Dodaj do ulubionych

Wypłata odszkodowania przez TU

25.08.16, 09:03
hej. miałem ostatnio pecha – samochód raczej nowy, bezwypadkowy i gościu do mnie wjechał. Sprawa pod kątem winy jest jasna. Tylko czy wypłata odszkodowania będzie równie jasna dla TU? Bo podobno z nimi różnie bywa. Ktoś może mi polecić jakieś dobre rozwiązanie?
Edytor zaawansowany
  • dementor99 25.08.16, 14:26
    Firm na rynku jest całe mnóstwo. Napisz do kilku, poślij dokumenty, poproś o wycenę. Ja osobiście korzystałem z Salvum odszkodowania i moją sprawę załatwili jak najbardziej ok.
  • kubamarek 26.08.16, 08:59
    Tez byłem ich klientem. Oceniam ich całkiem dobrze. Wiadomo że sprawa z kolizjami i odszkodowaniami zawsze jest mało przyjemna, a ubezpieczyciele kombinują. Tutaj masz przynajmniej profesjonalistów, jasne zasady i realną pomoc. Przy odkupie ta kasa nie jest co prawda zawrotna, ale i tak lepiej mieć coś nic nic.
  • mario.santo1985 26.08.16, 10:49
    Z tego co piszesz to jeszcze nie wydali decyzji. Może poczekaj az dostaniesz od nich pismo i wtedy dopiero się będziesz martwił?
  • dementor99 26.08.16, 13:22
    Nie ma co czekać. Podobno nawet w 90% przypadków odszkodowania są zaniżane. Jakie masz więc prawdopodobieństwo że będziesz w tej szczęśliwej 10%?
  • mario.santo1985 28.08.16, 20:58
    No ale co firma zajmująca się odkupem może Ci pomóc przed decyzją?
  • dementor99 29.08.16, 09:54
    ot, choćby doradzi. Powie , jakie masz prawa i co Ci się należy. Poza tym w Salvum zajmuja się tez samochodami zastepczymi z OC sprawcy. Po co wynajmowac i czekac na zwrot skoro oni Ci to bezgotówkowo mogą załatwić?
  • pajacyk34 29.08.16, 11:47
    A powiedzcie mi, jak wygląda sprawa z dokumentami dla ubezpieczyciela? Czy to ja mam dostarczyć takie rzeczy jak notatka policyjna?
  • kubamarek 29.08.16, 15:28
    pajacyk34 napisał(a):

> A powiedzcie mi, jak wygląda sprawa z dokumentami dla ubezpieczyciela? Czy to j
    > a mam dostarczyć takie rzeczy jak notatka policyjna?

To oni powinni zadbać o zebranie dokumentacji, która jest potrzebna. Ale chyba różnie z tym bywa. Człowiek cały czas musi mieć reke na pulsie.
  • pajacyk34 30.08.16, 08:50
    Pytam bo nie wiem do końca jak się ma moja sprawa i co tam się dzieje. Stąd też pomyślałem że warto rozpytać już teraz o jakąś dodatkową pomoc.
  • dementor99 30.08.16, 11:50
    pajacyk34 napisał(a):

> Pytam bo nie wiem do końca jak się ma moja sprawa i co tam się dzieje. Stąd też
    > pomyślałem że warto rozpytać już teraz o jakąś dodatkową pomoc.

Dobrze robisz. Człowiek w ogóle nie wie jakie ma prawa a jakie obowiązki maja ubezpieczyciele. I oni to potem wykorzystują.
  • pajacyk34 31.08.16, 09:26
    To prawda. A potem Ci powiedzą, że nie dostarczyłeś dokumentów, nie zachowałeś terminu i klops.
  • fafkins42 21.09.16, 13:25
    Zgadza się, 90% wypłaconych odszkodowań jest zaniżona, odpowiedzią na to zjawisko (bardzo korzystną) dla poszkodowanych jest działalność firmy automobilis.pl/ sprawdź a napewno Ci się opłaci, możesz mi wierzyć.
  • kresselack 22.09.16, 10:56
    Z tego co mi wiadomo, to na bank bedą starali zrzucić część na Cb, ale odszkodowanie może być dość spore, tylko trzeba wiedzieć gdzie uderzyć. Zadzwoń pod 883 774 528, jeśli nie chcesz żeby Twoja sprawa czekała miesiącami aż łaskawie komuś będzie chciało się wysłac pisemko do TU. :D
  • p.kopciak 12.12.16, 11:32
    Polecam Kancelarię Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań. Pomagają uzyskać wyższe odszkodowanie. 790 727 967.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.