Dodaj do ulubionych

Niebezpieczne opony Pirelli P7 Cinturato Blue

17.11.18, 17:05
OPONEO to beznadziejna firma. Na dwie zakupione u nich opony Pirelli P7 Cinturato Blue złożyłem reklamacje które zostały praktycznie z automatu odrzucone. Na pierwszej oponie po miesiącu użytkowania na boku pojawiło się wybrzuszenie. Kupiłem nową taką samą i też po około miesiącu opona pękła podczas jazdy. Na trzeciej oponie też widać delikatny bąbel dlatego zdjąłem je żeby nie zrobić sobie lub innym krzywdy. Podobne opinie że te opony nie nadają się na Polskie drogi znalazłem nawet w opiniach na ich stronie. Wysłałem odwołanie do działu reklamacji i cisza. Napisałem pismo do zarządu ponieważ cała obsługa przez dział reklamacji to jakieś nieporozumienie. Mimo ponaglenia od kilku miesięcy nikt z Oponeo nie raczył nawet odpisać na moje pismo. SPRZEDAĆ a później mieć klienta GDZIEŚ, GORĄCO ODRADZAM
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.