Dodaj do ulubionych

COMPENSA odmowa

14.04.11, 23:38
czy ktoś spotkał się z odmową wypłacenia odszkodowania z AC w tytułowej firmie z powodu tego, że "szkoda powstała na skutek rażącego niedbalstwa"?
Wg mnie pod to stwierdzenie można "podpiąć" właściwie każdą szkodę, aby tylko znaleźć pretekst aby nie wypłacić odszkodowania i to ... zarówno, kiedy stanie się samochodem pod drzewem i spadnie gałąź (bo kto to stawia samochód pod drzewem?), przez stłuczkę, gdy się zmieniało pas ruchu (bo się rażąco zaniedbało obowiązek sprawdzenia drogi przed wykonaniem manewru), po wogóle nie należy wyjeżdżać na drogę, gdyż się rażąco nie dba o samochód narażając go na możliwość uszkodzenia czy stłuczki :->
Przecież, nikt przy zdrowych zmysłach nie naraża swojego nowego samochodu na uszkodzenie, więc odmowa wypłacenia odszkodowania jest poprostu robieniem kogoś w balona i ... po co właściwie wykupować AC?

Co o tym sądzicie? Czy może Was spotkało coś podobnego? I jak sobie z tym poradziliście?

--
  • agawit71 21.04.11, 21:52
    Ja miałam taką sprwę chodziło o samochód który wjechał pod wiadukt i się zakleszczył. Hestia odmówiła z powodu rażącego niedbalstwa. Prowadził mi radca prawny Barczak Jacek. kancelaria radców prawnych barczak rozpara z poznania. OK do przodu.
  • kinman 25.04.11, 09:27
    :O pod wiadukt... trzeba uważać, jedna zasada pilnuj swojego nerwów się ustrzeżesz. Swoją drogą ja mam AC i OC wykupione w PZU i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń.
  • salutaris 27.04.11, 19:46
    Racja PZU jest ok. radzę jednak unikać Warty jak ognia, zanim wypłacą jedną złotówkę, trzeba nieźle się nawalczyć.
  • concretna 29.04.11, 22:13

a jaki był finał ?
    --
  • concretna 29.04.11, 22:18
    do agawit71
    u mnie kierowca wjechał pod ogranicznik wysokości, a że to było miejsce budowy - a samochód to betonomieszarka - nawet mu do głowy nie przyszło, że w takim miejscu mogą być tego typu ograniczenia.
    jeszcze raz ponawiam pytanie - jaki był w twoim przypadku finał walki z ubezpieczycielem?

--
  • tomasz.gesieniec 29.04.11, 23:25
    W razie potrzeby służę pomocą - reprezentuje Euco S.A.
  • agawit71 04.05.11, 18:19
    U mnie final był był korzystny. wygraliśmy sprwę. Wszystko poszło po naszej myśli.
  • tomek80s 06.05.11, 12:20
    Witam,
    Polecam skorzystanie z D-K-M Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych - jedna z najbardziej doświadczonych kancelarii na rynku, działa od 2001r.

więcej informacji na stronie www.d-k-m.pl
  • colin59 15.02.12, 10:30
    KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA – POMOC POSZKODOWANYM W WYPADKACH I SPORACH Z ZAKLADAMI UBEZPIECZEN z 30 letnim doświadczeniem w ubezpieczeniach nawiaze wspolprace , zatrudni osoby fizyczne , podmioty gospodarcze do akwizycji na terenie RP i UE.
    Interesuja nas również osoby zawiedzione dotychczasowa wspolpraca z innymi kancelariami.

MOBBING-odszkodowania

Kontakt tel 794213288
    tel 601567923
    cool48@wp.pl

odszkodowania.net/
  • viptaxi 06.07.12, 17:44
    Szukam pokrzywdzonych przez firmę rzeczoznawców VIG Ekspert. Szczególnie jestem zainteresowany informacją o umiejętnościach wyceniania p. Andrzeja Gąsiewskiego dbającego o interesy firmy Compensa. Szukam możliwości wytoczenia p. Andrzejowi Gąsiewskiemu procesu o odszkodowanie za poświadczenie nieprawdy w dokumentach. Pragnę też zainteresować prokuraturę o być może popełnianiu przestępstwa przez niego a może i przez innych z firmy VIG Ekspert. Może da się złożyć pozew zbiorowy przeciwko „znawcom rzeczy”?
    Utworzyłem strony
    vig-ekspert-wyceny-rzeczoznawcy.szczecin.pl/
    compensa-i-huk-coburg-wyceny.szczecin.pl/
    compensa-kiepskie-odszkodowania.szczecin.pl/
    Skrót ten ma oznaczać Vienna Insurance Group - ja proponuję Very Importand Gangster. Na stronach nawołuję do bojkotu wszystkich firm tej grupy wychodząc z założenia, że jak tak potraktowali mnie to może lepiej dmuchać na zimno i nie mieć nic z nimi wspólnego. Dziś ja straciłem na kontaktach z VIG – jutro możesz stracić Ty.
  • damianek000001 19.10.13, 13:36
    Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Pomagamy:

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon kieruje swoją ofertę do osób, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych - kierowców, pasażerów, rowerzystów i pieszych oraz dla osób, które w wypadkach utraciły najbliższych członków rodziny. Pomagamy również poszkodowawnym w wypadkach w gospodarstwie rolnym.

* Pokrywamy wszystkie koszty związane z prowadzeniem sprawy również przed sądem i dodatkowo chronimy Ciebie przed ryzykiem przegranej.
    * Wynagrodzenie za nasza pracę pobieramy dopiero po skutecznym wyegzekwowaniu odszkodowania na rzecz naszego Klienta.
    * Jeśli już otrzymałeś odszkodowanie, zgłoś się do nas. Bezpłatnie zweryfikujemy dokumenty i jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy pomoc w uzyskaniu wyższej kwoty.

POMAGAMY NAWET DO 20 LAT OD ZDARZENIA !

Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!

Napisz a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt
    Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON Sp. z o.o.

Damian Banaszczyk
    e-mail: d.banaszczyk@kancelariarubikon.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka