywa gotujesz razem z
    kurczakiem?
  • trosia 21.12.05, 12:14
    Kurczaka gotuję w metalowej części Varomy, a warzywa na tej plastikowej tacce
    ("wkład Varomy" - tak to się chyba nazywa). Wszystko przykryte pokrywą gotuje
    się w tym samym czasie.
    --
    ♥♥

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka