Dodaj do ulubionych

Postępowcy i konserwatyści!

29.11.18, 13:13
Czas się pojednać:
kosciol.wiara.pl/doc/5190827.Kard-M-ller-potrzebujemy-pojednania-i-nawrocenia

--
dzielmy się wiarą jak chlebem
Edytor zaawansowany
  • a2-a 29.11.18, 18:34
    Panie Tadeuszu, to ja Pana ostrzegę, że jeśli będzie pisał Pan kłamstwa o Kościele, to może Pan pójść do piekła.

--
  • tade-k53 29.11.18, 21:41
    Polecam bullę Quo Primum, żeby wiedzieć, że posoborowy "Kościół" jest pod klątwą.
    Cytuję fragment: Podobnie, nikomu nie wolno naruszyć lub nierozważnie zmienić tego tekstu Naszego zezwolenia, ustanowienia, nakazania, polecenia, skierowania, przyznania, indultu, deklaracji, woli, dekretu i zakazu. Ktokolwiek by ośmielił się tak uczynić, niech wie, iż naraża się na gniew Boga Wszechmogącego oraz błogosławionych Apostołów Piotra i Pawła.
  • a2-a 29.11.18, 23:51
    A ja Panu polecam, aby czytał Pan dokumenty Kościoła nie wg litery, a wg ducha, bo duch ożywia, a litera zabija.

Czy Papież nie ma prawa pewnych kwestii wiązać i rozwiązać?

--
  • tade-k53 01.12.18, 22:02
    a2-a napisał:

> A ja Panu polecam, aby czytał Pan dokumenty Kościoła nie wg litery, a wg ducha,
    > bo duch ożywia, a litera zabija.
    >
    > Czy Papież nie ma prawa pewnych kwestii wiązać i rozwiązać?
    >
    Nie ma prawa bo św. Paweł ostrzegł:
    Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!
  • a2-a 01.12.18, 22:54
    "Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą7. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie». (Mt16, 18-19)

--
  • a2-a 01.12.18, 23:10
    Dokładnie, za "Totus Tuus", św. Jan Paweł II doświadczył kilkakrotnie zamachu na swoje życie.

--
  • tade-k53 01.12.18, 23:31
    a2-a napisał:

> Dokładnie, za "Totus Tuus", św. Jan Paweł II doświadczył kilkakrotnie zamachu n
    > a swoje życie.
    > Matka Boża objawiła się po raz pierwszy w Fatimie, a także przestrzegła poważnie Jana Pawła II, po napisaniu przez Niego heretyckiej encykliki Redemptor Hominis, gdzie zawarł całkowicie Nową teologię, w której przewrócił odwieczne nauczanie Kościoła do góry nogami. Matka Boża pragnęła uratować Jana Pawła II zwracając na Jej objawienie z Fatimy, które jest całkowicie antyekumeniczne, jednak Jan Paweł II zlekceważył to ostrzeżenie, a treści Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, która miała zostać ujawniona według żądania Matki Bożej przed 1960 r. nie znamy do dzisiaj. Cóż, moderniści są zdolni do każdego kłamstwa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka