Dodaj do ulubionych

wypadek samochodowy-potracenie pieszego na pasach

26.04.12, 09:50
witam. w piatek 20 kwietnia mojego ojca potracil samochod. ojciec przechodzi na pasach - wlaściwie konczyl przechodzenie. Kierowca powiedzial ze nie widzial ojca, samochody z przeciwnej strony zatrzymaly sie. oczywiscie byla policja, ojciec jest w szpitalu, ma polamana noge i wstrzas mozgu, jest po operacji kolana. bylam na policji ale powiedzieli mi ze jeszcze nie maja dokumentow i mamy czekac. nie bardzo wiem co robic, chcialabym wiedziec co wyniklo z przesluchania sprawcy. czy mam zglaszac sama wypadek do ubezpieczyciela?
bardzo dziekuje za pomoc!
--
ania
Edytor zaawansowany
  • kancelariaanlex 27.04.12, 20:28
    Wypadek powinien zgłosić poszkodowany, czyli Pani tata.

Z uwagi na fakt, że sprawa jest 'świeża" czynności policji trochę potrwają, a przerwa na długi weekend spowoduje, że nie wiele się będzie działo.

Jeśli chodzi o postępowanie odszkodowawcze, to Pani tata ma prawo dochodzenia z OC samochodu sprawcy:
    - zadośćuczynienia za krzywdę
    - odszkodowania z tytułu poniesionych kosztów (leczenia, przejazdy, rehabilitacja, opieka)
    - odszkodowanie z tytułu utraconego dochodu

Postępowanie z polisy oc sprawcy będzie oparte o tzw. zasadę ryzyka oznacza to prostszą drogę do odszkodowania.

Jeśli tata posiada dobrowolne ubezpieczenia NNW to z nich również będzie można dochodzić świadczeń.

W przypadku pytań proszę o kontakt z naszą Kancelarią - udzielimy wyczerpujących informacji.

Kancelaria Prawna AnLex
    www.kancelariaanlex.pl
    bok@kancelariaanlex.pl
    tel. 721 401 000
  • drbwarszawa 28.04.12, 07:59
    Witam,
    tak jak pisałam w innym poście (odszkodowania Warszawa i okolice) - jestem do dyspozycji.
    O odszkodowanie z OC sprawcy winien starać się poszkodowany - wypełaniamy wszystkie papiery gdzie jest opis wypadku, zgoda na zwolnienie z tajemnicy lekarskiej (by kancelaria mogła wystąpić o wszelkie dokumenty), pełnomocnictwo - przy czym co ważne - w odróżnieniu od innych Firm pełnomocnictwo nie upoważnia DRB Centru Odszkodowań (www.drb.pl)do decyzji dotyczących odszkodowania (to Klient decyduje czy godzi się na daną kwotę czy też występujemy na drogę sądową - nic nie dzieje się bez wiedzy Klienta, Klient jest informowany o każdym kroku postępowania!).
    Pobieramy prowizję po otrzymaniu odszkodowania.
    W przypadku Pani Taty wina sprawcy jest ewidentna, śmiało można zacząć starania (nie trzeba absolutnie czekać na koniec leczenia, jeśli zachodzą zmiany w stanie zdrowia - dosyłamy dokumenty, podwyższamy roszczenie). Chętnie się spotkam i wszystko wytłumaczę. Pozdrawiam, Monika 510200458 biuro@polisauborysa.pl
  • georgeb 28.04.12, 18:27
    www.odszkodowania.asia
    Proszę o kontakt. 507385649
  • dodo.o 29.04.12, 16:53
    Witam !
    Wiarygodna firma pomoże uzyskać godne odszkoowanie.Teren całego kraju 505 986 426 info.i obsługa bez kosztów.
  • watersnakes2 01.05.12, 11:53
    SZkode z OC-osoba mozesz zglosic do trzech lat od zdarzenia, wiec jest jeszcze chwila. Poki co, gromadz prosze wszelkie dokumenty dotyczace zdarzenia jak i leczenia (recepty, rachunku, opinie lekarzy), co pomoze na pozniejszym etapie nie tylko skutecznie dochodzic swoich roszczen ale tez uzyskac je w wysokosci takiej, by w calosci pokryly straty.
    Nie daj sie nabrac firmom odszkodowawczym, zazwyczaj nie robia nic wiecej niz to, co sama i tak powinnas zrobic a pozeraja do 70% odszkodowania.
    Jesli masz jakies pytania - nie wahaj sie, z checia odpowiem.

--
    hedonistyczne psiekrwie
    ""Słyszeliście może o kolesiach, którzy wyskakują z krzaków w parku na Jasnej Górze i pokazują pindola? (...) To teraz pomnóżcie to przez tysiąc. Tym właśnie jest blogosfera." by Wilq (ukradzione crises)
    [url=http://rdzaniespi.blogspot.com]mój wytatuowany pindol[/url]
  • joanna25600 02.05.12, 00:33
    Witam serdecznie,
    Pani Aniu jeśli jest Pani na siłach może Pani sama starać się o odszkodowanie ale proszę uważać gdyż towarzystwa bardzo zaniżają kwotę odszkodowania i zadośćuczynienia. Nim Pani podpiszę ugodę z towarzystwem proszę się dobrze zastanowić.Dlatego radziłabym skorzystać z usług z naszej Kancelarii. Nie pobieramy prowizji za koszty leczenia i rehabilitacji. Pokrywamy koszty założenia sprawy i adwokatów. Prowizję pobieramy od wypłaconego odszkodowania. Sprawy prowadzimy rzetelnie. Radziłabym żeby zbierała Pani wszystkie rachunki (dojazd do taty do szpitala, zakup leków itd. wszystko co wiąże się z wypadkiem.
    Jeśli chciałaby Pani skorzystać z naszych usług proszę o kontakt tel. 692 075 871 lub j.augustowska@adversum.pl umówimy się na spotkanie.
    Pozdrawiam,
    Joanna
  • takatnik 02.05.12, 13:05
    Witam Panią. Oferuję Pani darmowe konsultacje prawne w renomowanej kancelarii prawnej, jeżeli zdecyduje się Pani na współpracę także oferuję umowę procentową od uzyskanego odzskodowania (procent ma sie rozumieć konkurencyjny )proszę o kontakt nr. tel 534132993
  • adamo255 08.05.12, 11:25
    ZAPRASZAM NA ADRES MEILOWY CHETNIE POMOGE PROSZĘ O JAKIS KONTAKT TELEFONICZNY DO PANI:)
  • olga-61 16.06.12, 09:51
    proszę o kontakt na mejla,odpowiem na wszystkie pytania,olga-61@gazeta.pl
  • adamo255 16.06.12, 22:04
    PROSZĘ O KONTAKT NA @ ODSZKODOWANIA@AMROZINTERIA.EU SPECJALIZUJE SIE W TAKICH PRZYPADKACH
  • 1finanse24 19.06.12, 22:37
    witam
    możemy się starać o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku.
    proszę podać mi nr tel na maila
    ilona.gryczka2199@korporacja-feniks.eu

postaram się coś z tym zrobić
  • morgan_friman 31.07.12, 10:37
    odszkodowanie z OC sprawcy!!!
    --
    <a href=""www.libertydirect.pl/Tanie OC</a>
  • morgan_friman 31.07.12, 10:39
    odszkodowanie z OC sprawcy!!! w ogóle.... nie widzieć pieszego na pasach..;/ co za absurd...
    --
    polecam www.libertydirect.pl
  • adamo255 31.07.12, 11:00
    WITAM SERDECZNIE MOGE PROSIĆ O JAKIEŚ NAMIARY NA PANA NA ADRES @ ODSZKODOWANIAAMROZ@INERIA.EU
  • optima20 30.08.12, 10:31
    "OPTIMA" Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych
    Witam, Jestem pracownikiem firmy Optima, która jest najtańszą firmą na rynku. Celem naszej działalności jest indywidualne podejście do każdego poszkodowanego. Nie traktujemy spraw masowo tak jak to robi konkurencja. Jesteśmy mała firmą, która istnieje dzięki naszym dobrym wynikom. W razie pytań proszę o wiadomość na optima20@o2.pl , chętnie odpowiem na pytania oraz przedstawię naszą ofertę, dzięki której będą mogli Państwo porównać nas z konkurencją, która chce około 1/3 odszkodowania należącego się Wam!
  • 8atomek 23.01.13, 13:42
    Rozumiem, że w wyniku tego wypadku twój ojciec został uznany za poszkodowanego?
    Jeśli tak to możecie się starać o odszkodowanie z oc sprawcy wypadku.
    Myślę, że najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z pomocy formy odszkodowawczej.
    Wiem co mówię, ponieważ sam zostałem potrącony i korzystałem z usług właśnie takiej firmy. Ja w wyniku tego zdarzenia miałem wstawianą endoprotezę i połamany bark. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Myślę, że dla ludzi, którzy na co dzień nie mają styczności z odszkodowaniami to jest na prawdę czarna magia i warto skorzystać z pomocy ludzi, którzy mają o tym pojęcie.
  • adamo255 24.01.13, 11:10
    WITAM SERDECZENIE
    CZY SPRAWA JEST NADAL AKTUALNA JEŚLI TAK PROSZĘ O KONTAKT 666201995
  • campter 24.01.13, 18:30
    Spróbujemy pomóc. Proszę o kontakt, mail: t.mazurek@campter24.pl, mobil: 785 770 350
  • kaskaa00562 28.01.13, 09:05
    jezeli chodzi o zgloszenie do ubezpieczyciela to macie panstwo 3 lata od momentu wypadku na to by zglosic wypadek, polecam na spokjnie poczekac na notke policji o winie i wtedy udac sie do firmy ktora zajmuje sie takimi odszkodowaniami za sama polamana noge mozna juz roscic na poziomie 25-35 tys
    --
    k.chlapek@sokrates-odszkodowania.pl
  • maciekpolic 17.02.13, 15:17
    tablica.pl/oferta/odszkodowania-sokrates-ID2iN7t.html#xtor=EREC-55-[id1]-20130216-[displayLink]-9210457@1-20130216165414 POLECAM!! UZYSKUJA NA PRAWDE WYSOKIE ODSZKODOWANIE, POMAGAJA WE WSZYTSKIEJ DOKUMENTACJIO. BARDZO POLECAM!!
  • kamilborowiec 27.11.17, 11:45
    Racja! To najlepsze wyjście
  • krinvest 02.12.17, 17:36
    Witam
    Zapraszam do kontaktu : krinvest@onet.pl
  • erykkk82 26.01.18, 12:59
    Bardzo współczuję. Skontaktuj się może z DRB, mają tam świetnych specjalistów od takich spraw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.