Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie w UK

05.09.15, 00:04
Witam !

Uległem dwa tygodnie temu wypadkowi w zakładzie pracy w Anglii. Diagnoza jest - złamanie stopy lewej z przemieszczeniem.
Pytanie - czy mogę się starać o jakieś większe odszkodowanie? Sąsiad był w podobnej sytuacji i pomogli mu ludzie z Friendly Car Insurance - skręcił kostkę, a oni postarali się o ekstra fundusze za to.
Niby wiem, że coś mi się należy, ale czy warto dawać takim firmom wszystkie swoje pełnomocnictwa - czy stawka do wygrania za mała w stosunku do poniesionych na to kosztów ?
Edytor zaawansowany
  • 06.09.15, 12:08
    Jezeli ten wypadek byl z winy pracodawcy, tzn. np. zle warunki health and safety to odszkodowanie jak najbardziej Cio sie nalezy. Tymbardziej ze wysokosc odszkodowan w UK sa duzo wyzsze niz w PL. Sprawe warto zglosic do dobrej firmy odszkodowawczej. Jezeli Twoj znajomy byl zadowolony z uslug tej firmy co podales to tez przekaz im sprawe. Jezeli nie znasz za dobrze angielskiego to warto zglosic taka sprawe firmie, ktora ma pzrzedstawiciela polskiego. W internecie znajdziesz pelno takich firm. A czy warto dawac pelnomocnictwa - tak. Firmy odszkodowawcze dzialaja na zasadzie no win no fee. Wiec jezeli nic nie wygraja to Ty nic za to nie zaplacisz. Poza tym od jakiegos czasu firmy te dzialaja na nowych warunkach. Tzn dostają prowizje od wygranej sprawy, tak wiec zalezy im na jaknajwyzszym odszkodowaniu dla Ciebie. Uwierz mi ze za zlamanie dostaniesz dobra sumke :)
    Pozdrawaiam, Agnieszka\
    mialemwypadek.blogspot.com
  • 23.09.15, 13:29
    forumowiczka83 napisał(a):

> Jezeli ten wypadek byl z winy pracodawcy, tzn. np. zle warunki health and safet
    > y to odszkodowanie jak najbardziej Cio sie nalezy. Tymbardziej ze wysokosc odsz
    > kodowan w UK sa duzo wyzsze niz w PL. Sprawe warto zglosic do dobrej firmy odsz
    > kodowawczej. Jezeli Twoj znajomy byl zadowolony z uslug tej firmy co podales to
    > tez przekaz im sprawe. Jezeli nie znasz za dobrze angielskiego to warto zglosi
    > c taka sprawe firmie, ktora ma pzrzedstawiciela polskiego. W internecie znajdzi
    > esz pelno takich firm. A czy warto dawac pelnomocnictwa - tak. Firmy odszkodowa
    > wcze dzialaja na zasadzie no win no fee. Wiec jezeli nic nie wygraja to Ty nic
    > za to nie zaplacisz. Poza tym od jakiegos czasu firmy te dzialaja na nowych war
    > unkach. Tzn dostają prowizje od wygranej sprawy, tak wiec zalezy im na jaknajwy
    > zszym odszkodowaniu dla Ciebie. Uwierz mi ze za zlamanie dostaniesz dobra sumke
    > :)
    > Pozdrawaiam, Agnieszka\
    > mialemwypadek.blogspot.com
    zgadzam się...
    Pro Juris, rzetelna firma z doświadczeniem, walczą o najwyższe odszkodowanie, nie pobierają opłat wstępnych a nawet dają zaliczki na prywatną rehabilitację, polecam i podaję kontakt 570575528
  • 24.09.15, 20:51
    Centrum Odszkodowań w UK zaprasza po darmową poradę.
    Zawsze pomożemy, doradzimy oraz załatwimy nawet najtrudniejszą sprawę.
    www.centrum-odszkodowan.co.uk/
    Zadzwoń 07 999 626 999 działamy 24/7
    Polska Obsługa, Brytyjscy Prawnicy.
  • 22.06.17, 09:37
    Hej, ja mogę polecić firmę CAMPS Solicitors. Chyba największa i najbardziej rzetelna kancelaria prawna w UK z polską obsługą.
    www.camps-odszkodowania.co.uk
  • 20.07.17, 08:51
    Hej, ja mogę polecić firmę CAMPS Solicitors. Chyba największa i najbardziej rzetelna kancelaria prawna UK z polską obsługą - www.camps-odszkodowania.co.uk
  • 20.07.17, 16:40
    W przypadku odszkodowań za wypadek w pracy polecam Claim Polskie Odszkodowania www.fakt.co.uk/wypadek-w-pracy-uk-robic/
  • 27.09.17, 13:14
    Jest taki serwis - www.WypadekPrzyPracy.co.uk
    Są tam dostępni prawnicy on-line i udzielają darmowych konsultacji w sprawach wypadków na terenie zakłądu pracy w UK. Podobno skuteczni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.