Dodaj do ulubionych

Którą agencję wybrać ?

25.01.18, 18:53
Witam. Prowadzę swój własny sklep internetowy i pragnę bardziej rozreklamować swój biznes. Moim celem jest znajdowanie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Szukam agencji reklamowej, która mi w tym pomoże. Oczywiście liczy się dla mnie skuteczność i rzetelność takiej agencji. Z tego co widzę to sporo w tym sektorze amatorów i zastanawiam się jak znaleźć odpowiednią agencję, która działa szybko, sprawnie i skutecznie. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym zakresie i mógłby się podzielić jakimiś nazwami bądź artykułami pomagającymi w wyborze ?
Edytor zaawansowany
  • dorota-s2 26.01.18, 00:22
    Najlepiej zarejestruj się w "oferia.pl"Zleć wykonanie reklamy z pozycjonowaniem i sprawdzaj oferty.Na ogół jest do wyboru 5-10 firm,wybierzesz tą która jest dla ciebie najlepsza.Możesz też bez zlecenia swojego przejrzeć zlecenia podobne i zobaczyć kto się zgłosił do wykonania.Powodzenia
  • phylaly 29.01.18, 14:21
    Dzięki, ja poczytałem tutaj afterweb.pl/pozycjonowanie/jak-wybrac-agencje-seo-do-pozycjonowania-strony/
    Jest kilka ciekawych rzeczy, których nie wiedziałem, także jak ktoś ma podobny problem to polecam sprawdzić.
  • lenaa90 03.02.18, 15:22
    Polecam jeszcze inseo.pl
    Korzystałam ostatnio i widać, że znają się na rzeczy. Dobry kontakt, i przejrzyste warunki umowy.
  • bartekszroman 26.02.18, 22:20
    Ja działam bez agencji. Zamiast tego używam platformy playsms.pl, która obsługuje marketing smsowy. Jeżeli chodzi o sklep internetowy to świetne narzędzie. Tym bardzej, że ostatnio ruszyli z wtyczką do WordPressa, dzięki której możesz zarządzać powiadomieniami sms w prosty sposób
  • stomed01 12.10.18, 15:10
    artykuł, który może nie tyle pomoże Ci w wyborze, ale rozjaśni całą sytuację i w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczy co to jest SEO i pozycjonowanie, napisał zespół SitCalla: site-call.pl/co-to-jest-seo/ mam nadzieję, że tekst będzie przydatny :)
  • pablitoss 26.10.18, 10:37
    Wpadaj do mnie alfabet-sukcesu.pl/ na pewno coś wymyślę ;)
  • barbarara1988_88 12.11.18, 16:49
    Witam, mam stronę fotograficzną, chciałam zapytać, czy ktoś sam robił pozycjonowanie strony, czy też korzystaliście z Agencji?
  • domi345 20.11.18, 14:18
    Pozycjonowanie nie jest wcale takie łatwe dlatego lepiej skorzystać z usług agencji interaktywnej. Znajomi wybrali www.solv.pl i są bardzo zadowoleni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.