Dodaj do ulubionych

Używane maszyny rolnicze, traktory, kombajny

31.03.09, 11:24
Polecam serwis z ogłoszeniami - używane maszyny rolnicze - mascus:
www.mascus.pl/Rolnictwo
Traktory:
www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Traktory
Kombajny:
www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Kombajny-Rolnictwo
ponad 1200 dealerów i firm sprzedających używane maszyn budowlane, rolnicze, leśne, komunalne, pojazdy użytkowe: cieżarówki,ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy, autobusy, auta dostawcze, czyteż wózki widłowe. Dostępne są zarówno ogłoszenia z Polski jak i z zagranicy. Co istotne ogłoszenia z zagranicy widoczne są w języku polskim.
Edytor zaawansowany
  • 01.04.09, 09:55
    dzięki,
    rzeczywiście dużo ogłoszeń ale w związku z tym mam pytanie: Czy jest tam gdzieś
    dział ogłoszeń maszyny rolnicze - części?
    Bo jak wpisuję w wyszukiwarkę części - traktory, to nie chce mi nic znaleźć.
  • 24.04.09, 12:01
    Rzeczywiście chyba nie ma działu "części"...
    Może spróbuj tak - na stronie głównej www.mascus.pl/
    wejdź do boksu "umieść ogłoszenie" i dalej "umieść ogłoszenie kupię"
    Takie ogłoszenia są za darmo, więc może jak zamieścisz ogłoszenie, że kupisz części i napiszesz jakie, to ktoś ci je zaoferuje...
    Nie wiem czy to pomoże, ale próba nie strzelba...
    Powodzenia.
  • 06.08.09, 13:24
    Witam, ja osobiście kupuję części na www.hary-janson.pl. Miła obsługa szybkie
    dostarczenie, polecam
  • 09.06.09, 15:18
    wizz300 napisał:

> dzięki,
    > rzeczywiście dużo ogłoszeń ale w związku z tym mam pytanie: Czy jest tam gdzieś
    > dział ogłoszeń maszyny rolnicze - części?
    > Bo jak wpisuję w wyszukiwarkę części - traktory, to nie chce mi nic znaleźć.

Na stronie agriaffaires jest osobna rubryka czesci zamienne do ciagnika. Moze
    tam znajdziesz cos dla siebie.
  • 19.06.09, 01:31
    Bezpłatne ogłoszenia, baza firm, aktualności, porady dostępne także w nowym
    portalu leśnym www.e-lasy.pl
  • 23.06.09, 14:48
    Co ma las do pola ? Nawet ciągniki leśnie i rolnicze to nie te same !
    --
    www.agriaffaires.pl
  • 31.08.09, 15:23
    no, maszyny lesne to zupelnie inna bajka, szwedzi produkuja np ogumienie do maszyn lesnych, niektore sa naprawde fajne, normalnie wszystko na raz robia :D wychodza deski z drzewka ;-)

a do rolniczych to wroce do pierwsze postu i tez zdecydowanie polecam mascusa, sporo fajnych ogloszen na maszyny rolnicze na mniej najwieksze wrazenie robia traktory teraz to jest maszyna a nie jak kiedy ursus ;)

pozdrawiam

• 06.12.10, 17:01
    Często kupujecie maszyny w internecie? Mi się zdarzyło parę razy kupić części do ciągnika. Jesteście zadowoleni z giełd internetowych i macie jakieś, które szczególnie polecacie?
  • 06.09.11, 13:52
    Mamy w Polsce świetnego producenta maszyn leśnych, pługofrezarki, przyczepy leśne - to firma z Cieszyna. Jeśli szukacie czegoś solidnego: polecam Fao Far
    --
    Leśne potwory w służbie człowieka: blog.faofar.pl/
  • 27.12.11, 14:10
    Ja używam 7-tonowej przyczepy fao far już od kilku lat. Jestem z niej zadowolony. Teraz przymierzam się do zakupu nowej przyczepy ładowność 8-14.
  • 08.07.10, 10:57
    nowy serwis z ogłoszeniami - maszyny rolnicze
    www.rolniczeanonse.pl
    dodawanie ogłoszeń bez rejestracji - wszystko za free !!!!
    --
    Katalog firm w Ornecie
  • 27.11.10, 12:33
    a glebogryzarki posiadacie, bo nie moge znalezc?
  • 04.05.16, 22:34
    Taki dział jest np. tu: www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/1/traktory.html
  • 31.01.11, 12:28
    Bardzo fajny portal, widzę, że można na nim znaleźć dużo informacji o <a href="rolnicze-maszyny.blogspot.com/" title="ciągniki rolnicze allegro">ciągniki rolnicze allegro</a> oraz
    <a href="rolnicze-maszyny.blogspot.com/" title="maszyny rolnicze allegro">maszyny rolnicze allegro</a>. Ponadto dużym zaskoczeniem było też mnóstwo ofert z zakresu:
    <a href="rolnicze.blox.pl/" title="ciągniki rolnicze allegro">ciągniki rolnicze allegro</a> i
    <a href="rolnicze.blox.pl/" title="maszyny rolnicze allegro">maszyny rolnicze allegro</a>. Polecam!
  • 30.01.12, 09:38
    jakie maszyny rolnicze można zobaczyć na tym forum?
  • 05.04.13, 14:11

i co nie ma nic innego, od tego czasu ?

burass napisał:

> Polecam serwis z ogłoszeniami - używane maszyny rolnicze - mascus:
    > www.mascus.pl/Rolnictwo
    > Traktory:
    > www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Traktory
    > Kombajny:
    > www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Kombajny-Rolnictwo
    > ponad 1200 dealerów i firm sprzedających używane maszyn budowlane, rolnicze, le
    > śne, komunalne, pojazdy użytkowe: cieżarówki,ciągniki siodłowe, naczepy, przycz
    > epy, autobusy, auta dostawcze, czyteż wózki widłowe. Dostępne są zarówno ogłosz
    > enia z Polski jak i z zagranicy. Co istotne ogłoszenia z zagranicy widoczne są
    > w języku polskim.
  • 11.09.13, 22:36
    POLECAM ehan.pl lub pw.ehan@gmail.com
  • 06.01.14, 00:52
    dzieki przyda sie
  • 25.02.14, 13:59
    Jeśli zaś chodzi o osprzęt do maszyn to polecam firmę Heat Met z Gniezna. Ceny nie są wygórowane, oferta dosyć szeroka, m.in. chwytarki i widły do obornika, chwytaki do bel.
  • 05.03.14, 14:40
    Równierz poleam, firma spoko ;]
    --
    [url=http://ziemskietk.pl/kredyty-pod-zastaw]kredyty pod zastaw gruntów[/url]
  • 05.03.14, 14:41
    Równierz poleam, firma spoko ;]
    --
    http://ziemskietk.pl<*>ziemskietk.pl/kredyty-pod-zastaw
    <*>ziemskietk.pl/pozyczki-pod-zastaw
  • 26.03.14, 22:03
    ja polecam sklep pol-agra www.pol-agra.pl/ Co prawda mają tam sprzęt prosto od producentów i nie jest używany, ale i tak mają konkurencyjne ceny i warto zapoznać się z ich ofertą
  • 19.05.14, 08:45
    A znacie jakąś dobrą firmę, która zajmuje się produkcją osprzętu do maszyn rolniczych? Np. chwytaki do obornika. Słyszałem coś o heat-met, oferta na ich stronie jest całkiem interesująca…
  • 22.05.14, 12:52
    Witam,
    jeśli zastanawiacie się Państwo nad inną formą finansowania zakupu maszyn rolniczych polecam leasing. Na rynku jest kilka ciekawych propozycji dla osób zajmujących się rolnictwem.
    Nasza firma zajmuje się pomocą w staraniach o leasing. Pomożemy wybrać również najbardziej korzystną ofertę.
    Zachęcam do kontaktu: m.knap@pcf.biz.pl
  • 03.06.14, 08:51
    O własnie mnie tez interesuje forma rat leasingowych, upatrzyłem co prawda firmę która takowe raty umożliwia www.agromarketwiewiecko.pl/finansowanie.html jednak chciałbym się poradzić wszelkich opinii na temat takiej formy zakupu maszyn. Ktoś mogłby się wypowiedzieć?
  • 03.06.14, 10:47
    szaka0 napisał(a):

> O własnie mnie tez interesuje forma rat leasingowych, upatrzyłem co prawda firmę która takowe raty umożliwia www.agromarketwiewiecko.pl/finansowanie.html jednak chciałbym się poradzić wszelkich opinii na temat takiej formy zakupu maszyn. Ktoś mogłby się wypowiedzieć?

Leasing jest wygodny pod kątem chociażby podatkowym jeśli posiada się działalność gospodarczą.
    Jeśli interesuje Pana wyliczenie ile mniej więcej będzie taki leasing kosztował to proszę o info na maila: m.knap@pcf.biz.pl.
  • 03.10.14, 09:41
    sprzedaz ciagnikow rolniczych i sprzedaz kombajnow oderuje www.agromarket.pl/ Maja niezla oferte, dobre ceny. Zartwo zwrocic na nich uwage podczas kupowania maszyny rolniczej
  • 05.01.15, 13:01
    A mi się spodobał portal www.truckpoland.com . Jest nowoczesny, łatwy w obsłudze i o zasięgu międzynarodowym. Nie wymaga rejestracji.
  • 27.10.14, 12:02
    Polecam sklep internetowy e-agrohandel.abstore.pl/ tym którzy poszukują części rolniczych bądź zamiennych firm: Unia, Kuhn, New holland, Vaderstad :)
  • 13.01.15, 14:16
    części zamienne ja znalazłem u www.agromarket.pl/ mają bardzo szeroki asortyment, można u nich dobrać elementy do różnych maszyn rolniczych
  • 01.02.16, 08:24
    Ja zawsze kupuje części w Agromie Rzeszów najczęściej wysyłkowo ale czasem i stacjonarnie jak jestem w okolicy. Pracownicy zawsze doradzą , jak nie mają czegoś na miejscu sprowadzają na zamówienie. Dodatkowo mają przystępne ceny.
  • 29.02.16, 20:14
    jak kupujecie używane ciągniki, to uważajcie i sprawdzajcie dokładnie co kupujecie, znajomy kupił new hollanda i okazał się podróbą, chociaż na początku nic na to nie wskazywało
  • 29.03.16, 00:05
    Ja też kupuję i serwisuję w Agromarkecie, oddział Jaryszki www.agromarket.pl/ To fachowcy, solidna ekipa, maszyny i części stare i nowe mają dobre - zarówno oryginały jak i zamienniki.
  • 30.03.16, 13:34
    Najlepiej kupować i serwisować w http://sklep.agroma.rzeszow.pl/ fachowa obsługa i dobre ceny. Polecam
  • 16.03.17, 17:52
    tutaj jest fajna maszyna rolnicza, szpadle zamiast pługu e-warzywnictwo.pl/index.php/mechaniczny-szpadel-zamiast-pluga_14489.html
  • 21.07.17, 12:19
    Do szukania ciekawych ofert lub gotowość sprzedaży warto używać branżowe serwisy rolnicze np ten gielda-rolna.com/ciagniki-rolnicze/ gdzie szybko możemy poinformować wielu potencjalnych klientów i to tematycznie związanych.
  • 31.08.17, 10:37
    Podobno sprzedaż używek spada, znaczy chyba opłaca się bardziej kupować nowe, co?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.