Dodaj do ulubionych

Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja??

• agateka Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 12.04.05, 18:21
      większość się opłaca to zależy od pracy indywidualnej osoby...
      ale są firmy w których zarabia się szybciej wszystko zależy od planu, produktu,
      itp....
      najważniejsze, aby firma była legalna i uczciwa wobec swoich pracowników ;-P

pozdrawiam
      --
      Network marketing, MLM
        • vitalia Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 12.04.05, 19:48
          Prześwietlić firmę od A do Z...Zaplecze finansowe,wiarygodność,legalność
          produktów,ich pochodzenie,badania nad nimi,no i oczywiście popatrzeć na ludzi
          którzy już w tej firmie są jakiś czas..Czy zarabiają , jakie mają osięgnięcia
          itd. Ale ważne jest też jak ta firma trektuje dystrybutorów,to znaczy czy
          prowadzi szkolenia i prezentacje.Ale,,,najważniejsze jest własne zaangażowanie
          i umiejętność nawiązywanie kontaktów a także przekazywanie własnego
          doświadczenia nowym ludziom./// Szczerość i uczciwość to jednak podstawa.
          --
          Gdynia moje miasto
          דרישת שלום
          • agateka Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 12.04.05, 22:18
            trudno postawione pytanie bo my tu jesteśmy z różnych....:))
            i dla każdego jego firma jest the best ;-P
            najlepiej sprawdzić czy firma jest na rynku zarejestrowana, czy posiada atesty,
            pozwolenia idp. itd.
            jeśli masz możliwość zobaczyć produkt to już mniej więcej wiesz :))
            choć są jeszcze firmy które dopiero pokazują się w Polsce - tu już trudniej
            zadecydowac ale możesz czy mają strone i internecie, co oferują, a także
            sprawdzić czy są w spisie np. FEDSA, WFDSA...
            jeśli tam ich nie ma to..hmmm... :-))
            pozdrawiam

--
            Network marketing, MLM
              • vitalia Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 14.04.05, 09:38
                Jeśli firma jest dobra i uczciwa,,to dowiesz się wszystkiego,łącznie z
                notowaniami na giełdzie nowojorskiej..A jeśli już na początku ściemniają i
                uważają ,że przeciętnego człowieka nie powinno to interesować to daj sobie
                spokój.Firma traktująca zwykłego dystrybutora jak partnera w interesach jest
                godna szacunku.
                --
                Gdynia moje miasto
                דרישת שלום
    • art1975 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 15.04.05, 01:48
      wiekszosc systemow polegajacych na wysylaniu maili i klikaniu w banery to po
      prostu sciema.To na czym naprawde sie zarabia to prostu sprzedaz.I czy sie to
      komus podoba czy nie ,to trzeba dzwonic ,gadac z ludzmi,chodzic na
      spotkania,przekonywac.Jezeli firma nie okresla rynku konsumenta,tzn.kasa jest
      tylko z wprowadzania ludzi,a nie z klientow to prawdopodobnie masz doczynienia
      z piramida finansowa.Wtedy uciekaj gdzie pieprz rosnie!
        • a0017 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 15.04.05, 22:01
          Tak, ale znam np. konsultantke Avonu, ktora od 6 lat sie tym zajmuje, firma jest
          tez dobra i w ogole... A ta znajoma mimo ogromnego wkladu pracy i wysilku (i to
          juz tak dlugo) bardzo malo zarabia! I jest strasznie zestresowana. Dlatego
          pytanie: czy taki interes sie naprawde oplaca? Oczywiscie wszedzie sie trzeba
          napracowac, zeby cos osiagnac, ale moze czasem wklad pracy jest niewspolmierny
          do rezultatu, ktory mozna osiagnac?
          Problem polega na tym, ze KAZDY chce cie do KAZDEGO interesu zachecic
          opowiadajac jaka to super firma i jak duzo mozna zarobic... No bo kazdemu zalezy
          na duzej ilosci wspolpracownikow... Poza tym gdyby ktos sie przyznal, ze
          faktycznie to nie az takie pieniadze, to od razu by go zapytano "to po co to
          robisz?"... Nie mam racji??
          --
          Tu mozna zarobic tylko za to, ze masz wlaczony komputer:
          www.1a-anzeigen.de/geld3.php
          • vitalia Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 15.04.05, 22:30
            Avon to nie jest MLM tylko sprzedaż bezpośrednia i ta konsultantka nie zarabia
            na tworzeniu struktury,czyli sieci i nie ma prowizji z tego tytułu !!!
            Co innego tworzenie sieci sprzedaży. Tu możesz podpisywać umowy i każdy nowo
            wprowadzony powiela ten system,powiększając w ten sposób ilość
            konsultantów,którzy tworzą obrót z którego Ty masz prowizję.A więc dochód w
            zależności od wysiłku..
            A konsultantki Avonu tej możliwości nie mają ,więc nie ma się co dziwić ,że nie
            zarabiają pieniędzy. W ogóle się dziwię że one się tym zajmują,, to są poprostu
            sprzedawczynie które satywakcjonuje suma 30 zł zarobionych na odsprzedaniu
            kosmetyków.
            Nie chodzi tylko o to czy firma jest super ale o to czy my wykorzystujemy
            wszystkie narzędzia jakie ona nam oferuje.
            Właśnie po co robi się coś ,co nie przynosi dochodu ?? dla przyjemności to ja
            wolę iść na basen popływać niż robić szkolenie czy pomóc nowym nabytkom
            rozwinąć swoję strukturę sprzedaży. Za darmo tak jak w Avonie to mogą chyba 15
            latki latać z katalogami i prześcigać się w zdobywaniu zamówień i ciągłym
            gromadzeniu niepotrzebnych kosmetyków aby je póżniej odsprzedawać za pół ceny.
            Tak to wyggląda a przecieć można wybrać firmę która naprawdę daje zarabiać i
            takich głupich wymagań jak (////) nie ma.
            Rację masz w tym ,,,że pytasz ,bo naprawdę trzeba wiedzieć to i owo o MLM żeby
            w ogóle zrozumieć sens tego systemu sprzedaży..

--
            Gdynia moje miasto
            דרישת שלום
            • agateka Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 16.04.05, 19:30
              to trudno określić która firma jest najlepsza....choćby z tego względu że nie ma
              na świecie "najlepszej" - bo w każdej znajdzie się ktoś kto narzeka....
              Ponadto, są ludzie, którym się nie udało w jakimś mlm i będą mówili że firma
              jest do bani :P
              Moim zdaniem samemu należy zdecydować w czym i z kim będzie się najlepiej
              czuł... Jeśli lubisz kosmetyki to masz x firm do wyboru, a od ciebie zależy
              która przypadnie ci do gustu.
              To samo z innymi produktami. W tej chwili jest tak duża możliwość wyboru, że
              należy korzystać i wybierać wedle gustu, oferty, planu marketingowego....
              Ja nie udziele ci konkretnej informacji, bo każdy z nas ma odmienne zdanie nt.
              konkrenych firm a nie chcemy się kłócić ;))
              Polecam "linki do stron MLM" na początek i nie spieszyć się z decyzją.
              pozdrawiam
              --
              Network marketing, MLM
              • white_rabbit Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.05.05, 17:54
                Absolutnie sie nie zgadzam z opinia, ze zarobic na MLM mozna wylacznie wtedy gdy
                sie ma siec. Praktycznie nie mam sieci, zarabiam sprzedaza. Nie pracuje od rana
                do nocy bo nie widze potrzeby. MLM byl mi potrzebny wylacznie do tego aby dostac
                dobry i drogi produkt ( tu mialam szczescie, nie wiadomo jak sie trafi) i miec
                spora prowizje od sprzedazy. A wiadomo, ze w MLM to przy najwyzszym statusie
                ok.40%. W sumie aktualnie szukam trzeciej firmy, ale z podanych linkow nic
                ciekawego nie znalazlam. Jesli jestescie w fajnym systemie to chetnie poczytam info.

• white_rabbit Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 10.05.05, 13:44
                    Chyba w kazdym MLM jest tak, ze przy statusie menagera czy dyrektora (takie
                    nazwy widac sa lubiane w MLM ;) ) ma sie upust 40%? Czy ja o czyms nie wiem? W
                    tych, w ktorych jestem tak jest. fakt, potrzeba kilku miesiecy zeby taki status
                    osiagnac, ale od tego momentu sprzedaz sie oplaca.

Dlaczego szukam 3? Bo ta, w ktorej jest maz ma coraz gorsza sprzedaz, mozna ja
                    chyba powoli zaliczac do marginalnego zarobku. Fakt niedlugo beda juz 3 lata od
                    zapisania sie i niestety za chwile okaze sie, ze wiecej bedzie konsultantow niz
                    kupujacych. Firma szczegolnie stawia na zapisywanie sie, mniej na sprzedaz i
                    wogole nic na reklame. Niedlugo zje wlasny ogon.

Na szczescie ta druga firma, jest o wiele bardziej prezna, inwestuje w reklame i
                    duza wage przyklada do sprzedazy.

Chcialabym utrzymac moje zarobki przynajmniej na obecnym poziomie wiec przydalby
                    sie nowy produkt, gdy dojde do 40% pewnie pozegnam sie z pierwsza firma ;).

Wydaje mi sie to calkiem logiczne...
                • vitalia Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 10.05.05, 23:51
                  Mówisz że żyjesz ze sprzedaży..No i dobrze,ale jak nie będziesz sprzedawł bo
                  jakiś wypadek losowy Ci nie poawoli to co?? Sieć jest po to aby wypracować
                  sobie stabilność i mieć zyski nawet jak się nie sprzedaje. Ja mam już
                  wypracowaną sporą prowizję ,ale mimo to nadal roewijam sieć. Jak sobie wyjadę
                  na wczasy to nie będę się musiała martwić jakąś sprzedażą. Lubisz sprzedawać to
                  mogę Ci coś dobrego ploecić..marża nawet do 60 %...chcesz to napisz na gazetowy
                  adres.
                  --
                  Gdynia Moje Miasto
                  דרישת שלום
                  נא לדבר אלי לאט וברור
                  • vitalia Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 10.05.05, 23:56
                    Acha ,zapomniałam dodać ,że nie jest to firma w której ja obecnie pracuję,ale
                    jest uczciwa stabilna i ma dobre chodliwe produkty i nie są to
                    kosmetyki..Natomias jest wiele promocji.Cudo dla sprzedawców..
                    --
                    Gdynia Moje Miasto
                    דרישת שלום
                    נא לדבר אלי לאט וברור
                    • white_rabbit Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 11.05.05, 11:11
                      Wydaje mi sie, ze obie firmy sa juz w linkach :). Ja nie zyje ze sprzedazy, moja
                      firma ma tez inne dzialy, nie zwiazane z MLM. Poza tym maz pracuje i niezle
                      zarabia. Ja ze sprzedazy, po odliczeniu podatkow, ZUS, kwot za wysylke itp. mam
                      3000zl netto. Mi wystarczy, w koncu kobiety az tak duzo ogolnie nie zarabiaja
                      wiec mieszcze sie w sredniej krajowej :). Nie lubie sprzedawac bezposrednio,
                      nie wyobrazam sobie szkolen czy jakis spedow dla zapisania jak najwiekszej
                      ilosci ludzi (a wiem ze takie cos ma miejsce w wielu MLM, w moich tez ;) ). Ja
                      sobie siedze przed komputerem, odpowiadam na maile i telefony, pakuje paczki,
                      wysylam je, kupuje produkty i tyle mojej pracy. Z wakacjami jak dotad sobie
                      radzilismy wiec i teraz powinno sie udac.

Mam jakas tam minimalna siec ale tylko dlatego, ze ktos bardzo chcial sie
                      zapisac, jak ma isc do kogos innego niech juz bedzie pode mnie zapisany ;).

Na pewno napisze w sprawie tej sprzedazy vitalia.
    • gxpert Pytanie: CZY CHCESZ COŚ ROBIĆ? 15.11.05, 21:02
      Jeśli firma twierdzi, że jest NAJLEPSZA to wiadomo, że taka nie jest. Jeśli
      twierdzi, że ma NAJLEPSZY plan kariery (marketingowy) to znaczy, że takiego nie
      ma. Jeśli firma twierdzi, że jej produkt jest NIEPOWTARZALNY i ŁATWOZBYWALNY to
      znaczy, że są podobne na rynku. I wiele wiele innych. Ale!
      Na każdym kroku jest sklep spożywczy, co jakiś czas mięsny, dość często
      obuwniczy i konfekcyjny. Są też księgarnie, drogerie itp.
      Jeśli coś wyprodukowano to trzeba to sprzedać. Usługi to też jednak sprzedaż.
      Jeśli sprzedaż to pytanie jak? Można tradycyjnie, w hipermarkecie albo w małych
      sklepikach. Można na bazarach z rozkładanego stolika.
      Ale można też wykorzystując swój rozum i zaanagażowanie. Ktoś wymyślił dobry
      system. Nazywa się on network marketingiem. Ktoś inny ulepszył system i nazwał
      go multi level marketingiem. A teraz... tylko garstka czerpie z tego doskonałego
      pomysłu. I jeśli umie dobrze to robić to zarabia!
      Dalej są dopiero pytania o produkt, plan kariery... I wszystko to co związane z
      niezrozumieniem NM.
      Dobry sprzedawca w network marketingu sam sprzedaje niewiele - produktów czy
      usług. Przede wszystkim wykorzystuje pomysł by zaangażować do tego dzieła innych
      by i oni mogli czerpać z tego. Jeśli zaczną, to w sposób naturalny czerpie i sam
      inicjator. To wcale nie jest trudne. I dlatego polecam artykuł w najnowszym
      numerze Network magazynu (6) - "System jest i będzie". Pozdrawiam
      --
      MLM jest dla wszystkich ale nie każdy się do niego nadaje!
      Podstawa to umiejętność komunikacji.
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34463
        • virago535 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 16.11.05, 15:54
          Witam,nie czepiam się, nie o to chodzi. Każdy z nas coś robi, skoro tutaj pisze
          zapewne odczuwa pewien niedosyt sukcesu w swojej pracy. Niewątpliwie większośc z
          nas chciałaby miec szersza i bardziej dynamiczną rzeszę współpracowników. To
          dobrze, bowiem świadczy o chęci rozwoju i po części nawet to forum powinno na to
          pozwalać, nie tylko zezwalać na opinie na temat biznesu. Wszystko w granicach
          rozsądku rzecz jasna. Stąd mój wątek, który zamierzam utrzynmać.
          pozdrawiam
          • gxpert Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 16.11.05, 16:45
            Czy się czepiasz? Sam sobie odpowiedz :D
            Natomiast czy niektórzy z nas piszą tu bo czują pewien niedosyt sukcesu? To już
            sprawa do polemiki. Ja właśnie piszę dlatego, że chcę zachęcać innych do tego by
            robili network bo to się opłaca. Ja z tego od dłuższego czasu żyję... i moja
            pięcioosobowa rodzina. Wystarczy praca jednego człowieka a już możemy od lat
            robić co chcemy, mieszkać gdzie chcemy. Teraz np. niesie mnie pomieszkać nad
            norweskimi fiordami, a pracować i tak będę nadal w Polsce czy innych krajach
            Europy. Czas nienormowany, niezależny od kogokolwiek... tylko ode mnie. Robię
            ile chcę - nawet nie tyle ile muszę. Chciałbym żeby jak najwięcej osób które
            zetknęły się z network marketingiem tak się czuło. Niezależnie. A to, że to
            forum to dyskusja o tym biznesie a nie tablica ogłoszeń to tylko lepiej.
            Przecież każdy może z każdym nawiązać indywidualny kontakt by wymienić opinie
            czy zarekomendować coś ze swojej parafii. Twój wybór. Dlatego zwyczajnie lepiej
            przestrzegaj zasad o które na początku prosił inicjator tego forum. Wtedy nie
            będzie tego tematu. Pozdrawiam
            --
            • virago535 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 16.11.05, 17:32
              Witam, nie, nie czepiam się, odpowiedziałem sobie :) Zasad przestrzegam. Wydaje
              się, że o to właśnie chodzi czyli: wolność, możliwość wyboru miejsca
              zamieszkania, stylu życia itd. Takie właśnie możliwości daje prowadzenie
              własnego biznesu networkowego. Ja osobiście jescze pracuję, w formie
              samozatrudnienia. Poglądy na temat pracy, zasad, postrzegania tej formy
              działania mamy zbieżne. Jeśli chodzi o niedosyt sukcesu może trochę
              wystrzeliłem, niemniej jednak wzięło się to z rozmowy z człowiekiem osiągającym
              ogromne sukcesy na tym polu i stwierdził, że czuje niedosyt sukcesu w niesieniu
              pomocy innym, przekazywaniu dalej informacji i motywacji, samorozwoju,
              powiedział że gdyby czuł się w pełni usatysfakcjonowany własnym sukcesem to tak
              jakby zatrzymał się w rozwoju... Takie więc było moje podłoże tej wypowiedzi,
              jestem daleki do polemiki na ten temat.
              Co do natomiast tego która firma jest najbardziej opłacalna to myślę, że jest
              tak wiele aspektów, które należy zbadać począwszy od legalności a skończywszy
              powiedzmy na możliwościach czy perspektywach na przyszłość danego biznesu, że
              nie jesteśmy w stanie tego tematu wyczerpać. Poza tym zainteresowany
              możliwościami oferowanymi przez network sam musi wszystko poznać i sprawdzić. W
              moim przypadku było tak, że po rozmowie z człowiekiem wprowadzającym mnie do
              biznesu miałem 100000 pytań do... Popatrzył na mnie z pogodnym usmiechem i dał
              mi książkę do ręki pt.: Rewolucja Trzeciej Fali. Po lekturze liczba moich pytań
              zmniejszyła się o jakieś 98-99%, padł wybór a cała reszta zależy juz tylko ode
              mnie... :)
              pozdrawiam
                        • misia119 nareszcie znalazłam-:) 08.12.05, 23:50
                          forum oczywiście-;) Bardzo chciałam znależć forum z wypowiedziami ludzi
                          zajmujących się MLM. Nie jakieś kółko wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy
                          skandują - "o tak, ... jest najlepsza". Ale tu przesada w drugą stronę,
                          przeczytałam wszystkie wypowiedzi i nie znalazłam żadnej informacji, o jakich
                          firmach mowicie. Chyba, że są jakieś zasady zabraniające, a może wszyscy się
                          znacie?! Interesuje mnie wszystko! Ja też przeczytałam " III falę...." i
                          zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Jestem w firmie "Vision", ktorej oferta - to
                          suplementy i ekskluzywna kosmetyka. Cena hurtowa dla wszystkich identyczna -
                          40%. Tworzenie grupy firma intensywnie wspiera przez pierwsze 3 miesiące, wtedy
                          20% prowizji od obrotu grupy w I linii. Suplementy wieloskładnikowe, z
                          dodatkiem ziół, skład naturalny, dobrze przyswajalne.Ponieważ większość
                          spoleczeństwa potrzebuje uzupełnić niedobór witamin czy mikroelementow, stąd
                          rynek b.duży. A jak my osobiście uważamy, to już inna sprawa. Dla humoru
                          napiszę taką historyjkę. Pewna firma obuwnicza wysłała swego przedstawiciela do
                          Afryki. Przedstawiciel długo się nie odzywa,w końcu firma nawiązuje z nim
                          kontakt, i on mówi: Szefie, tu tragedia, pracuję już 2 tygodnie, ale tu wszyscy
                          chodzą bez butów, nie będzie żadnych zamówień! Wrócił, narzekając, że tylko
                          czas zmarnował. Dyrektor wysłał innego przedstawiciela. Tamten w kilka godzin
                          po dotarciu na miejsce dzwoni: Szefie, proszę zwiększyć produkcję, oni wszyscy
                          potrzebują butów, kiedy im opowiedziałem, już od razu chcieliby kupować.To tyle
                          o samej pracy, ogólnie jestem b. zadowolona z warunków.
                          Gdy człowiek zajmuje się jedną dziedziną, wtedy poświęca jej max.
                          uwagi.Wydawaloby się, że w ten sposób szybciej osiągnie zauważalne wyniki. Ale
                          są ludzie, mający podzielną uwagę i potrzebujący jakiejś odskoczni, która
                          uwolnilaby od monotonii dnia codziennego-:) Myślę, że oni powinni zajmować się
                          kilkoma firmami, bo inaczej szybko stracą zapał, przepalą się.A co wy o tym
                          sądzicie? i z jakimi firmamai współpracujecie, jakie produkty macie? Wszystkich
                          serdecznie pozdrawiam,
                          Misia
                          • jkw2 Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 00:28
                            Milo Cie poznac. Jak widzisz to furum dziala bo nikt z nas nie reklamuje swoich
                            firm. Poprostu gadamy o mlm. Jak dlugo sie tym zajmujesz?
                            Zawsze chcialem zadac pytanie fachowcowi polecajacemu suplementacje - skad
                            wiadomo jakie suplenty polecic? Czy to robi sie tak w slepo czy moze sa metody
                            ktore pozwalaja okreslic co komu z nas jest potzrebne?
                            • vitalia Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 00:40
                              jkw2 napisał:

> Milo Cie poznac. Jak widzisz to furum dziala bo nikt z nas nie reklamuje
                              swoich
                              >
                              > firm. Poprostu gadamy o mlm. Jak dlugo sie tym zajmujesz?
                              > Zawsze chcialem zadac pytanie fachowcowi polecajacemu suplementacje - skad
                              > wiadomo jakie suplenty polecic? Czy to robi sie tak w slepo czy moze sa
                              metody
                              > ktore pozwalaja okreslic co komu z nas jest potzrebne?

Są takie metody,,,na przykład skaner Biopthonic,,jest w stanie sprawdzić poziom
                              zabezpieczenia antyoksydacyjnego..zbadać poziom karetonoidów.
                              Można też sprawdzić poziom pierwwiastków w organiżmie.

--
                              דרישת שלום , ברוך הבא
                              שלום
                              • misia119 czy suplementy polecamy w ciemno? 09.12.05, 02:40
                                odpowiem w wielkim skrócie: BAD-y czyli suplementy są stosowane
                                profilaktycznie, by zapobiec chorobom. Suplementy są dobierane, na kilka
                                sposobów w zależności, jak człowiek się czuje, jeżeli ma już pewne dolegliwości-
                                na ich podstawie.I tak - nasz organizm jest zbudowany z komórek. Jeśli komórki
                                nie dostają jakiegoś budulca, lub otrzymują mało jakościowy, wtedy ich
                                struktura i funkcje zaczynają szwankować. Stąd wraz z upływem czasu pojawiają
                                się pierwsze objawy. Niektóre z nich wyraznie wskazują np. niedobór witamin z
                                gr.B. Poszczególne suplementy mają ukierunkowanie (NA BUTELECZCE JEST OPIS),
                                powiedzmy, wzmacniające system nerwowy, lub działanie antyoksydacyjne.
                                Inny sposób,to badanie komputerowe całego organizmu (programy Oberon, DiaCor).
                                Ja jestem zwolenniczką tego II, to bardzo dokładna metoda, program przegląda
                                stan poszczególnych narządów, układów i podaje szczegółowe wyniki, rejestrowane
                                są nawet najdrobniejsze zmiany. Jeszcze nie odczuwamy żadnych dolegliwości, a
                                program nam wskazuje, że właśnie są jakieś niedobory, i jeśli ich nie
                                uzupełnimy, pojawią się zmiany organiczne. Sam program dobiera zestaw
                                suplementów, po 3 miesiącach stosowania - kontrola. Jeszcze jedna metoda -
                                badanie stanu mikroelementów na podstawie kosmka włosów.Z firmą współpracuje
                                też sporo lekarzy. Z Vision zetknęłam się przed 5 latami,byłam stałą klientką,
                                tzn. stosowałam suplementy, ale pracuję dopiero od kilku miesięcy.Przez ten
                                czas widziałam pracę i osiągnięcia osoby, która mnie wprowadziła.Ja jestem
                                niedowiarkiem i musiałam dojrzeć do MLM-:) Dobranoc!!!
                            • virago535 Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 04:27

> Zawsze chcialem zadac pytanie fachowcowi polecajacemu suplementacje - skad
                              > wiadomo jakie suplenty polecic? Czy to robi sie tak w slepo czy moze sa metody
                              > ktore pozwalaja okreslic co komu z nas jest potzrebne?

www.biomol.pl przeczytaj potem napisz :)
                              • jkw2 Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 08:46
                                Moje pytanie bylo troche podchytliwe. Biomol znam bardzo dobrze. Ale bylem na
                                spotkaniu firmy V. i wygladalo to tak - kilka pan usiadlo w pokoju, a
                                prowadzaca zadala pytanie do dystrybutorow w czym wam pomogly produkty?
                                - mnie bolaly nerki ale bralam X i juz nie bola
                                - mnie blala glowa ale biore X i juz nie bola
                                - mnie pomoglo na choroby skory itd......
                                Potem zapytano pozostalych
                                Z czym macie problemy?
                                I na wszystko byl produkt X lub Y.
                                Zastanawiam sie nad tym czy jest to w porzadku? Czy ktos nie przygotowany
                                zawodowo moze prowadzic tego typu doradstwo? Nie ma moim zdaniem lekow na
                                wszystko. Takie podejscie moze byc szkodliwe jak by nie bylo jest to juz na
                                pograniczu leczenia. Nie mam tu nic osobistego do jakichkolwiek osob czy firm,
                                ale to zjawisko wystepuje w kazdej firmie sprzedajacej suplementy.
                                Co o tym sadzicie?
                                • virago535 Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 12:22
                                  Po pierwsze nie szkodzić - naczelna zasada lekarska, dotyczy również wszystkich
                                  ,którzy zajmyją się czymś w rodzaju działania prozdrowotnego. to, że X pomogło Z
                                  na "bul" dupy, nie znaczy że to samo X nie zaszkodzi A np. na serce! a okazuje
                                  się, że jest to nie tylko prawdopodobne, wręcz przeciwnie! A to, że znasz
                                  biomol...? Cóż świetnie!
                                  • vitalia Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 17:59

misia opisała dość szczegółowo firmowe produkty firmy V..... a raczej ich
                                    działanie ,,ale jak słyszę nazwę O..... to.......słyszę pana, który po badaniu
                                    pewnego pana, stwierdził..Pan ma chore nerki ..na co pan powiedział ,absolutnie
                                    nie !! a pan badający dodał,,to będzie pan miał.taki misz masz...masło maślane.

--
                                    דרישת שלום , ברוך הבא
                                    שלום
                                    • gxpert Re: nareszcie znalazłam-:) 09.12.05, 22:50
                                      Dobry suplement to przede wszystkim bioinformacja. Można posiłkować się
                                      Oberonami czy podobnymi ustrojstwami, bo faktycznie sporo potrafią zdiagnozować.
                                      Nie jestem zwolennikiem tabletek, nawet tych produkowanych przez Vision (stosują
                                      głębokie zamrażanie w ciekłym azocie). Jestem zwolennikiem profilaktyki.
                                      Zastosowanie jednego ze wszechstronnych środków suplementujących w płynie jest w
                                      pełni wystarczające. Może to być sok z Noni czy Alveo - byle świadomie. Dostaję
                                      kota kiedy dowiaduję się, że mam zastosować zestaw paru różnych preparatów.
                                      Ludzki organizm tak nie działa! Potrzebuje dziennie ok. 90-ciu substancji
                                      odżywczych: mikro i makroelementów, pierwiastków śladowych, enzymów, witamin,
                                      aminokwasów. Podawanie substancji o dużej koncentracji może być skuteczne w
                                      przypadku działania ściśle terapeutycznego! Np. stany nowotworowe. Silnie
                                      działające antyoksydanty mogą skutecznie powstrzymać czy spowodować reemisję
                                      choroby. ALE! Trzeba jednocześnie osłonowo stosować skuteczne środki
                                      detoksykujące! Obumarłe komórki (zmutowane) trzeba natychmiast relegować z
                                      organizmu... A niestety tabletki działające jako silne antyoksydanty nie mają
                                      najczęściej tej zdolności - usuwania toksyn. Sam fakt, że są zestawione jako
                                      środki terapeutyczne świadczy o tym, że mają celowe działanie. Stosowanie zaś
                                      kilku rodzajów tabletek w jednym czasie to zbyt silny kop dla organizmu. Nie
                                      dajcie się zwariować. Firmom zależy na propagowaniu "zestawów" - tak samo jak
                                      części lekarzy którzy to polecają. Działajcie osłonowo - silny środek i środek
                                      łagodny.
                                      --
                                      • vitalia Re: Polifenole są dobre. 09.12.05, 23:05
                                        obniżają poziom LDL i trójglicerydów
                                        obniżają poziom glukozy we krwi
                                        wzmacniają naczynia krwionośne i hamują proces arteriosklerozy
                                        wpływają na prawidłową krzepliwość krwi
                                        działają przeciwbakteryjnie, szczególnie hamują rozwój S.mutans w jamie
                                        ustnej
                                        poprawiają kondycję skóry przez obniżanie kolagenazy (enzymu odpowiedzialnego
                                        za rozkład kolagenu)
                                        podnoszą odporność na infekcję bakteryjne i wirusowe
                                        ograniczają proliferację komórek nowotworowych
                                        dezaktywują (unieczynniają) enzym t-NOX, odpowiedzialny za defekt apoptozy w
                                        komórkach nowotworowych

I mają dość szerokie spektrum działania.

--
                                        דרישת שלום , ברוך הבא
                                        שלום
                                          • virago535 Re: Polifenole są dobre. 10.12.05, 14:16
                                            dobre pytanie...... Ja wymiękam!!! mam rozległą wiedzę na temat suplementacji,
                                            chemii organicznej, biochemii, fizyki molekularnej, matematyki i wielu innych
                                            dziedzin. Tak jakoś wyszło ale wymiękam przy Waszych wypowiedziach - są dla mnie
                                            zbyt zawiłe i za trudne! nie zaryzykuję wypowiedzi po prostu, może tak to miałem
                                            ująć, :) zostawiam ją specjalistom z prawdziwego zdarzeniaa - nie
                                            marketingowcom!!! Czuję się zdecydowanie lepiej w kierowaniu ruchem ludzi i
                                            kontaktowaniem z właściwymi jednostkami i osobami niż w diagnozowaniu wirualnym!
                                            A...może bardziej się uważam za marketingowca myślącego niż za udającego
                                            myślenie specjalistę, to nie jest personalnie do żadnego/ej z WAS !!!
                                            pozdrawiam!

• vitalia Re: Polifenole są dobre. 10.12.05, 17:00
                                              Nigdy w życiu nie powiedziałabym ludziom że coś ,co nie jest lekiem leczy.My
                                              nie mamy do tego prawa ....każdy ma swój rozum i jeśli potrzebuje suplementu,to
                                              musi wiedzić co bierze i takie jest nasze zadanie,aby mu to wyjaśnić.
                                              Moje osobiste zdanie na temat poszczególnych suplementów to jedna sprawa , a to
                                              co mówię ludziom to inna historia......Jak słyszę czasem że to co Gożdzikowej
                                              pomogło ,pomoże wszystkim to mnie poprostu przeraża ignorancja niektórych
                                              sprzedających....Zresztą w mojej firmie są konsultanci medyczni i oni zajmują
                                              się przekładaniem zawiłych terminów medycznych na język bardziej ludzki.
                                              Co innego rodzina i znajomi ...im można wyłożyć kawę na ławe..Diagnozowanie
                                              wirtualne....to horror.
                                              --
                                              דרישת שלום , ברוך הבא
                                              שלום
                                            • virago535 Re: Polifenole są dobre. 10.12.05, 19:11
                                              Hmmmmm.... W zasadzie masz rację, spójrzmy na to jednak z innej strony.... Czy
                                              brak np: żelaza jest groźny dla zdrowia? tak/nie? a czy nadmiar tegoż jest
                                              groźny? tak/nie? No właśnie i co teraz z tą dylematą?
                                              Nie nadużywałbym stwierdzenia: "Ewidentna poprawa zdrowia" To wymaga naprawdę
                                              logicznego, zdrowego, całościowego i bardzo wieloaspektowego spojrzenia na tzw.
                                              przypadek.....
                                              • vitalia Re: Polifenole są dobre. 10.12.05, 19:30
                                                Człowiekowi jak coś dolega ,to napierw idzie do lekarza..robi odpowiednie
                                                badania i wtedy widzi czy mu czegoś brak czy nie....Brak żelaza jest może nie
                                                tyle grożny, co świadczy jednak o pewnych zabyrzeniach funkcjonowania
                                                organizmu,,przewlekły niedobór prowadzi do anemii.
                                                Ale nie w tym rzecz..zakładam oczywiście,że każdy kto sięga po tzw,,suplementy
                                                jest świadomy na co je potrzebuje....Bo jeśli człowiek jest zdrowy jak
                                                prztsłowiowy byk ...To na co mu suplementy.najważniejsza jest zrównoważona
                                                dieta.
                                                --
                                                דרישת שלום , ברוך הבא
                                                שלום
    • virago535 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 02.01.06, 11:37
      Wybacz, słowo: "kopii" jakoś nie wchodzi w grę :( kojarzy się pejoratywnie,
      różne środowiska różnie( z różnym natężeniem agresji)podchodzą do tego zjawiska.
      Moje subiektywne zdanie jest takie, że jak się czegoś nie może lub nie chce...
      to szuka się kopii, tego tamtego, w nadziei że lepiej pójdzie. G... prawda!
      Wyskoki poziom dochodów zapewnia współpraca z firmą prężną, uznaną, o wysokich
      obrotach globalnych, dobrą linią wysokiej jakości produktów, a nade wszystko ten
      z lustra!!! Ave Cesar!
      --
      Zanim zapytasz...
    • virago535 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 04.01.06, 15:22
      Droga "hanko1980"!!! Większość z osób piszących tutaj zarabia już pieniążki w
      oparciu o swoje struktury. Nie sądzę aby nagle zapragnęli skorzystać z Twojej
      propozycji. Po drugie, ceny produktów o których piszesz zapewne korespondują z
      jakością, jaka cena taka jakość. Polska zaczyna powoli robić się dojrzałym
      rynkiem i choć jeszcze długi czas będzie mnóstwo chętnych na "diora" za 30PLN,
      to myślę, że z większym pożytkiem dla Ciebie i dla Twojego zdrowia będzie
      znaleźć formę oferującą dobre linie produktowe. Wbrew temu co tutaj niektórzy
      piszą, produkt jest bardzo ważny, dzięki produktom zarabiamy pieniądze. Tylko
      wtedy jeżeli Ty i Twoja grupa będzie kupowała te podukty przez wystarczająco
      długi czas a Tobie wystarczy sił, by iść dalej. Napisz coś o tym co robisz,
      dlaczego, co Cię skłoniło do takiej a nie innej firmy. Nie musisz wierzyć ale
      jeżeli główną przyczyną była niska cena produktów, to inne Twoje zapewnienia nie
      mają sensu.
      --
      Zanim zapytasz...
        • wrzesien97 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 05.01.06, 11:10
          oj musze sie wtracic:)
          Moja firma zajmuje sie wlasnie glownie suplementami.Jestem w niej kilka
          miesiecy , postanowilam zbudowac w niej siec.
          Przez te kilka miesiecy nauczylam sie narazie niewiele ale waznych spraw.
          Gdy ktos przychodzi do mnie po produkt pierwsze co mowie , ze to nie sa
          leki.BADy (ach jakie to sliczne okreslenie i modne ostatnio) maja za zadanie
          wspomoc organizm w walce z choroba, dac odpowiedni budulec , zapobiec chorobie.
          Moga takze zmniejszac dzialanie uboczne lekow i nie nalezy odstawiac lekow!

Druga rzecz mowie, ze nie jestem lekarzem i moge skierowac do osoby, ktora jest
          lekarzem medycyny konwencjonalnej ale w swej dlugoletniej praktyce z
          powodzeniem stosuje nasze BADy:)

Trzecia rzecz - informuje , ze organizm przed kazda kuracja musi byc czysty -
          nie jest sztuka nawpieprzac sie wszystkich idealnych specyfikow i narzekac ze
          nie pomogly.
          Czwarta rzecz -moja firma zajmuje sie medycyna wschodnia i uwazam ze bez
          znajomosci chocby jej podstaw nie mozna zaczynac z tym wcale.

Poza tym uwazam , ze sa inne rzeczy na rowni dobre z tym co posiadam w ofercie.

Nie ukrywam , ze nie jestem w firmie aby sprzedawac.Chce zbudowac siec , moj
          biznesik , ktory pozwoli mi wkrotce uciec z miasta na wies i zyc spokojnie.
          Produkty prozdrowotne odpowiadaja mi ale w zyciu tez inne rzeczy mi pasuja
          dlatego naleze do kilku firm.
          Jak mowi moj sponsor:moge ci sprzedac czolg jesli chcesz ale musisz wiedziec
          czego Ty chcesz.
          Tak naprawde ta firma jest dla mnie najlepsza , bo tylko w niej zaczelam
          rozumiec co to jest mlm, jakie cele moge osiagnac dzieki niej i jestem tam kims
          konkretnym na kim firmie zalezy.

W sprawach medycznych nie wypowiadam sie jak ekspert bo ekspertem nie jestem.

Jest na rynku pare takich firm , na palcach jednej reki mozna policzyc , w
          ktorych mozna poczuc sie tak dobrze jak czuje sie ja .Wiem to od ludzi z tego
          forum , ktorym tez duzo zawdzieczam.
          • thasis Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 00:38
            Te wszystkie suplementy to jedno wielkie ladnie opakowane gowno a wszystkie
            firmy MLM ktore takie rzeczy sprzedaja sa glownie nastawione na to by wciagac
            nowych sprzedawcow do interesu bo kazdy cos tam sprzeda na poczatku no i kogos
            wciagnie ktory tez cos przeda itd, itd, itd
            Pieniadze w tych interesach robia tylko ci co te interesy zaczeli i sa na samej
            gorze reszta to motloch ktory trzeba oskubac
            • virago535 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 03:00
              Witam Cię, napisz jakie to kryteria powziąłeś do oceny zjawiska, rad będę
              niezmiernie. Skąd też wzięła się u Ciebie tak głęboka i rozległa wiedza w tej
              materii? Wybacz lecz jeśli to co namalowałeś/aś to jedynie Twoje zdanie, to
              raczej nie zabłysnąłeś/aś. Widzisz, obowiązkiem aleć i prawem istoty myślącej
              jest swoje twierdzenia sprawdzać i weryfikować. Postaraj się więc nie pluć na
              innych albowiem i oni nie plują na Ciebie, jak również, guzik obchodzi mnie i
              inne osoby, które już tutaj piszą, Twoje zdanie, poprzyj je zatem czymś o czym
              możemy podyskutować, przedstaw jakieś wyniki............ lub spadaj człeku i
              pomyśl zanim oprzesz pazury na klawiaturze. :[
              --
              Zanim zapytasz...
            • gxpert Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 13:44
              I to jest właśnie ten sposób postrzegania porządnego biznesu. A przecież
              większość suplementów ma swoją wartość i skutecznie wspiera organizm!
              Ale właśnie tacy ludzie - w ten sposób zindoktrynowani - roznoszą później swoją
              "fachową" wiedzę na temat wszystkiego czego sami nawet nie spróbowali.

Ale często ktoś im to powiedział: Słuchaj, nie wnikaj! Sprzedawaj te specyfiki i
              mów jakie są dobre. Kasa się liczy, efekt się liczy! A, że nie działa? Zwal na
              coś. Acha, tylko sam też kupuj... sam rozumiesz... musisz być w ten sposób
              wiarygodny. SAM KUPUJ!
              --
              • thasis Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 14:51
                Widze ze jest to towarzystwo wzajemnej adoracji.
                Ja mieszkam od lat w Ameryce i w MLM bylem zanim wiekszosc z was byla na tym
                swiecie.
                Kazdy z tych systemow predzej czy pozniej upada albo dochodzi do punktu
                stagnacji i wegetuje gdy zaczyna brakowac nowych jeleni by w to wejsc.
                Firm szczegolnie z suplementami jest na swiecie tysiace i kazda z nich ma
                cudowny srodek a ludzie jak umierali tak i umieraja.
                Ja przez te MLM systemy stracilem duzo przyjaciol i was to tez czeka
                • emelemek Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 15:31
                  Super! Więc jesteś już wiekową osobą.
                  Pewnie tak długo żyjesz właśnie dzięki temu, że nie zażywasz tego "shitu" z firm
                  networkowych?
                  Ale jak widać z wypowiedzi łapałaś się jednak MLM skoro straciłaś wielu
                  przyjaciół. Musiałaś kiepsko trafiać! Nawet taki AMWAY istnieje już ponad 50 lat
                  i jakoś nie widać jego zmierzchu.
                  Licha prowokacja. Mało argumentów na nie.
                    • thasis Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 19:06
                      Wlasnie mozna, Ameryka daje takie mozliwosci ale na poczatek kazdy bierze sie
                      za to co moze znalezc i dlatego takie firmy zeruja na nowych przyjezdnych.
                      Ja to przechodzilem a po mnie wielu innych ale nie znam nikogo kto by po
                      kilkuletnim pobycie w Ameryce jeszcze sie tym zajmowal.
                      Amway, Nuskin,Mellaluca i wiele innych istnieja juz wiele lat ale tylko istnieja
                      napewno nie rozwijaja sie tylko wegetuja.
                      Rozumiem ze w Polsce nie macie pracy albo pracujecie za 800 zl na miesiac.
                      Pracujac w MLM systemie macie zludne marzenia ze zarobicie miliony bo tak was
                      ucza
                      • jkw2 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 20:08
                        Ty moze nie znasz bo i skad, ja znam. Nie badz naiwedzona[y]. Nie wiem jak sie
                        do Ciebie zwracac. Facet z zenskim imieniem? NIe pouczaj jesli nie masz o czyms
                        pojecia. Myslisz, ze jak popracowales iles tam lat przy amerykanskiej lopacie
                        to juz jestes znawca tematu i ktos ci dal prawo do oceny i nauczania biednych
                        bezrobotnych polaczkow. Chyba dawno w Polsce nie byles. Po za tym nie jest to
                        miejsce gdzie beda Cie sluchac, problem w tym ze tu sa ludzie ktorzy wlasnie
                        zarabiaja i to moze lepiej niz Ty.
                            • romek744 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 20:53
                              Kochana Thasis. Amerykanką byłeś zanim wyjechałeś z Polski, czy się zrobiłaś po
                              wyjeździe? Przykro mi,że w Polsce jeszcze zdarzają się takie jelenie, które
                              muszą wyjeżdżać sprzątać Puertorykańczykom domki albo campingi i to do kraju,
                              do którego udałbym się wtedy, jak bym zwiedził już wszystkie pozostałe kraje
                              świata. Zaskocz, że gdyby ludzie tutaj dyskutujący zarabiali 800 zł to by i tu
                              najprościej nie było, ponieważ dostęp do internetu w Polsce jest kilkadziesiąt
                              razy droższy niż w tym paskudnym kraju, w którym teraz wegetujesz. Trzeba być
                              raczej przedsiębiorczym Polakiem, żeby dyskutować sobie na stałym łączu po
                              nocach, tak jak zauważam robi się na tym forum. Nie masz również zielonego
                              pojęcia co do rozwoju firm networkowych, o których wcześniej wspominasz.
                              Poczytaj troszkę prasy fachowej, branżowej, w której przedstawia się oficjalne
                              roczne notowania sprzedaży, obroty firm MLM w świecie. Być może Twoja przygoda
                              z marketingiem sieciowym miała miejsce kilkadziesiąt lat temu w USA, gdy znałaś
                              tylko słowa: dobrze, już proszę pana, czysto czysto, szmatka & water. Może
                              dlatego nie sżło? Może teraz spróbuj?
                              romek
                              --
                              Network marketing, MLM
                              • thasis Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 23:25
                                Dzieki nie skorzystam z oferty.
                                To bylo dobre na poczatku mojej kariery w Ameryce.
                                Nie musze juz szukac jeleni do wspolpracy ani naciagac nikogo na kupno jakis
                                cudownych preparatow ktore lecza i pomagaja na wszystkie choroby swiata.
                                Napewno gdybyscie mieli dobra prace to zadne z was nie wzielo by sie za ten
                                rodzaj dzialalnosci
                                • virago535 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 09.01.06, 23:40
                                  Widać, że czytać to TY nie umiesz, niestety. Odsyłam do mojego postu wczesniej,
                                  przeczytaj i napisz coś sensownego lub odejdź - nikt Cię prosił ani o zdanie ani
                                  o ocenę zarówno zjawisk zachodzących w biznesie światowym jak i osób się tym
                                  zajmujących. Nikt do niczego Cię nie zmusza, nie proponuje niczego. Czego więc
                                  oczekujesz? pomnika? oklasków? Piszesz sobie żeby sobie popisać? Tutaj nikogo
                                  nie musisz obrażać, poza tym wiedz, że oceniasz własną miarą a jest ona taka
                                  jaka jest, miej honor! Nie są ani zabawne ani rzeczowe Twoje wypowiedzi, kupy
                                  się niespecjalnie trzymają, skoro piszesz, że nie musisz tego czy owego to nie
                                  muś i tyle! Zacznij czytać i myśleć, nie wypisuj swoich frustracji !!!!!!!!
                                  --
                                  Zanim zapytasz...
            • misia119 Re: Ktore firmy MLM sie NAPRAWDE oplacaja?? 10.01.06, 02:38
              cos mi sie zdaje, ze ten thasis nie mieszka w Ameryce,tylko Pacanowie. Napewno
              tez jest osoba nawiedzona, skoro o suplementach wie wiecej niz badania naukowe
              wskazuja. Chyba, ze to kolejny ignorant... A ciekawi mnie, ile ow thasis
              miesiecznie zarabia i jaka ukochana prace wykonuje. Odpowiedz tego jegomoscia
              bylaby bardzo budujaca, jak mniemam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka